Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E sorunu belirtmiş işte :D

Onayladığımdan değil ama bölüme bakmadan kötü veren var da bakmadan iyi vermek mi olmuyor.
İkisi de yanlış ama bu bölüme çok iyi vermek gerçekten iyi olan bölümlere hakarettir.
Hayır anlamıyorum ki her bölüm güzel olmak zorunda da değil ki zaten, geçiş bölümleri olur başka şeyler olur.

İkisi de yanlış ama bu bölüme çok iyi vermek gerçekten iyi olan bölümlere hakarettir.
Hayır anlamıyorum ki her bölüm güzel olmak zorunda da değil ki zaten, geçiş bölümleri olur başka şeyler olur.
Kimin hangi motivasyonla oy verdiğine karışmam :D Yani kiminin kriterlerini, beklentilerini karşılamış demek ki.

İsteyen iyiye, isteyen kötüye oy verir. Herkesin zevki farklıdır. Ne kimse, biri kötüye oy verdi diye, ne de kimse biri iyiye oy verdi diye onun hakkında yorum yapma hakkına sahip olmaz. Burası bölümü yorumlamanız için açılmış bir yer, bölümlere oy verenlere yorum yapmanız için açılmış bir yer değil. Bir başkasının canını sıkacak türden şeyler yazmayın.

Abi birini çok övmeyeceksin, bak Katakuriyi övdük de ne oldu, adamları pataklanırken izliyor, ulan senin meyven zaptetmek yönünden müthiş bir meyve, Luffy yardımsız çıkamıyor senin meyvenden tutsana şunları kendi adamlarının pataklanmasını izleyeceğine.
Bölümün otomatik Oda taşlama konusuna yönlendirmesi gerekiyor, öyle bir bölüm.

Abi birini çok övmeyeceksin, bak Katakuriyi övdük de ne oldu, adamları pataklanırken izliyor, ulan senin meyven zaptetmek yönünden müthiş bir meyve, Luffy yardımsız çıkamıyor senin meyvenden tutsana şunları kendi adamlarının pataklanmasını izleyeceğine.
Aksine. BM şu an Hasır Şapkaları yok ederse, başta Perospero olmak üzere herkesin canına okuyacak. Fakat Hasır Şapkalar, Koca Ana'nın ellerinden kurtulduğu sürece, pasta yapmaları için zaman var.
Şu an Hasırşapkaları yakalarlarsa Koca Ana pastanın onlarda olmadığını öğrenir. Bunu öğrendiği zaman ne olacak? Koca Ana'nın gözü ilk oğluna dönecek. Şu an Brook ve Chopper'ın karşı koyması tamamen kendilerinin işine yarıyor, zira ortada pasta yok. Bunlar Hasırşapkaları yakalamak ya da öldürmek istemiyor, şu anki tek amaçları pasta bulmak. Aksi takdirde kendilerinin de sonu gelecek.

Bunu ben söylemiyorum, kendileri söylüyor.

Ya bence bu katakurinin olayı başka farklı bir şey olucak gibi hissediyorum yoksa dediğin gibi boyle göstere göstere niye izlerki bir adam başlarındaki kişi deli gibi bunlarin peşinde ilginç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık