Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi bir düşmanın var. Nereye gideceklerini biliyorsun. O mekanı yıkıp mı gelmelerini beklersin yoksa oraya geldikten sonra mı basarsım adamları :D Eğer Luffyler gemi olmadığını görürse ne yapar sence? Bence ağacın birini Pedro kılıcıyla keser, üzerine binerler ve daha önce İmpel Down'dan kaçtıkları gibi Jinbei bu tahtaya binenleri suda sürükler... Bu gemi bir yem, fakat aynı zamanda iki ucu keskin bir bıçak gibi karşıdakine zarar vereyim derken yanlış bi harekette kendine de zarar verebilirsin ve balık kaçar.
Nereye kaçıyor yahu Zeus ve Pro var, orayı geçseler yine BMnin adaları var ve denizden de kovalanacaklar. ID de kapı kapandığı için takip edilmediler burda her yerden takip edilecekler.

Diger yandan Katakuri gemiyi batırırsa mugiwara donar kalır çaresizlik ve korkuya kapılırlar Katakurinin kibrine kulp aramaya gerek yok, saçmalık zira.

O değil de Zeus'un o devasa yıldırımı nasıl etki etmez la bu kadına? Hayvanlığın da bir sınırı var be kardeşim.

Edit: Bu arada fark etmedik sanmayın. Enelci tayfa coşmak için fırsat kolluyordu ama kursaklarında kaldı biraz xd

%30 ekle diyen sendin. Pasta yapması falan baya bölüm tutar, 15 bölüm vardır diyorum.
825'te başlıyor ark, 848. bölümde yarılandığı söyleniyor. Hikaye bazlı olarak ama olsun. 24 bölüm olmuş arc başlayalı. 24'e %33.33 ekleyecek olursak 32 bölüm eder. Bunu da iki ile çarparsak 64 bölüm yapar. 825'e 64 bölüm eklersek 889 yapar. Ben çok bile söylemişim sanırım. :(

Violet de gösterdi ya.
Öyle arkadaşça ilgi değil, gözleri kalbe dönecek kadar bir ilgi. :/

Bir kadının Sanji'ye ilgi göstermesi çok ilginç. Pudding ölebilir derdim de üçüncü gözün özel gücü durumu var. Tayfaya katılacağını da hiç sanmıyorum.

Kapaklar sonda birleşebilir arc sonunu gazetelerden okurlar hatta Luffy'nin Kaido'yu indirmeye gideceğim sözleride haberde yer alır. Böylece Hasır Şapka Filosu da Kaidou'ya teşrif etmiş olur.
Pudding konusunda ne olacağını kestiemiyorum net olarak. Şimdilik hiçbir şey olmadan herkes yoluna devam eder de Pudding kişilik bölünmesiyle uğraşır ve Sanji'ye takıntılı hale gelir de peşine düşer diye tahmin ediyorum. Belki Sanji'ye olan takıntısı yüzünden tayfası içinden karışıklık yaratabilir. Bizim tayfadan ayrı işlenmesi taraftarıyım şimdilik.

Hikaye içinde birleşecekler elbette. Kaido için vesaire. Ama kapaklarda da bir şekilde birleşip Kadio arkı için bir şeyler yapacaklarmış gibime geliyor. Gerçi Barto Shanks'ın adasına saldırdı. Şuursuz herif her şeyi biliyor da Shanks'ı bilmiyor Luffy ile ilgili. :D

Nereye kaçıyor yahu Zeus ve Pro var, orayı geçseler yine BMnin adaları var ve denizden de kovalanacaklar. ID de kapı kapandığı için takip edilmediler burda her yerden takip edilecekler.

Diger yandan Katakuri gemiyi batırırsa mugiwara donar kalır çaresizlik ve korkuya kapılırlar Katakurinin kibrine kulp aramaya gerek yok, saçmalık zira.
Kaçarlar derken Katakuriyi atlatabilirler :D İhtimal var sonuçta. Olmuyor dediğimiz deniz savaşını görürüz belki bu vesileyle.

Ayrıca olmadı şu var.
Dur bakalım nasıl olacak. Belki gemi seyir halindeyken güvertede savaşırlar :D Hasar almış olsa da orada Jinbei var, o gemiyi sürükler, arada da Katakuriye su fırlatır aşağıdan :D
Katakurinin kibrine kulp bulmak nedir yahu. Adam gemiye zarar verse ve kullanılamayacak hale getirse Merry gibi bu gemiyi de bırakırlar. Yüzrmeyen bir gemi için neden savaşasın. Jinbei orda, daha önce Luffy'i savaştan sonra geçirdiği buhrandan çıkaran herif. Yol gösterici gibi boşver sonraya sakla der...

Pudding konusunda ne olacağını kestiemiyorum net olarak. Şimdilik hiçbir şey olmadan herkes yoluna devam eder de Pudding kişilik bölünmesiyle uğraşır ve Sanji'ye takıntılı hale gelir de peşine düşer diye tahmin ediyorum. Belki Sanji'ye olan takıntısı yüzünden tayfası içinden karışıklık yaratabilir. Bizim tayfadan ayrı işlenmesi taraftarıyım şimdilik.

Hikaye içinde birleşecekler elbette. Kaido için vesaire. Ama kapaklarda da bir şekilde birleşip Kadio arkı için bir şeyler yapacaklarmış gibime geliyor. Gerçi Barto Shanks'ın adasına saldırdı. Şuursuz herif her şeyi biliyor da Shanks'ı bilmiyor Luffy ile ilgili. :D
Aynen ben de Pudding'in ayrı işlenmesi taraftarıyım.

Barto'nun Shanks'in bayrağını görünce gözlerinin parlamaması tuhafıma gitmişti. Ama o Luffy'i haberlerden tanıdı hep ve Luffy'nin kendisi ileilgili birşey anlattığını görmedik. Barto'nun tayfasına Luffy'i anlattığı sahne vardı Shaks'in onu kurtarmasından falan bahsediyordu (Anime 851) ama filler oralar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık