Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalıcı sevgi diyorum.
Şimdiki ilgisini sırf yüzünü tuhaf bulmadığına bağlayınca, bir anlık koyvermişlik anlıyorum. Şimdi de ona takıntılı hale gelir herhalde. Ama duruma alışıp geçici ilgiye de dönüşebilir. Sanji'nin sevineceği bir şey olmaz ya. Çaresizlik sendromuna girdik o konuda.

Chiffon, Pudding ve Sanji pasta yaparken yine çift kişilikle ilgili komiklikler şakalar göreceğiz, hazır tutun kendinizi. Elde malzeme varsa kullanılır. Aynı beyni yıkanmış Miu'nun arada çok sevdiği Kenichi'ye saldırması gibi. Arada bir Pudding bıçak çekecek Sanji'ye hasar vermeye çalışacak ama tsundereliğe de devam edecek. En sonunda kötü Pudding de etkilenir ama. Du bakam nolcek.
Yandere olmaz mı ondan sence de. tayfaya gelse Nami ile Robin'e saldırır.

Mochiden kaçamamadan kastım yakalanınca içinden çıkamıyor, yapışıyor adamın üstüne. Luffy'nin o an yapması gereken iş zaten önemli, o halde iken mochiden çıkamıyor benim kastım o.
Ben de farklı şekillerde vs. halinde falan olsalar kaçabileceğini böyle bir durumda bunun üzerine konuşmanın doğru olmadığını söylüyorum. Hiç yoktan g4'e geçer kaçar adam ya. Aynı şekilde Chopper'da büyük formuna geçerek kaçabilir. Brook'u ise belki de yakalayamaz bile.
Yani getirebilir ama getiremeyedebilir. Olası bir savaşta ne olacağı belirsiz. Varsayımlar üzerinden konuşuyoruz gene.
Her türlü olasılığı hesaplayıp gemiye önden gelen Katakuri'nin de tayfanın herhangi bir şekilde Ana'yı atlatabilmesi ihtimaline karşılık, Chopper ile Brook'u rehin alması mantıklı olmaz mı? Katakuri önceki bölümlerde gördüğümüz üzere İchiji'yi anında paket yapmıştı, çok büyük bir ihtimalle tek atmıştı. Brook ile Chopper'ı zapt etmesi ne kadar sürer? Ne kadar konsantrasyon kaybına neden olur?
Katakuri istese yapar fakat kaale almıyor, çöplerle niye uğraşsın?

Chopper ile Brook niye yakalanmasınlar bunu tam anlayamadım. Adım adım gidelim bana hatamı söyle. Koca Ana şu anda Luffy'leri kovalıyor. Zeus'un yaptığı saldırıyı Perospero görüyor. Öyle ki tayfanın yenildiğini düşünüyor. Tayfa yenilmese bile Koca Ananın Luffy'lerin hemen peşinde olduğunu hem Katakuri tahmin edebilir, gözlem hakisiyle de tespit edebilir. Bu noktada Brook ile Chopper'ın yakalanıp yakalanmamasının Koca Anayı oyalamak ile bağlantısı nedir? Koca Ana zaten Luffy'lerin peşinde, Koca Ana Luffy'i yakaladığında zaten birinci ağızdan öğrenecek pastanın onlarda olmadığını değil mi? Perospero yenildiklerini tahmin edip Ana birazdan buraya gelir diyor. Ama pastanın olmadığını öğrendiğinde zaten gelmez. Gelirse zaten Perospero kaçacaktır, pasta göremeyen Koca Ana zaten gene dellenecektir böyle gider bu. Şİmdi bu anlattığım süreçten Brook ile Chopper'ın (zaten çok kısa sürecek olan bir dövüş ile ) yakalanamamasının pek bir bağlantısı yok. Kendi adamlarının gözleri önünde dövülmesinin bir manası yok. En kötü ihtimalle Koca Ana gelince serbest bırakırlar değil mi? Kurgu mantıksız işlememeli, Brook ile Chopper kendilerinden kat kat güçlü olan adamlara karşı hodri meydan yapıp bundan kolay kurtulmamalı. Millet sonra bu ne biçim Yonkou bu nebiçim Yonkou tayfası der ki forumda denmeye başlandı zaten.
Tamam. Koca Ana bizim tayfayı yakaladı, öldürdü, mahvetti, linç etti. Bunlar da Chopper ve Brook'u yakaladılar. Ee? Koca Ana pastanın bunlarda olmadığını öğrenince ilk kime saldıracağını ve hatta bu işin sonunda yalan söylemesi halinde ilk kimin bunu hayatıyla ödeyeceğini söyledi? Perospero. Bu adam elini sürer mi hiç yakalansınlar diye? Şimdi kalkıp dersin bu seferde yakalarlar ve onların yediklerini ya da ne bileyim denize attıklarını dile getirerek yeni bir yalan söyleyebilir diyebilirsin. Fakat Ana'nın buna inanıp inanmayacağı da kesin değil. Katakuri'nin de durup dururken ailenin en büyük oğlu olan kişinin ölmesine izin vermesi pek mantıklı değil.

Ya şunları niye tartışıyoruz, niye bu kadar uzun süreli konuşuyoruz. Ben konunun başında bir sahne attım. Doğrudan kendileri söylüyor, Hasır Şapkalar yakalansa dahi onlarda pasta olmadığını anladığı için oklar bize dönecek diyor. Bu adamlar niye kendi elleriyle Hasır Şapkaları yakalasınlar? Pasta yapılana kadar Koca Ana'nın oyalanması lazım işte. Katakuri, Luffy'i ya da bir başkasını öldürmeye yeltenmemeli bile şu an.

Yok hayır. En azından benim kastım bu değil di.

Belki pasta yolu ile BM'yi bayıltıp kaçmayı planlıyordur diye düşündüm. Ama muhtemelen olmayacak beklentiye gireceğiz ve normal pasta ile ters köşe olacağız.
Ancak olsa bile yine de Sanji'nin en azından şu Ovenle sağlam bir vs. atmasını istiyorum.
'Faint' kelimesinin bayılmak gibi mecazi bir anlamı yoksa, Sanji hakikaten BM'i bayıltmayı planlıyor. Bu plan işe yarayacaksa da benim için rezalet olur. Çoğu kişinin beklediği tutacak. Ayrıca Madem öyle Ceaser gibi bir bilim insanı başarsaydı bunu. Ben Sanji'nin aşçılıgını degil, mücadelesini, power-up gectim, 2 yılda geliştirdiği teknikleri görmek istiyorum artık. Vergo, Dof, Judge... Gelen vurdu, giden vurdu, yeter. Bir Sanjisever olarak beni Oven da kesmez. Katakuri istiyor bu gönül ama Oda kararlı...

Gemi ile ilgili şunu söyleyeyim.Franky Sunny ile dünyayı dolaşacağım denizleri görmek istiyorum dedi mi dedi.Bitti.Artık mantık falan hak getire. :( Tamamen bununla alakalı.Malesef durum böyle serinin gedikleri bunlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık