Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok ya. Herkes öyle çevirmiş. Jaimini's box da "It will make Big Mom lose consciousness" şeklinde çevirmiş. Spoiler çıktığı zaman çeviren kişiler de öyle çevirmişti. Yani evet;

sanırım.
Bilgi için sagol :)
Öyle olacaksa: :(. Oda'nın kadına şuurunu kaybettirdigi yetmedi, bilincini de kaybettirecek. Hiçbir şeye yıkılmadı ama koca yonkou pastaya yıkılacak. Tutarsizca...

Bilgi için sagol :)
Öyle olacaksa: :(. Oda'nın kadına şuurunu kaybettirdigi yetmedi, bilincini de kaybettirecek. Hiçbir şeye yıkılmadı ama koca yonkou pastaya yıkılacak. Tutarsizca...
Dur bakalım erken konuşmamak lazım. Sanji 100 yemek tarifi aldı, şu an yemekle insan üretse ben yine tamam derim. :oleyo:

Katakuri herzamanki gibi cool takılıyor çünkü biliyor brook ve chopperin onun rakibi ve dengi olmadığını burda oynasınlar ben luffy yi bekliyorum diyor resmen. Sanji umarım pasta elinde patlar.

Duruyorum zaten BAA arkından beridir. Bu arkta akla gelen tüm olasiliklar benim beklentilerimi karşılamıyor. Oda'nin beyin kıvrımlarına güvenmekten başka çaremiz yok.

O değil de Zeus'un o devasa yıldırımı nasıl etki etmez la bu kadına? Hayvanlığın da bir sınırı var be kardeşim.
Balığa kol verenler var birde. :D
Ben one piece evreninde olsam öyle yapmazdım.Tam Luffy gelince gemi yakmak gibi şeyler.Yapacaksam önceden yapardım.Luffy'i özellikle tahrik etmemeye çalışırdım.Çünkü bu tarz hareketler Luffy'e inanılmaz itici bir neden veriyor ve sonrasını biliyoruz Alabasta,E.Lobby gibi haki patlamalarıyla indiriyor rakibi bir şekilde.Çoğu boss bu hatayı yaparak yanlış yaptı.Luffy'nin damarına basmak yenilgiyle eş değer demek maalesef seride. :/

O yüzden yapacağım şey Sezar tarzı lakayıt ve hazırlıksız yakalamak sonra da Buggy gibi kellesini almaya çalışmak olurdu.Tabii adamın aşırı ballı ve şanslı olduğu da bilinirse buna hiç açık kapı bırakmayacak şekilde bir yöntemle yapardım.Artık ondan da kurtulursa Son durak filmi gibi olurdu zaten şansıma küserdim yapacak bir şey yok. :)
Ben o kadar güçlü olsam keyif yapardım. Tabi ana karaktere rast gelirsek geçmiş olsun. Ceaser ve Buggy gibisi az bulunur. Tahrik edip tuzağa çekmek daha kolay. Yanlışlıkla et ısmarlarsan senden kralı yok.

'Faint' kelimesinin bayılmak gibi mecazi bir anlamı yoksa, Sanji hakikaten BM'i bayıltmayı planlıyor. Bu plan işe yarayacaksa da benim için rezalet olur. Çoğu kişinin beklediği tutacak. Ayrıca Madem öyle Ceaser gibi bir bilim insanı başarsaydı bunu. Ben Sanji'nin aşçılıgını degil, mücadelesini, power-up gectim, 2 yılda geliştirdiği teknikleri görmek istiyorum artık. Vergo, Dof, Judge... Gelen vurdu, giden vurdu, yeter. Bir Sanjisever olarak beni Oven da kesmez. Katakuri istiyor bu gönül ama Oda kararlı...
Zaman atlamasından sonra geliştiğini görememek beni de üzüyor. Devamlı gücünün saklandığını düşündük bu da beklentiyi iyice artırdı. Sanji yaptığı yemekle tüm BM tayfasına tek atsa bile beklediğimiz Sanji bu değil açıdan katılıyorum. Sanji aşçı tamam ama aynı zaman da tayfanın en büyük dövüş gücünden biri.

Ayrıca açlığın-yemeğin önemini bilen Sanji yeme krizden olan birini bayıltması da hoşuma gitmez normal şartlarda ancak hiç bir gelişme görmediğimiz için bari o koca yıldırımın bayıltamadığı BM'yi yemekle bayıltması hoş görüyle karşılayacağım.

Bm bilincini kaybetmez de bir 10 dakika kadar lezzetten rüyalara dalar herhalde.Herşeyi unutur lsd almış gibi olur bu şekilde kaçarlar.

Balığa kol verenler var birde. :D

Ben o kadar güçlü olsam keyif yapardım. Tabi ana karaktere rast gelirsek geçmiş olsun. Ceaser ve Buggy gibisi az bulunur. Tahrik edip tuzağa çekmek daha kolay. Yanlışlıkla et ısmarlarsan senden kralı yok.
Tamam da o tahriğin de bir dozu var işte.Alabasta olayı gibi yaparsan Vivi Vivi diye delirip kayaları parçalıyor mesela bizim deli oğlan.Tayfa 30 saniye sonra mezarda diye yürürsen Lucci gibi oluyorsun falan.Dozajı önemli.Et olabilir bak o şekilde tuzağa düşürürsün Sezar gibi meyve olmayınca.

Luffy'i yakalayınca Kaido gibi idam edeceksin her tür yöntemle.O şekilde de kurtulursa ya Kaido gibidir yada kader konusunda hile kodu yazılmıştır ona yapacak birşey yok artık.

Zaman atlamasından sonra geliştiğini görememek beni de üzüyor. Devamlı gücünün saklandığını düşündük bu da beklentiyi iyice artırdı. Sanji yaptığı yemekle tüm BM tayfasına tek atsa bile beklediğimiz Sanji bu değil açıdan katılıyorum. Sanji aşçı tamam ama aynı zaman da tayfanın en büyük dövüş gücünden biri.

Ayrıca açlığın-yemeğin önemini bilen Sanji yeme krizden olan birini bayıltması da hoşuma gitmez normal şartlarda ancak hiç bir gelişme görmediğimiz için bari o koca yıldırımın bayıltamadığı BM'yi yemekle bayıltması hoş görüyle karşılayacağım.
Yıldırım da Ceaser da bir şey yapamadı. Ama Sanji pastayla bayılttı. Çizilen Bm profili için tutarsızlıktır benim icin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık