Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden

Big Mom gemiye geldiğinde Brook ve Chopper'ı güvertede savaşır halde bulsa ne fark eder, elleri kolları bağlanmış halde bulsa ne fark eder. Bu ayrımın Big Mom oraya geldiğinde nasıl bir fark yaratmasını umuyorsun.?

@amaneden

Big Mom gemiye geldiğinde Brook ve Chopper'ı güvertede savaşır halde bulsa ne fark eder, elleri kolları bağlanmış bulsa ne fark eder. Bu ayrımın Big Mom oraya geldiğinde nasıl bir fark yaratmasını umuyorsun.?
Burası ikircikli. Koca Ana onları bağlı değilken görse ve pasta nerede, pastayı verin dese mesela verecekleri cevap bizde değil olsa ne yapacak? Perospero'ya mı dalacak yoksa onların çaldığına ve yediğine inanıp onlara mı dalacak? Ya da onları yakalasalar, Perospero kendini mi kurtarmaya çalışıyor gibi bir izlenip yaratacak ve Koca Ana ona inanmadığı için onu mu öldürecek? Yani çok kısa bir şekilde anlatmaya çalıştım ama buradan bu şekilde kurgular çıkartıp Perospero'nun ölümüne sebep olabilirim.

3 kişi yapacak bu keki :( Niye sadece Sanji'ye vurgu var, art niyet ararım böyle olursa.
Onlar Mom'un sevdiği malzemeleri söyleyecek Sanji de kendi üslubuyla yapacak. Aşçı olan o.
Kamabakka'da o kadar yemek tarifi öğrendi, sakinleştirici bir arif de öğrenmiştir herhalde. :/

Onlar Mom'un sevdiği malzemeleri söyleyecek Sanji de kendi üslubuyla yapacak. Aşçı olan o.
Kamabakka'da o kadar yemek tarifi öğrendi, sakinleştirici bir arif de öğrenmiştir herhalde. :/
Pudding, Chiffon chiffon kekte en iyisi dedi ve ben de çok iyi çikolata yaparım dedi yani hepsi yapacak demek bu. Sanji iyileştirici özelliği ekleyecek.
Pasta mevzusunda bile Bigmom vs 3 kişi yaşanacak! Ne kadın ama. :oleyo:

@Daredewill
Çok ilginç gerçekten de değil mi? :/
Ahahaha evet.

Burası ikircikli. Koca Ana onları bağlı değilken görse ve pasta nerede, pastayı verin dese mesela verecekleri cevap bizde değil olsa ne yapacak? Perospero'ya mı dalacak yoksa onların çaldığına ve yediğine inanıp onlara mı dalacak? Ya da onları yakalasalar, Perospero kendini mi kurtarmaya çalışıyor gibi bir izlenip yaratacak ve Koca Ana ona inanmadığı için onu mu öldürecek? Yani çok kısa bir şekilde anlatmaya çalıştım ama buradan bu şekilde kurgular çıkartıp Perospero'nun ölümüne sebep olabilirim.
O yaptığın kurgu pek bir anlam ifade etmiyor, senin mantıkla Big Mom'ın şöyle düşünüyor olması lazım,

Senaryo 1: Prespero ve tayfanın geri kalanı düşmanı yakalamaya çalışmış ama yakalayamamış. Hmm, demek ki pasta düşmanda..

Senaryo 2: Prespero ve tayfanın geri kalanı düşmanı yakalamaya çalışmış ve yakalamış. Hmm, demek ki Prespero bana yalan söyledi..

Ki buda acayip zorlama bir iddia..

O yaptığın kurgu pek bir anlam ifade etmiyor, senin mantıkla Big Mom'ın şöyle düşünüyor olması lazım,

Senaryo 1: Prespero ve tayfanın geri kalanı düşmanı yakalamaya çalışmış ama yakalayamamış. Hmm, demek ki pasta düşmanda..

Senaryo 2: Prespero ve tayfanın geri kalanı düşmanı yakalamaya çalışmış ve yakalamış. Hmm, demek ki Prespero bana yalan söyledi..

Ki buda acayip zorlama bir iddia..
Koca Ana'nın yapacağı çıkarım o noktada geçecek konuşmaya göre değişeceğini söylüyorum. O dediğine ek olarak konuşmaları ekle. İstenilen yöne çekilebilir o noktadan sonra.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık