Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herşeyi geçtim mom bu halıya niye söz geçiremiyo. Hey yavrum hey. Mom saf dışı kalacak belli oldu. Katakuri fight ve kaçış.
Bu kadının ayağının altından kendi ruhuna sahip Zeus'u aldılar, kadın yere düştü, ayartan ormana emir verdi, King Baum emre karşı geldi. Sen halıya mı takıldın arkadaş? Zaten halıya hitap da etmedi bölümde.

Bölümün ne kadar kötü olduğu, bugün çıkmasına rağmen kaç sayfa yorum yapıldığına bakılarak rahatlıkla anlaşılabilir.

Pasta yapmayı da çok büyük bir şeymiş gibi gösterdiler ya helal olsun. Son sayfadaki halini gören çift dalacak sanar Sanji'yi, oysa adam pasta yapmaya gidiyor.

Koca big mom arcı bir pasta ile bitirecekler, kurtarıcı da sanji olacak öyle mi :D NERELERE GİDEYİM.

Ben kaçırdım sanırım Big moma bu Caramel Anayi yediğini soylemislermiydi ? aklıma takıldı.
Hayır. Söylememişler.

Aslında şu krizde Luffy bir ısırsa sonra donup kalsa ve onları yediği gün ki tat aklına gelse. Kafa dank etse kitlense ben ne yaptım diye. Boğazının derdine düşmek konusunda ona bir ders olsa. Böyle bir seneryoda dövüşmeden gitselerde umursamazdım.

Hayır. Söylememişler.

Aslında şu krizde Luffy bir ısırsa sonra donup kalsa ve onları yediği gün ki tat aklına gelse. Kafa dank etse kitlense ben ne yaptım diye. Boğazının derdine düşmek konusunda ona bir ders olsa. Böyle bir seneryoda dövüşmeden gitselerde umursamazdım.
Benimde aklıma o geldi de çok duygusal olurdu kesin.Neden soylememisler ayrıca korkudanmi

Roger bile BM den poneglyhp çaldı denmişken niye Luffy kaçıyor diye söylenmenin bir mantığı yok bence. İlk başta ben de tatmin olmamıştım ama düşündükçe daha güzel gelmeye başladı senaryo. Sanji'nin pasta yapma fikri de o kadar kötü değil adam en iyi yaptığı işi yaparak kaçmanın yolunu açmaya çalışıyor daha napsın :bilmem:

Roger bile BM den poneglyhp çaldı denmişken niye Luffy kaçıyor diye söylenmenin bir mantığı yok bence. İlk başta ben de tatmin olmamıştım ama düşündükçe daha güzel gelmeye başladı senaryo. Sanji'nin pasta yapma fikri de o kadar kötü değil adam en iyi yaptığı işi yaparak kaçmanın yolunu açmaya çalışıyor daha napsın :bilmem:
Dövüşmek :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık