Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yıllardır yonkoulu bölümlerini bekledik şu çıkanlara bak.Ciddiyet iyice kayboldu gitti seriden.

Bu kadının bu kafayla nasıl buralara geldiği olay zaten.Böyle bir tipe neden kaptan dersin.Sallamasyon karakterler işte ne bekliyosun

Ben şu wanoya BM ninde karisabilme dedikodusunun gerçek olacağını düşünüyorum öle olsa daha iyi ama aynı yerde iki yonkou inmesi mantikli olmaz herhalde.Kaidoyu indirip sonra tekrar buraya gelmelerine de ben nedense sıcak bakmıyorum hoşuma gitmez gibi geliyor.Dedigin gibi tahmin etmesi çok zor.
mom ı balık adam adasında, adayı yok ederek indirecek. O öngörü boşuna degildir heralde.

Pastayı yap müttefiki kap hemide en yonkosundan müttefik
Bizim mal oğlan kral olmasında kim olsun
Ya aslında korsanlar kralı Shanks de olabilir şuan baya yakıştırdım ama o geçmişten gelen yara izi filan Teach ile hesapları var büyük ihtimal onun tarafındanda ölecek.Herkesin birileriyle derdi var Luffy de aradan sıyrılır.

Ya BM 'Roger benden çaldı' dedi peki neden bunu bile bile onu takip etmedi acaba, bu konu aydinlatilmadi Roger'in yaptığını - ne yaptıysa takip etmemesi için - Luffy için de aynı durum geçerli olur mu acaba? Arc sonu BM aynı Roger gibi elimden kaçtı da diyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık