Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brook adamım benim. Ne güzel de postayı koydu.
Oda bizi ters köşe yaptı her zamanki gibi. Bu sene Sanji yılı olacaktı fakat Sanji'yi daha da vasıfsızlaştırdı.
Gerçek Sanji Thriller bark arc'ında öldü sanrım.:bilmem::bilmem:

Bu arada Jinbei tekrar helal olsun. Bu gücün farkında olmasına rağmen dikilmiş BM'nin karşısına ve senden korkmuyorum demiş. Gerçi kaçışları çok fena : ))

Biraz uzun sürse de bilgi odaklı olursa çok rahatsız olmayız muhtemelen. Kayıp yüzyıl, Devrimcilerin akıbeti ve planı vs. Normal bölümlerden daha güzel olabiliyor. Tabi Vivi-chan'ın Luffyler ne yapıyor diye saçlarını sallandırıp ufka dalmasıyla bir iki bölüm geçiştirirse ayrı tabi : ))
Sondaki dediğin olursa dayanamam herhalde.Ama iş devrimcilerle ilgili ise onu bayila bayila takip ederim.

Yeni okudum bölümü.Şimdi Sanji pastayı yapacak BM'de bizimkileri bırakacak.Olayı buraya mı getirecek yani Oda?Kızdırdıkları bir yonkoudan böyle mi kurtulacaklar?

Sanji'nin yılı, Sanji'nin geçmişini anlatacağına dair bir açıklamaydı. Hayranlar yanlış anladı.
Sanırım öyle biz biraz beklenti olarak üst tuttuk. Kaldi ki geçmişi aslında güzeldi. Ama arc içindeki gidişatı hiç hoş değil. Dövüşsün demiyorum sadece o Mr. Prince karizmasıyla, Water 7 edasıyla, Enies Lobby fikriyle bizi tekrar cezbetmesini isterdim :üzgünüm::üzgünüm:

Ya pastaya reiju zehir yüklerse ne olabilir???
Nasıl olsa ne bulsa yutuyor...
Bu arada şifre gibi bölüm bence. 878. Bölüm.
Oda sayilar konusunda syprixleri seviyor. Belki birşeyler çıkar bu sessiz fırtınanın ardından.

Bu bölüm yine Brook yıldız oldu.
Katakuri nin güçlüsün değil mi? Dediği sahneye bittim.
Brook fena gelişmiş arkadaş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık