Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım öyle biz biraz beklenti olarak üst tuttuk. Kaldi ki geçmişi aslında güzeldi. Ama arc içindeki gidişatı hiç hoş değil. Dövüşsün demiyorum sadece o Mr. Prince karizmasıyla, Water 7 edasıyla, Enies Lobby fikriyle bizi tekrar cezbetmesini isterdim :üzgünüm::üzgünüm:
Sanırım ortak kanaat böyle. Demek ki, Mr. Prince o günlerde ölmüş, yerine Sanji geçmiş. :oleyo: Ya da Duval geçmiş

O değil de. İvankovun ada da hiç bir gelişme yokmuş gibi görünen sanji. Güç kuvvet enerji içeren tarifi yapıp luffy ye yedirir mi dersiniz.
Bari bu olsun da ada da o tarifi almak için savaştığı iki yıla değmiş mi acaba... Görelim.
Ve 2 yıl sonra bu tarifle tayfa daha da güçlenecek gibi şeyler söylüyordu şimdi mi göreceğiz acaba...

O değil de. İvankovun ada da hiç bir gelişme yokmuş gibi görünen sanji. Güç kuvvet enerji içeren tarifi yapıp luffy ye yedirir mi dersiniz.
Bari bu olsun da ada da o tarifi almak için savaştığı iki yıla değmiş mi acaba... Görelim.
Ve 2 yıl sonra bu tarifle tayfa daha da güçlenecek gibi şeyler söylüyordu şimdi mi göreceğiz acaba...
Bende öyle düşünüyorum tarifleri boşuna öğrenmedi illaki kullanacak bir gün bence tam zamanı

Son düzenleme:
Bu Pudding'in kişilik olayı canımı sıktı.Ne yani bu şimdi.Luffy ve Sanji'yi kandırıp kandırmadığı da şaibeli duruma düştü.Olay netken bulandıracak illa ki.Yok Pudding aslında kandırmak istemedi derse mangaka iyi söverim.

Ya pastaya reiju zehir yüklerse ne olabilir???
Nasıl olsa ne bulsa yutuyor...
Bu arada şifre gibi bölüm bence. 878. Bölüm.
Oda sayilar konusunda syprixleri seviyor. Belki birşeyler çıkar bu sessiz fırtınanın ardından.

Bu bölüm yine Brook yıldız oldu.
Katakuri nin güçlüsün değil mi? Dediği sahneye bittim.
Brook fena gelişmiş arkadaş.
Askerlere karşı güçlüsün diyor güçlüsün demiyor.Adamın gözlem yeteneği çok iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık