Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm leş, artık millet nasıl savunacağını şaşırdı, neden bu arcı eleştirenlere karşı savunma gereği duyuluyor anlamış değilim, herkes bu arcın hayal kırıklığı olduğunu resmen kabul etti, kendi kendimize iddiaya girdik, mom düşer mi düşmez mi diye, fakat iki tarafa da gına getirdi bu arc.
Ben bu iddiaya objektif bakan biri olarak
27 çok iyi, 29 iyi, 10 orta, 9 kötü ve 14 çok kötü oyu varken herkes dediğin kişiler kim oluyor? Objektifliğin nerede?
Piki.

Kapakla beraber son yonkouda tayfaya düşman oldu gibi.:oleyo2:
Gerçi Shanks gülüp geçebilir de.:D

Bölüme gelirsek güzeldi. Zeusun halleri efsane. Kocakarı hasar almış olabilir. Sonuçta sıradan thunderbolt-tempo değildi. Zaten kapkara olup gözü kaymış.:p

Nami kedisi iyi kandırıyor saf Zeusu. Ama BM verdiği ruhu sömürür ise görürüz Nami'yi:ehe:

Puding yine iş çevirecek.

Bölüm leş, artık millet nasıl savunacağını şaşırdı, neden bu arcı eleştirenlere karşı savunma gereği duyuluyor anlamış değilim, herkes bu arcın hayal kırıklığı olduğunu resmen kabul etti, kendi kendimize iddiaya girdik, mom düşer mi düşmez mi diye, fakat iki tarafa da gına getirdi bu arc.
Ben bu iddiaya objektif bakan biri olarak söylemeliyim ki, düşseydi eğer çok saçma olacaktı tayfanın eti ne budu ne, herhangi bir yardımla düşmesi de yine gereksiz olurdu ki, büyük bosslardan biri olduğu için karambole harcanacak biri de değil.
Diğer yandan düşmeyecek diyen biri olarak bakarsam, keşke düşseydi denecek hale geliyorum, bu nedir yahu koskoca yankouyu şamar oğlanına çevirdiler.
5 bölümdür "kafayı yedi kek yedirin" diye çer çöp akıl veriyor. Böyle yankou mu olur allahınızı severseniz, bir de bunun en sinirli hali bu, WB marineforda geldiğinde oturmaya mı geldik gençler, diye tek darbesiyle adayı neredeyse ters çevirecekti, bizim yankoumuz da burada pamuk şekerden düşüyor, gözleri de sürekli sosyete şekeri bir biçimde tıkınacak bir şeyler arıyor.
Kusura bakmayın bu kadar saçmalığa rağmen pro'ya haki işler mi vs. detayları düşünemiyorum ben.
Arcı güzel bulduğumu, ancak bazı noktalardan rahatsız olduğumu resmen ilan ediyorum : )

Benim gördüğüm kadarıyla arcın genelini beğenen çoğunlukta en azından yarısını. BM'nin düşmeleri, Zeus'un düştüğü durumlar vs BM'ye özel durumlar kadının yapısı bu. Arcın başlarında BM'nin bu yönü gösterildi, kaçış planı bir nevi bunun üzerine yapıldı, pastanın BM için önemi arc başından beri altı çizilerek verildi. Yani bu gelinen nokta zaten belliydi. BM WB değil bambaşka bir kişilik Kaido da WB gibi olmayacak. Beğenmemeni anlıyorum ancak nasıl bölümün leşliğini ifade ediyorsan beğenenler de beğendiğini ifade ediyor. İkna edemem ikna edemezsin bunlar ayrı şeyler. :sapkali:

Kapakla beraber son yonkouda tayfaya düşman oldu gibi.:oleyo2:
Gerçi Shanks gülüp geçebilir de.:D

Bölüme gelirsek güzeldi. Zeusun halleri efsane. Kocakarı hasar almış olabilir. Sonuçta sıradan thunderbolt-tempo değildi. Zaten kapkara olup gözü kaymış.:p

Nami kedisi iyi kandırıyor saf Zeusu. Ama BM verdiği ruhu sömürür ise görürüz Nami'yi:ehe:

Puding yine iş çevirecek.
Gülüp geçme ihtimali var gerçekten ama umarım öyle olmaz. Bayrağını taşıyan ada halkını ürkütmenin ve bayrağını yakmanın bedelini en azından hissettirmeli Barto'ya

neden bu arcı eleştirenlere karşı savunma gereği duyuluyor anlamış değilim, herkes bu arcın hayal kırıklığı olduğunu resmen kabul etti
Ortada bir eleştiri varsa buna muhalefet olanlarda olacaktır. On parmağın onuda aynı değil ne yazık ki.
Herkes bu arcın hayal kırıklığı olduğunu kabul etseydi yukarıda dert yandığın muhalefet olan kesimde olmazdı. Yoksa muhalefet olan kesimi herkesten ayrımı tutuyorsun?
Yankou ne bu arada?
Çıkan bölüm için yapılan yorum konusu bu. Bir önceki sayıları tartışmak yerine bu sayıdaki detayları tartışmak gayet normal.

Şuan orada Magellan olsa şimdiye çoktan çıkmışlardı ada dan...

Bence bu tarz biri lazım artık tayfaya...

Bence bu arc Dresrosa arcından daha güzel, Dresrosa arcı daha sıkıcıydı ve gereksiz bir çok karakter işlenmişti. Bölümde bence gayet güzel bir bölümdü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık