Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pro havadan beslenebilir, ancak bu ateş kaynağı olduğunu göstermez ki. Havasız bir ortamda ateş yakamazsın zaten. Her türlü oksijene muhtaçsın. :) Pro asıl kaynağini BMnin ruhundan alıyor, BM bilincini kaybettiği anda Pro da ortadan kaybolur ki suikast girişiminde hem zeus hem de pro ortadan kaybolmuştu BM bilincini kaybedince. :) velhasıl bu durum yani Pronun oksijenden beslenmesi onun alev topu olduğu gerçeğini değiştirmiyor. :)
Hem ateş kaynağı değil diyorsun hem de alev topu diyorsun bu ikisi çelişmiyor mu şimdi :D Tallam. Ben ne demişim, bugüne kadar Pro nun yanması mümkün değil eğer bi kaynağı yoksa demişim. Yani kaybolup tekrar silüete bürünmelerinde bir sorun yok. BM'nin ruhuna sahip olduktan sonra sürekli yanan bir alev kaynağı olacak işte :D

@Kensei

Puddingin Ciffonu alma amaci ana sana Lolayı getirdim deyip de aklını karıştırmak :D Sonra da hadi tüyelim diyecek bizimkilere.
Bizimkiler tüymez ama :D Birde Bege oraya gelecekse Puddingin Chiffonu oraya götürmesi ya da Chiffonun Begeyi bırakması niye ki? Yani Bege oraya gelirse sonradan anca extra bölüm katkısı sağlar.

Pro'ya H.haki'nin işleyebileceği fikri @Kensei 'ye ait bu arada. Ondan çaldım.
Estf. Olur mu öyle şey. Benimle hemfikir olman seni hırsız yapmaz, yoldaş yapar nakama yapar.

Alıp kaçsa bile pasta yapana kadar güvende olsunlar diye alır.
O da bir seçenek. Tabi bu kadının ilk krizini gördüğümüzde sabretmeye tahammülü yok gibiydi. Şato yıkıyordu çocuğunu öldürüyordu. Keki yapana kadar beklemesi bana biraz sıradışı geldi.

Belki de Chiffon'u Mom'a yem olarak atacak :D Bunu rehin alarak Bege'i yakalarsınız Mugileri bırakın der pis gacı.

Bana daha öyle geliyor ki mangaka Sanji'ye yemeklerin iyileştirici özelliğini kullandırtacak. Hatta Pudding'e de öğrenebilir, BM'yi böylece yavaş yavaş iyileştirebilir. Belki bunu duyan BM tayfası da müsamaha gösterir kaçmalarına ki en yüksek ihtimalle de Katakuri düşünebilir bu ihtimali. Sonuçta BM'nin bu çılgın atma durumları hepsi için tehlike arz ediyor.
Yalnız Chiffonu harbiden yem niyetine götürüyorsa Aizene duyduğum saygının bir miktarını Puddingede duyarım. :D

Sanjinin keki yapması bana mantıklı geliyor. Nede olsa hayat felsefesi aç olanı doyurmak adamın. İşte yapacağı tek bir jest yapılan onca darbeyi unutturur mu? Orası soru işareti?

Yani Carmel Ananın fotoğrafını parçaladılar, Çay partisini, düğünü ve pastayı mahvettiler. Tatlı komutanını indirdiler. BAA'da olanların yanında birde şimdi Zeusu kullanıp Anaya zarar verdiler. Şimdi tek bir keki yedikten sonra tamam serbestsiniz sizi affediyorum derse Jinbei ayrılmak istediğinde ruleti getirmesinin bir anlamı kalmaz. Çünkü kadın ben bir şey kaybediyorsam sende kaybediyorsun kafasında. Ve kaybettiği şeyler yukarıda yeri bir kek ile doldurulamayacak şeyler.

Mochi katimsi. Ben hala Kata'nin kullandiginin haki mi yoksa mochi rengi mi oldugundan emin degilim. Zira mochiler renk renk olabiliyor. Kaldi ki haki ise bile benim kendimce olusturdugum haki mantigimla celismiyor.
HH'den bahsedilmis, HH BH'nin bir turu degil, darbe icin kullanilmiyor. Hayvan falan ehlilestiriyor bir de copleri bayiltiyor. Luffy'de var diye sanki farkli anlamlar yuklenmeye calisiliyor.
Brook ve Cho neyine guvendi anlamadim. O gemide Kata var :(
Haki yüksek ihtimal.
Gemi, bayrak ve nakamalar. Bu üçü onlar için ölümü göze almalarını sağlayacak kadar değerli şeyler. Yani gemide onların nakaması olduğu için yenemeyecek olsalar bile gemiyi korumaları onların görevi. En azından gururları var.

Başkan mobilden giriyorum farkında değilim
Anladım. Olur öyle şeyler dommai dommai.

En efsane yeri kapak ve Puding'in muhtemelen Sanji'yi Nami'yi taşırken gördüğü için verdiği tepki. Nami'nin saldırısının belirli bir mantığı olmasına rağmen beğenmedim. Prometheus çok kolay püskürtüldü, hiç yara almamış bu eleman. Demek ki kimse suyla ciddi bir saldırı yapmayı akıl edememiş. Jinbei'nin gelip geçerken attığı su bile engelliyor, ciddi bir su saldırısı felan yapabilen olsa Prometheus falan kalmayacak.Asıl olması gereken suyun buharlaşmasıydı, tabi mangaka denge yapacağım diye ipin ucunu kaçırdı. Hem kolay kaçmış olmasınlar diye kasıyor, hem de Koca Ananın gücünden, aklından kısıyor.

Şu çok güzel giden arc iki bölümle ne hale geldi ben anlayamadım. Arc'ı çok beğendiğimden iyiden aşağı vermeyeceğim arc bitene kadar diyordum ki bu bölüm kötüye gitti elim.

Bölümden ayrı olarak bölüm sonu mangastreamin Nusret-Sanji paylaşması fena değildi.

Hala Reiper i ciddiye alan var ya. Belki tanimyorsun ama yardimci olayim adamin isi bu gelir OP okur en kotuye verir kendince mantik kurar atar yemi bekler takilan var mi diye tartismak icin. Hic ciddiye alma derim.
Ciddiye almak? Bende ona yem attımda alıntılamaya yüreği yetmedi galiba.

Ben de yazdımdı ;) Bu arada cidden affedilir şeyler değil yaptıkları :D
Sen adamsın komutan! Kaşa kaş göze göz diyor hatun tek bir öpücüğe kawai moda girmez girerse yüzyılın 180 derece dönüşü olur. :D

Hem ateş kaynağı değil diyorsun hem de alev topu diyorsun bu ikisi çelişmiyor mu şimdi :D Tallam. Ben ne demişim, bugüne kadar Pro nun yanması mümkün değil eğer bi kaynağı yoksa demişim. Yani kaybolup tekrar silüete bürünmelerinde bir sorun yok. BM'nin ruhuna sahip olduktan sonra sürekli yanan bir alev kaynağı olacak işte :D
Nope çelişmiyor. :) mangal örneğine dönersek prometeus mangaldaki kömür değil mangaldan yükselen alev oluyor. Aleve de ne sallarsan salla içinden gećip gitmesi gerekirken sudan zarar görmesi saçmalık. Bunu anlatmaya çalışiyorum. Jinbeinin yaptığı kömürü ıslatmak değil aleve su fırlatmak. :)

Nope çelişmiyor. :) mangal örneğine dönersek prometeus mangaldaki kömür değil mangaldan yükselen alev oluyor. Aleve de ne sallarsan salla içinden gećip gitmesi gerekirken sudan zarar görmesi saçmalık. Bunu anlatmaya çalışiyorum. Jinbeinin yaptığı kömürü ıslatmak değil aleve su fırlatmak. :)
Izgarada Ananın Prometheusa verdiği ruh oluyor galiba.

Kapak efsane lan :D Yalnız BM'nin irtibar falan kalmadı. Bi Yonkou daha nasıl rezil edebilirler ki, yenilse bu kadar küçük duruma düşmezdi ha.

Ateşi suyla söndürürsün bu da çok basit bi denklem. La hadi suyu geçelim, su buharından da etkilenir. İçinden geçen su buharlaşıyor ve oksijeni yakmasını engelliyor, bu da bütünlüğüne zarar veriyor. Benden bu kadar, bölüm başına yorum sayımı geçtim :(

O değilde Mom Yerle yeksan oldu gibi bir tek katakuriler kaldı...

Nami asrın en büyük hava felakatini gerçekleştirdi...

Enel den sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık