Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değilde bizimkiler kaçarsa Pounda ne olacak? Zaten Cracker tarafından öldürülecekti. Crackerin inmesiyle kurtuldu ama Ana düşmez ise o da öldürülür gibi.

Bölüm leş, artık millet nasıl savunacağını şaşırdı, neden bu arcı eleştirenlere karşı savunma gereği duyuluyor anlamış değilim, herkes bu arcın hayal kırıklığı olduğunu resmen kabul etti, kendi kendimize iddiaya girdik, mom düşer mi düşmez mi diye, fakat iki tarafa da gına getirdi bu arc.
Ben bu iddiaya objektif bakan biri olarak söylemeliyim ki, düşseydi eğer çok saçma olacaktı tayfanın eti ne budu ne, herhangi bir yardımla düşmesi de yine gereksiz olurdu ki, büyük bosslardan biri olduğu için karambole harcanacak biri de değil.
Diğer yandan düşmeyecek diyen biri olarak bakarsam, keşke düşseydi denecek hale geliyorum, bu nedir yahu koskoca yonkouyu şamar oğlanına çevirdiler.
5 bölümdür "kafayı yedi kek yedirin" diye çer çöp akıl veriyor. Böyle yonkou mu olur allahınızı severseniz, bir de bunun en sinirli hali bu, WB marineforda geldiğinde oturmaya mı geldik gençler, diye tek darbesiyle adayı neredeyse ters çevirecekti, bizim yonkoumuz da burada pamuk şekerden düşüyor, gözleri de sürekli sosyete şekeri bir biçimde tıkınacak bir şeyler arıyor.
Kusura bakmayın bu kadar saçmalığa rağmen pro'ya haki işler mi vs. detayları düşünemiyorum ben.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık