Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arcı güzel bulduğumu, ancak bazı noktalardan rahatsız olduğumu resmen ilan ediyorum : )

Benim gördüğüm kadarıyla arcın genelini beğenen çoğunlukta en azından yarısını. BM'nin düşmeleri, Zeus'un düştüğü durumlar vs BM'ye özel durumlar kadının yapısı bu. Arcın başlarında BM'nin bu yönü gösterildi, kaçış planı bir nevi bunun üzerine yapıldı, pastanın BM için önemi arc başından beri altı çizilerek verildi. Yani bu gelinen nokta zaten belliydi. BM WB değil bambaşka bir kişilik Kaido da WB gibi olmayacak. Beğenmemeni anlıyorum ancak nasıl bölümün leşliğini ifade ediyorsan beğenenler de beğendiğini ifade ediyor. İkna edemem ikna edemezsin bunlar ayrı şeyler. :sapkali:
Arc ı beğenmeyenlerin bir çoğu yonkou adasında el kol sallayarak dolaşmalarından,çocuksu havasından yakınıyorlar :)

Arc ı beğenmeyenlerin bir çoğu yonkou adasında el kol sallayarak dolaşmalarından,çocuksu havasından yakınıyorlar :)
Arc temasını beğenmeyebilirler tabi tercih meselesii bana göre ürkütücü bir masal tadında. Ama el kol sallayarak dolaştıklarını düşünmüyorum. Tam gaz kaçıyorlar. Luffy sağlam geldi G4'ü kullanamayacak halde ve BM ile Kata ile dövüşmedi doğru dürüst. Kaçmaktan başka çareleri yok. Planları tutmadı BM'nin pasta zaafı olmasa birileri ölmeden kurtulamazlardı kaldı ki arc daha devam ediyor.

Arc temasını beğenmeyebilirler tabi tercih meselesii bana göre ürkütücü bir masal tadında. Ama el kol sallayarak dolaştıklarını düşünmüyorum. Tam gaz kaçıyorlar. Luffy sağlam geldi G4'ü kullanamayacak halde ve BM ile Kata ile dövüşmedi doğru dürüst. Kaçmaktan başka çareleri yok. Planları tutmadı BM'nin pasta zaafı olmasa birileri ölmeden kurtulamazlardı kaldı ki arc daha devam ediyor.
Dövüşmeyen Luffynin kaçmaktan başka çaresinin olmaması? Bence dövüşse kaçmasına gerek kalmayacak halbuki! :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık