Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyduruyormuşum gibi konuşma sanki mangayla alakasızmış gibi.Mangada kaçtı demiyor yenildi diyor.Sen buradan ne sonuç çıkarırsın.Ben 2 sonuç çıkarıyorum.Ya öldüğünü,öleceğini düşünerek bıraktı yada birileri tarafından kurtarıldı oradan uzaklaştırıldı Urouge.Kendi o halde kaçamayacağına göre ki bunu denese Cracker izin vermeyeceğine göre bu ihtimaller gerçekleşti.Bir başkası onu çekip sırtlansa bu hiçbir karaktere gölge düşüren bir durum olmaz.Sen istemesen de adam seni oradan uzaklaştırıyorsa zaten bir şey yapamazsın.Yapabiliyorsan orası ayrı tabii.

Luffy aynı değil.G4den çıkmasa bile tek yumruk atmayı planlıyor niyet baştan öyle değil zaten.Sonrasında Sanji ile sıvışmayı planlıyor ki kaçtıklarında da iyi kaçtık mı gibisinden Bege'ye soruyor daha ne olsun.

Ben Mom'un karşısında olsa iş yapar kısmından bahsetmiyorum.Adamlarını geçemeseler bile şansı olabileceğini her karakter düşünebilir.Croco Jozu'yu geçemezken Wb karşısında şansı olduğunu düşünmüyor muydu ?

Onun dışında ben zaten Mom ile başbaşa kaldığında yapacaklarından bahsediyorum.Bence o şansı kaçırmazdı şansını kesinlikle denerdi.Kaido ile dövüşmesi bunu gösteriyor.Fakat şöyle bir açık kapı da bırakayım bunu cidden bilmiyorum.İttifakın Luffy üzerinde mantıksız bulduğum Oda'ya veryansın ettiğim inanılmaz bir etkisi var.Sanki luffynin kişiliği yokmuş gibi.Eğer Kid ittifakı da böyleyse Sanji gibi yanlarında sürükleyebilirler fakat bu konuda pek bilgimiz yok daha.Hepsi bireysel takılmış Apoo emre girmiş Hawkins belki kaçmış Kid ise dövüşmüş.İttifakın Kid üzerinde ne kadar etkisi var onu bir görmek lazım.Sadece o konuda kesin konuşmayayım.
G4'den isteği doğrultusunda çıktığını söylüyorsun. Ama güç kaybediyorum diyor. Big Mom'a yumruk atmak istemesi zaten Luffy'nin o da lafları kendine yediremeyip dalması ile ilişkili. Sonrasında g4'ten çıkması için hiçbir sebep yok bunu yine tartışmıştık. Saniyeler içerisinde gerçekleşen olaylar içerisinde bu adamlar yeniliyor.

G4'den öyle bir durumda kalabilecekse neden kalmasın. Güç kaybediyorum sözlerini kaale bile almıyorsun. Ayrıca son bölümde bile Sanji tutup götürüyordu. Bege ile bahsettiğin sahnede ise zaten olayların bir kaç dakika sonrasıdır. Azıcık toparlanabilmiştir. Senin savunduğun mantıkla Kid'i övüp Luffy'i gömemezsin çelişirsin çünkü. Daha da yazmam bu konuda. Çünkü amacın her zamanki gibi haterlık. O yüzden daha fazla zaman ayırmam buna. İstediğin gibi düşün.

G4'den isteği doğrultusunda çıktığını söylüyorsun. Ama güç kaybediyorum diyor. Big Mom'a yumruk atmak istemesi zaten Luffy'nin o da lafları kendine yediremeyip dalması ile ilişkili. Sonrasında g4'ten çıkması için hiçbir sebep yok bunu yine tartışmıştık. Saniyeler içerisinde gerçekleşen olaylar içerisinde bu adamlar yeniliyor.

G4'den öyle bir durumda kalabilecekse neden kalmasın. Güç kaybediyorum sözlerini kaale bile almıyorsun. Ayrıca son bölümde bile Sanji tutup götürüyordu. Bege ile bahsettiğin sahnede ise zaten olayların bir kaç dakika sonrasıdır. Azıcık toparlanabilmiştir. Senin savunduğun mantıkla Kid'i övüp Luffy'i gömemezsin çelişirsin çünkü. Daha da yazmam bu konuda. Çünkü amacın her zamanki gibi haterlık. O yüzden daha fazla zaman ayırmam buna. İstediğin gibi düşün.
Hasan sen neyi savunuyorsun ? Luffy durup dövüşürdü demiyorsun değil mi ?

Vinsmoke'ler ,baktıkça gülesim geliyor. Birde sırtlamıslar Judge'i.

Boing boing ses çıkaran zımbırtı aletler ile kendilerini bir bok sanan çakma power Rangers kılıklı ezikler.

Katakuri jelibonla sıkmadı kafalarına ona yanıyorum...

Ben onu mu demek istemişim orada yanlış anlamışsın.Bu adam kendi isteğiyle de g4ten çıkmış olsa zoraki de çıkmış olsa 1 yumruk atacaktı diyorum.Sanji'ye söylüyor sadece 1 yumruk diye 10 saniye önce boş konuşmuyor herhalde.O yüzden formdan nasıl çıktığı önemli değil adam zaten kaçacaktı.Bege'ye de sonra kaçıştan bahsediyor.Hiç mecburen kaçmış gibi bir konuşma yok orada bak istersen.Bege'de diyor ki zaten böyle yapacaktık ama zor kurtulduk kaçış süreci biraz sancılı oldu gibisinden konuşuyor.

Aman toz kondurma forum çöker mazallah luffy tartışılamaz tartışılması teklif dahi edilemez demeye devam et millete hater derken.

Hasan sen neyi savunuyorsun ? Luffy durup dövüşürdü demiyorsun değil mi ?
Hayır lafları yediremedi yumruk attı sonrasında zaten formdan çıkmak zorunda kaldı güçten düşerek. Sonrasında zaten yenilmiş vaziyette gördük.

@Millennium Wizard

Eee sen demiyor musun? Kid duvara toslayınca sonrasında da onları geçip ilerlemeyeceğini anlayınca kaçtı diye? Eee peki Luffy Big Mom'a böyle bir durumda bir şey yapamayacağını anlamış olamaz mı? Yine de o sözler ona ağır geldi döndü ne olursa olsun yumruğu koymak istedi... Olay bu.

Neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki :confused: Luffy kaçtı veya gücü yerinde olsaydı da kaçacaktı zaten plan da kaçış üzerine kuruluydu. Ayrıca burada kaçmaması aptallık olurdu.

Neyi tartışıyorsunuz anlamadım ki :confused: Luffy kaçtı veya gücü yerinde olsaydı da kaçacaktı zaten plan da kaçış üzerine kuruluydu. Ayrıca burada kaçmaması aptallık olurdu.
Arkadaşlar Kid kaçmaz diyor. Ama Big Mom'ın adamlarından kaçmak zorunda kalan Kid'i savunuyor. Boşver önemli değil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık