Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc bitti neredeyse ama hala denizcileri bekliyorum ben. Bundan daha iyi bir fırsatı seri sonuna kadar bulamazlar. Zaten haberleri vardır düğünden ve bir şekilde içerideki adamlar ( Stussy, Morgans veya bir başkası) da son durumla ilgili haber uçurursa tamamdır bu iş.

Tabi hayaller, hayatlar. :(

Kendi hayal dünyanızdakiler gerçekleşmedi diye amma da kafa ütülediniz ha. Luffy herhangi birisinden kaçmayacağını, amiral veya yonkou fark etmeksizin alayına gider yapacağını söyledi sadece. Ama siz hepi topu 3-5 işe yarar adamla beraber karşılarında tam güç duran yonkouyu devirmesini bekliyorsunuz. Bunu mu dedi Luffy? İmparatorun kendisi yetmezmiş gibi koskoca ordusunu da mı tek başına indireceğini söyledi? Yav öyle bir kafadasınız ki Luffy'nin karşısına 4 imparator dikilse ve Luffy de tayfayı alıp geri vites yapsa gene aynı şeyleri söyleyecekmişsiniz gibi geliyor. "Luffy hepsini indirecem dedi ama kaçtı gitti xD"

Az mantık, fazla değil yav azıcık mantık...
Luffy'e laf etsinler de Kid neden savunuluyor anlamadım. Adamın belki de kaçacak fırsatı olmadan kafasını ezdi Kaido. Ki Kid bilmediğimiz biri de değil. Big Mom'ın adamlarından kaçan adamı Kaido'ya kafa attı diye savunuyorlar...

Luffy'e laf etsinler de Kid neden savunuluyor anlamadım. Adamın belki de kaçacak fırsatı olmadan kafasını ezdi Kaido. Ki Kid bilmediğimiz biri de değil. Big Mom'ın adamlarından kaçan adamı Kaido'ya kafa attı diye savunuyorlar...
Sadece kaçmak değil önünde Apoo gibi boynunu büküp emrine girme seçeneği de var.Hawkinste öyle gösterilmedi Kid kafa tutup bozguna uğramış ki gösterildi.Bu adam her novadan farklı Luffy nasıl farklıysa o da bu yönden farklı.Mom'a ulaşamamışlar bile diğerlerini geçememişler bu kaçmak değil duvara toslamışlar.Belki öfkeli ordu bile yenmiş olabilir.Epey yaralanan hareket edemeyen Kid'i de Killer alıp götürmüştür bu tarz senaryolar olabilir.Ormanda karışık zaten.Ulaşamayınca gemilere saldırmaya başlamış muhtemelen.

Sadece kaçmak değil önünde Apoo gibi boynunu büküp emrine girme seçeneği de var.Hawkinste öyle gösterilmedi Kid kafa tutup bozguna uğramış ki gösterildi.Bu adam her novadan farklı Luffy nasıl farklıysa o da bu yönden farklı.Mom'a ulaşamamışlar bile diğerlerini geçememişler bu kaçmak değil duvara toslamışlar.Belki öfkeli ordu bile yenmiş olabilir.Epey yaralanan hareket edemeyen Kid'i de Killer alıp götürmüştür bu tarz senaryolar olabilir.Ormanda karışık zaten.Ulaşamayınca gemilere saldırmaya başlamış muhtemelen.
Emre çevir çevir yanmasın. İstersen o kadarını da yapmasın zaten. Kid için ne konuşursan şu an boş olur. Ama öncesini biliyoruz. Kutsal Ejder olayları olsun adaya gelen Amiral'den kaçması olsun durum ortada. Kaçacak tabi. O tarz kaçışları sen savunmuyor muydun? Konsept çünkü böyle diye. İşin raconu bu diye? Denizciler kovalar Korsanlar kaçar diye Dof'u savunmuyor muydun? Tsuru'dan kaçmasına ürettiğin bahane bu değil miydi?

Mom'a ulaşamadan adadan kovulmuşlar. Yenilmiş olsaydılar zaten ölü olurdular. Demek ki dediğin gibi duvara tosladıklarını anladıkları an işleri adadan tüymek oldu. Kid yenilecek yanındaki sağlam duracaklar? Ya da diyemediğiniz şans faktörü onlar için de devreye girdi. Her halükar uzaklaşmışlar kaçmışlar işte. Kid'i alıp götürmüşler diyor. Bu iyi pozitif hallerinizi bir Luffy de göremiyoruz.

Emre çevir çevir yanmasın. İstersen o kadarını da yapmasın zaten. Kid için ne konuşursan şu an boş olur. Ama öncesini biliyoruz. Kutsal Ejder olayları olsun adaya gelen Amiral'den kaçması olsun durum ortada. Kaçacak tabi. O tarz kaçışları sen savunmuyor muydun? Konsept çünkü böyle diye. İşin raconu bu diye? Denizciler kovalar Korsanlar kaçar diye Dof'u savunmuyor muydun? Tsuru'dan kaçmasına ürettiğin bahane bu değil miydi?

Mom'a ulaşamadan adadan kovulmuşlar. Yenilmiş olsaydılar zaten ölü olurdular. Demek ki dediğin gibi duvara tosladıklarını anladıkları an işleri adadan tüymek oldu. Kid yenilecek yanındaki sağlam duracaklar? Ya da diyemediğiniz şans faktörü onlar için de devreye girdi. Her halükar uzaklaşmışlar kaçmışlar işte. Kid'i alıp götürmüşler diyor. Bu iyi pozitif hallerinizi bir Luffy de göremiyoruz.
Aynen o konuyu hala savunuyorum.Roger'ın kaçıp Garp'ın kovalaması kedi - fare olayı gibi denizci - korsan durumundan kaynaklı.Bir korsanın denizcilerle ne işi olur eline ne geçer tabii geldiğini duyunca uzaklaşacak.Mevzu kendi mesleğindeki rakipleriyle alakalı.Amiral geliyor denince hiçbir korsan gelmesini beklemez sonrasında onunla dövüşmek için.Zira birincisi bir denizciyi yense eline bir şey geçmez.İkincisi bu adamlar tek başlarına gelmiyorlar yanlarında gemi dolusu askerle koramiralle geliyorlar.Berabere bile kalsa diğer denizciler basarlar kelepçeyi.Denizcilerin adil bir dövüş aradığını hiç duymadım.

Bunun dışında amiral Kid'in doğrudan karşısına çıkmış gibi konuşuyorsun.Öyle bir durum olmadı olsa durup dövüşmeyeceğini bilemezsin.

Her yenilen ölüyor mu ? Urouge ölmüş mü ? Cesedi ormanda yatıyordur diyor BM tayfası ama adam gökyüzünde fink atıyor.Yarı ölü haline birileri yardım etmiş değil mi ? Bu adamların tayfaları süs diye yok yanlarında.Tüm tayfa yenilme şartını da sen uydurdun.Kaptanı eziliyor olsa tayfa üyeleri kaçıp saklanabilir örneğin bu çok muhtemel ve olağan bir durum.Öldü diye bıraktıktan sonra da gelip sırtlanırlar.Urouge o haliyle uçmamıştır bence.Ya günlerce yatıp sonra kalkmış yada biri yardım etmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık