Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido alkolik, onun hakkından ancak Zoro gelir :D

İkisi karşılıklı içki içme Challange yaparlar. Sona kalan kazanır derler. Her yerde kavga kavga nereye kadar canııııım :p

Kaido'nun farklı kişilikleri varsa, acaba bu kişiliklere göre mi gücü değişiyor? Bir yanda ölümsüz denen, gökyüzünden atlayıp hasar görmeyen bir Kaido var, diğer yanda vücudunda derin savaş yaraları olan, birden fazla kez mağlup edilmiş bir Kaido var. Mesela; sarhoşken hasar alıyor, ayıkken almıyor gibi bir ayrım olabilir mi? Veya tam tersi?

Bir insan Luffy ile düşman olmaya görsün. Babalık koskoca savaşta ayakta ölsün, analık şurda top gibi yuvarlansın :(

Vinsmokelar'ın kaçması da çok saçma geldi. Yonkou'nun elinde tuttuğu yenilmiş adamlar uçuyor, yonkou yuvarlanıyor. Bu arcı çok beğenmiştim ama şans meselesinin cılkı çıktı. Kendinden güçlü düşmanları yenmenin başka yolları vardır derken şanslı olmanın kastedildiğini zannetmemiştim. Hani insan en azından bir keloğlan kurnazlığı bekliyor. Biraz akıl, zeka olsun plan olsun yensinler kendilerinden üstün olanı. Burada yenmek derken BM'yi iki seksen yatırmak değil, istediklerini almayı kastediyorum, ki aldılar. Bizimkiler burdan çok karlı çıktı eğer kaçarken de yakalanmazsalar tekrar.

İlk defa çok kötüye oy verdim. Bölümde tek etkileyici şey Strausen'in yaptıkları oldu. Kestiği şey pasta da olsa baya devasa boyuttaydı. İyi bir kılıç ustalığı da var demek ki. BM korsanlarının gizli silahı gibi bir şey çıktı. Böyle bir durumda bile sakinliğini koruyup çözüm odaklı düşünen Kata reisi de unutmamak gerek.

Kaido'nun farklı kişilikleri varsa, acaba bu kişiliklere göre mi gücü değişiyor? Bir yanda ölümsüz denen, gökyüzünden atlayıp hasar görmeyen bir Kaido var, diğer yanda vücudunda derin savaş yaraları olan, birden fazla kez mağlup edilmiş bir Kaido var. Mesela; sarhoşken hasar alıyor, ayıkken almıyor gibi bir ayrım olabilir mi? Veya tam tersi?
Çizilen tipten yola çıkarak yorumlarsak ya bildiğimiz Oni yaratık olduğu için çok sağlam bir yapısı var, öldürülemiyor.

İkinci ihtimalde mitolojik figüler barındıran Urouge ile paralel gözükmesine bakarsak Hint mitolojisindeki ölümsüzlük tanrısı Yama da çıkabilir. Gene Hint mitolojisinde filler önemlidir, Jack denen adam da bu sav'ı destekliyor.

Yama

Çizilen tipten yola çıkarak yorumlarsak ya bildiğimiz Oni yaratık olduğu için çok sağlam bir yapısı var, öldürülemiyor.

İkinci ihtimalde mitolojik figüler barındıran Urouge ile paralel gözükmesine bakarsak Hint mitolojisindeki ölümsüzlük tanrısı Yama da çıkabilir. Gene Hint mitolojisinde filler önemlidir, Jack denen adam da bu sav'ı destekliyor.

Yama

Oni ihtimali yüksek. Handikap mevzusu tartışılmış ya, bu tarz bir şey olabileceğini düşündüm.

Burada o kadar tartıştık ettik ama sanırım hem kaçacaklar hem de BM önce tayfasını sonra kendini öldürecek ve onca tartışma boşa gitmiş olacak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık