Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kalıp, savaşması için hiç bir sebep kalmadı ama kaçabilecek mi?
Asıl mesele o tabi de bazı arkadaşlar kaçmasını pek etik bulmamış galiba :)
Arkadaşlar Kid kaçmaz diyor. Ama Big Mom'ın adamlarından kaçmak zorunda kalan Kid'i savunuyor. Boşver önemli değil.:D
Bir söz vardır, "Cesaretle aptallık arasında ince bir çizgi vardır." diye. Kid veya Luffy herhangi biri bu durumda kaçmazsa cesur değil okkalı bir aptal olur.

@yyolcu
Kaido'yu dövükten sonra, seni de döveceğim diyor. Belki arkadaşları Wano'da olmasa kaçmazdı. Sonuçta Momonosuke'ye bir söz verdi ve Kaido'yu dövmesi gerekiyor :)

Diğer tarafta, kaçmasını ben de etik bulmuyorum. Sen bir kişiye taa en başından beri seni döveceğim de tam da karşı karşıyayken kaç... Yakıştıramadım doğrusu :D

Umarım morgans bir an önce kaçar yoksa ya hafıza ya can elden gider.Aç gözlülük yapmasın bu kadar haber yeter.

@yyolcu
Kaido'yu dövükten sonra, seni de döveceğim diyor. Belki arkadaşları Wano'da olmasa kaçmazdı. Sonuçta Momonosuke'ye bir söz verdi ve Kaido'yu dövmesi gerekiyor :)

Diğer tarafta, kaçmasını ben de etik bulmuyorum. Sen bir kişiye taa en başından beri seni döveceğim de tam da karşı karşıyayken kaç... Yakıştıramadım doğrusu :D
:) Sebebi belli işte. Buraya ne yonkou ile çarpışmaya geldiler ne de tam kadro geldiler. Eğer Big Mom ile çarpışmaya kalksa bu bencilce olmaz mıydı? Sonuçta bu bencilce kararı yüzünden tüm tayfa da acı çekerdi. Kaptan olmak sorumluluk gerektirir.

:) Sebebi belli işte. Buraya ne yonkou ile çarpışmaya geldiler ne de tam kadro geldiler. Eğer Big Mom ile çarpışmaya kalksa bu bencilce olmaz mıydı? Sonuçta bu bencilce kararı yüzünden tüm tayfa da acı çekerdi. Kaptan olmak sorumluluk gerektirir.
Luffy ne zaman o sorumluluğun bilincindeymiş gibi davrandı? Sorumluluğu geç bence :)

Ben anlam veremiyorum, bu kadar kolay kaçmaya ikna olmasına.. Hoş ortada savaşmasını gerektirecek bir şey de yok ama ne bileyim, kaçmak bu adama yakışmıyor :artiz:

Luffy ne zaman o sorumluluğun bilincindeymiş gibi davrandı? Sorumluluğu geç bence :)

Ben anlam veremiyorum, bu kadar kolay kaçmaya ikna olmasına.. Hoş ortada savaşmasını gerektirecek, bir şey de yok ama ne bileyim, kaçmak bu adama yakışmıyor :artiz:
Öyle işte ama acı gerçekler :D Her zaman istediğimiz gibi olmaz bu işler.

Bence Luffy kaptan olma sorumluluğunun bilincinde biri. Tayfasını daha iyi kollayan çok az kaptan vardır. Hem kollayan hem de onlara koşulsuz güvenip sonsuz güven veren biri.

Öyle işte ama acı gerçekler :D Her zaman istediğimiz gibi olmaz bu işler.

Bence Luffy kaptan olma sorumluluğunun bilincinde biri. Tayfasını daha iyi kollayan çok az kaptan vardır. Hem kollayan hem de onlara koşulsuz güvenip sonsuz güven veren biri.
Gerçi ben haala sorunsuz bir şekilde kaçabileceğini düşünmüyorum :) Bakalım, daha en az bir günümüz var.. Mangaka boşuna söyletmedi o sözü.

Kaçmakla, kaçmak zorunda kalmak arasında fark var ama..
@yyolcu
İkisi de zorunda kalmış olabilir. Onu tartışmıyorum biri bundan dolayı yerilirken diğeri aksini yapmış gibi övülüyor. Benim karşı çıktığım bu. Yoksa Luffy kaçması gerekiyordu. Ama ettiği sözlerden sonra yakışmadı tabi.:D Luffy'nin kendine bir eleştiri çakmasını bekliyorum zaten. Çünkü çok olmadı. Bir arc önce ne Yonkou ne Amiral kaçmayacağım demişti.

Hayır lafları yediremedi yumruk attı sonrasında zaten formdan çıkmak zorunda kaldı güçten düşerek. Sonrasında zaten yenilmiş vaziyette gördük.

@Millennium Wizard

Eee sen demiyor musun? Kid duvara toslayınca sonrasında da onları geçip ilerlemeyeceğini anlayınca kaçtı diye? Eee peki Luffy Big Mom'a böyle bir durumda bir şey yapamayacağını anlamış olamaz mı? Yine de o sözler ona ağır geldi döndü ne olursa olsun yumruğu koymak istedi... Olay bu.
Ben kaçtı demedim hemen de çarpıtmaya meraklısın.Adam duvara toslar ordu komutanlar derken yenilir ve ulaşamayacağını anlar.Bir şekilde tayfası tarafından kurtarılır ve sonra tekrar bunu denemez.Kaçmakla ilgili bir durum yok burada.Sen tekrar denememeyi korkup kaçtı olarak algılıyorsun sanırım.
Birşey yapamayacağını anladığı kesin.O yüzden vurkaç taktiği uyguluyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık