Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mızrak sokmuş gibi durmuyor. İchiji ağzı yüzü kan içinde kalmış. Yapıştırıcı çok güçlü zaten? Örnekledim de Perospero, Germa'yı yapıştırmış. Kıramazsan mal gibi kalırsın. Yani evet bu oluyor. Niye gizlesin kendini? Ciddiyetsiz birisi de değil.

İyi de burada yemek yedi. On bir saat direkt savaşmadı. Yoksa zaten işi bitecekti. Durumlar farklı. Mesele sonrasında dinlendi mi? Dinlendi. Ama direkt patladı. Mangaka gözümüze soksa kimse şaşırmazdı. Kimse çıkıp savaş ihtimalini düşünmezdi. Sırf merak için göze sokmadı, sırf Mom karşısında neler yapabilir tam anlaşılmasın diye ortada bıraktı. Malum sonra Kaido var. Mom karşısında dayak yese farklı ihtimaller konuşulurdu. Adam direkt senaryoya göre hareket ediyor. Bazen mantıksız olsa da devam ediyor.
reis böbrüğüne soksa yine insanın ağzından kan gelebilir, en kötü iç kanama :D
kendini gizleme durum değil sadece tavşanları avlamak için her şeyini ortaya koymuyor benim çıkarımım bu. birde ciddi diye en güçlü saldırısını niye yapsın o var bide anlayamadığım.

on bir saat tamam full g4 savaşmadı ama rossa dakinden çok daha fazla kullandığı bence ortada ve tamam dinlendi ama orda mangaka başka bir şeye daha dikkat çekti, aşırı yorulmuştu Luffyi.
adamı zor uyandırdılar kısa süreli dinlenmeler yetmiyor demek bence bu.
hatırla Deresso da adam uyudu günlerce yarım saat g4 açtı diye, burda ki kısa saatler yetmemesi bence normal.

ha Momla iki seviştirmesi okuyucuya oynamasıydı onda hem fikirim.

Luffynin tayfası yetmıyor 10 kişi olması şart ve hiç bir yonkou yu ittifaksız alamayacak. Ama Oda nın yaptığı altı üst üstü bir kutu bombanın koca yonkou ve tayfasını durdurması etmesi komedi.

Bu arktaki tek saçmalık Tamatebako denen kurutur. Nükleer bomba gibi patladı resmen. Bunu Ryugu Sarayı'ında biri açsa Balıkadam Adası yerle bir olurmuş.

Daha bir şey görmedik sakin olun, kaçmalarını sağlayacak şey bomba değil BM'nin gözünün dönmesi olacaktır. Belki BM Sanji'nin kız kardeşini mideye indirirken Sanji içindeki gücü açığa çıkarabilir. Arc bitiyor nerede bu gizli güç? :(

@Kensei
Hacım arc başındaki 2 tahminim :at:
1-Gemiyi havaya C.C uçurur(direkten döndü)

2-Linlin kriz geçirdiğinde çocuklarına saldırır, Luffy çocukları koruduğunda tayfa içinde isyan ile Luffy'e yardım başlar.

BM düşmez diyen biri olarak içime sinmedi bu son. Lastik oğlan biraz kendini kanıtlasaydı.
Sakin. :) Sayı bir çıksın her şeyi tam olarak bir görelim sonra depresyona gireriz. :D

BM'nin arka planı dolu falan ama kendisi çok boş. Şey gibi bu. Bana Bir Şeyhler Oluyor'u bilen bilir.
18.18'den başlayan kısım. Hilmi kalıyor hani.
Adnan Bey geliyor vesaire, "Alacaklılar mı geldi? Kal gitsin." geyiği.
BM'da ha bire deliriyor.

@Korsanlar ''Kralı''

Yüzü niye kanasın? Ağzından kan gelir :D Adamı dövmüş. Mızrak ile sağlam bir iş yapmadı. Daifuku her şeyini göstermedi ama sopa ile gömçürüyor. Zira ana güç farkı var. Katakuri'nin ana gücü ne? Mızrak olsa bir kez vurur yav. Mızrak hiç etkili değildir demiyorum ama öyle bir vuruş gücü olmalı ki Sanji'nin tekmesine anında karşılık verebilen Niji'den güçlü İchiji saniyeler içinde pert olsun. Kurgu için oldu bitti yaptığı çok açık. Nasıl Luffy'i sakladı, diğer yandan da öte tarafı gömmek istemedi. Gel, yak, yık sonra da ayar yemeden git. Yonko ezik görünebilirdi.

Mesele çok dövüşmesi değil. Tek vuruşta bitti. Rossa kadar dövüşse eyvallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık