Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yahu elindeki mızrağı böğrüne sokar en kötü.
üst düzey saldırı yapacak adam mı vardı ki karşısında öyle bir hamle bekliyon.
yahu lütfen Kata nın en büyük saldırı gücü şu gördüğümüz bi kaç bölümdeki teknikleri mi ? yapma Allasen.

yahu luffy orda yarım saat savaştı, burda 11 saat be usta, üstüne ordu ile kapışması filan hep göz ardı ediyorsun.
yıpranma payını yorgunluğunu bir düşün, bi zahmet ordaki gibi kendini toplayamasın.
üstüne orda da adam gibi toplayamadı doffy alınca süsme peynir gibi eridi çocuk orda bile çok dayanamadı biliyorsun.

kusura bakma ilk başta açıklama yapmadığım için bu konu hakkında.

iplemediği için tepmik yedi zaten,
tükürük gibi yere yapıştırıldı
sayam mı daha ?
He yani Katakuri zaten o kadarını yapacak seviyede değil. Bu büyük bir icraat. Jinbei yapamazdı o kadarını Luffy'e?

kusura bakmayın ama eşşek gibi kaçacaklar. KADIN MIZRAK YİYOR BANA MISIN DEMİYOR, G4 YİYOR EL FALINA BAKİM KNK DİYOR. Ben olsam sanjiyi de paketler big mom'a bırakıp kaçardım.

neyse sakinim.

yahu elindeki mızrağı böğrüne sokar en kötü.
üst düzey saldırı yapacak adam mı vardı ki karşısında öyle bir hamle bekliyon.
yahu lütfen Kata nın en büyük saldırı gücü şu gördüğümüz bi kaç bölümdeki teknikleri mi ? yapma Allasen.

yahu luffy orda yarım saat savaştı, burda 11 saat be usta, üstüne ordu ile kapışması filan hep göz ardı ediyorsun.
yıpranma payını yorgunluğunu bir düşün, bi zahmet ordaki gibi kendini toplayamasın.
üstüne orda da adam gibi toplayamadı doffy alınca süsme peynir gibi eridi çocuk orda bile çok dayanamadı biliyorsun.

kusura bakma ilk başta açıklama yapmadığım için bu konu hakkında.
Mızrak sokmuş gibi durmuyor. İchiji ağzı yüzü kan içinde kalmış. Yapıştırıcı çok güçlü zaten? Örnekledim de Perospero, Germa'yı yapıştırmış. Kıramazsan mal gibi kalırsın. Yani evet bu oluyor. Niye gizlesin kendini? Ciddiyetsiz birisi de değil.

İyi de burada yemek yedi. On bir saat direkt savaşmadı. Yoksa zaten işi bitecekti. Durumlar farklı. Mesele sonrasında dinlendi mi? Dinlendi. Ama direkt patladı. Mangaka gözümüze soksa kimse şaşırmazdı. Kimse çıkıp savaş ihtimalini düşünmezdi. Sırf merak için göze sokmadı, sırf Mom karşısında neler yapabilir tam anlaşılmasın diye ortada bıraktı. Malum sonra Kaido var. Mom karşısında dayak yese farklı ihtimaller konuşulurdu. Adam direkt senaryoya göre hareket ediyor. Bazen mantıksız olsa da devam ediyor.

He yani Katakuri zaten o kadarını yapacak seviyede değil. Bu büyük bir icraat. Jinbei yapamazdı o kadarını Luffy'e?
şuan ne yapıyosun biliyin, katayı yermek için jinbei abartıyorsun yine.
İyi yapsın Jinbei de.
anasını satam önce Cracker şimdide Katayı öpüyor Jinbei.
sana göre heralde tüm Bm korsanlarına üçlü çektirecek Jinbei :D

reis olmuyor kata meselesi bizim ikimizde fikir ayrılığı diyip çekilem.

şuan ne yapıyosun biliyin, katayı yermek için jinbei abartıyorsun yine.
İyi yapsın Jinbei de.
anasını satam önce Cracker şimdide Katayı öpüyor Jinbei.
sana göre heralde tüm Bm korsanlarına üçlü çektirecek Jinbei :D

reis olmuyor kata meselesi bizim ikimizde fikir ayrılığı diyip çekilem.
Abicim ben avantajdan bahsediyorum. Cracker meselesi için net bir şey söylemedim. İhtimalden bahsettim... Her şeyi de yanlış anlamada üstüne yok be dostum...

Arc başından beri işlerini halledip kaçacaklar diyordum zaten. 3-5 kişiyle bir halt yapamayacakları belliydi zaten ama bu kadar basit olmasını beklemiyordum. Oda'nın zayıf yönü de bu işte. Biz bir macera okurken yazarı ensemizde hissetmememiz lazım. Olayların spontane gelişiyor olması lazım. Lakin OP için bu geçerli değil. Kurgu kendini çok ama çok belli ediyor. Uyduruk bir kutu mu bildiğin arc'ın kaderini belirliyor yani şimdi? Saçmalık diyorum başka da bir şey demiyorum.

Boşuna troll mangaka demiyorlar :) ters köşe yapacak diye bekledik hep adam ters köşe yapmayarak ters köşe yapmayı seçti ya :)

Yazık olmuş ama başka bir olay olmadan böyle biterse.

Ayrıca Bege kale yıkılınca Big Mom dahil ölecekler sanıyormuş düşmanları. Bege dahil bizimkilerin hepsi sağ çıkıyor ama Big Mom ölüyor muymuş?
Bege: Hah bomba patladı şimdi Big Mom ölür, bi dakka lan ben niye ölmedim o zaman :hoo:

BM'nin niye sürekli evlendiğini anladım yalnız. Bu böyle krizlere giriyorsa evlat falan bırakmıyordur adada. Ancak çok güçlü olanlar sağ kalıyordur. Ordu için adam lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık