Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dof bir sağ kol etmez. G4 luffy hic etmez. Zira g4 luffy ölümden dönmüş doffyi zar zor indirdi. Siz dofu yonkou sağ kolu olarak gördüğünüz için g4u de o seviyede sanıyorsunuz. Demekki luffynin adasındaki hayvanlar tayfa kursa ortada yonkou kalmaz. Maşallah hepsi anca g4 ile indiriliyor. Luffy gamma yemiş ve ölümden dönmüş doffyi yaklaşık 45 dakika g4 ile vurmasına rağmen mola vererek indirdi. Dof ve luffy ancak yonkou 3. Adamı olabilir. Bunu da yonkou 4. Adamını tek başına indirmiş urougeyi baz alarak belirleyebiliriz. O 4. Adama denkti luffy de 3. Adama denk. Siz g4u çok yüksek sandiginiz için mom karşısındaki duruma da muhtemelen şaşırdınız. Oysaki beklenen oydu.

Siz dofu çok büyüttunuz. Luffyden başka anca bir yonkou şehir turu attırır mantığı ile yaklaşmayın. Luffynin g4 formunun özelliği adamı itmesi. Yeterli gücün varsa yerinde durursun mom gibi. Dof yerine muhtemelen jack olsa o da dururdu. Ben sanmıyorum jackin g4 kadar fizik güç çıkaramayacağını. Adam 10 gün aralıksız dovusuyor. Luffy daha 11 saat kraker yiyerek dönüşmesine rağmen ölü gibi yatıyor. Luffy dayanıklı ama maalesef bir azman değil. Uzun soluklu dövüşlere gelemiyor. Jinbei ve ace bile 5 gün dövüşmüş. Luffynin dayanıklılığı daha jinbei kadar bile değil. 5 gün nere yiyerek 11 saat üstüne yardim alarak dövüşmek nere.

Bak ben luffy faniyim ama malzeme bu :)
Guzel yorum ben begendim:sapkali:

yonkou 3. Adamı olmak az bir seviye değil. Jozu seviyesi gibi. Kraker çok güçlüydü zaten. 3. Adamı olur demek de boş değil. Başka bir süper nova 4. Adamı indirmiş. Onun bir tık üstü de bi zahmet 3. Adam etsin dimi. Mangaya sadik bir çıkarım bence. Aksini düşünüyorsan gerekçesi ile sunman lazım. Boş deyip geçmek kaba bir söylem. Sağ kol denen doffy kaidounun adını duyunca it gibi korkuyor. Sence rayleigh rogerdan it gibi korkuyormuydu. Marco, shanksin sağ kolu? Hic sanmıyorum. Zoro seri sonunda luffyden korkar mi?
Peki sence katakuri bigmomdan korkarmi, korkmaz diyecegini zannetmiyorum korkuyor demek sag kolu olmayacagi anlamina gelmez sonucta, farazi olarak konusuyorsun, ben soyle aksini dusunuyorum luffy yonkou 3. Adamindan daha fazlasi buyuk ihtimal eder ama kesin olarak demiyorum cunku 1. yada 2. komutaniyla kapismadi kapissa sonuc ne olurdu bence basa bas gecer g4 bos bir teknik degil, doffy yu buyuten biz degiliz bunu yapan oda meyve uyanisini gerceklestirmis kral hakisine sahip bir karakter.

luffysam

Peki sence katakuri bigmomdan korkarmi, korkmaz diyecegini zannetmiyorum korkuyor demek sag kolu olmayacagi anlamina gelmez sonucta, farazi olarak konusuyorsun, ben soyle aksini dusunuyorum luffy yonkou 3. Adamindan daha fazlasi buyuk ihtimal eder ama kesin olarak demiyorum cunku 1. yada 2. komutaniyla kapismadi kapissa sonuc ne olurdu bence basa bas gecer g4 bos bir teknik degil, doffy yu buyuten biz degiliz bunu yapan oda meyve uyanisini gerceklestirmis kral hakisine sahip bir karakter.
jinbei bile korkmuyor. Kata mi korkacak :)

Bina yıkılır ordan tüyerler. Gemiye biner fırlatırlar kendilerini geminin özelliği ile...

Bu arada Snack mi ne var galiba bir de. O nasıl bir karakter olacak acaba. Koca mevzunun olduğu yerde yok adam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık