Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bina yıkılır ordan tüyerler. Gemiye biner fırlatırlar kendilerini geminin özelliği ile...

Bu arada Snack mi ne var galiba bir de. O nasıl bir karakter olacak acaba. Koca mevzunun olduğu yerde yok adam...
O ihtimal zor görünüyor. Sunny bir tarafta, Köpek Balığı Denizaltı bir tarafta, Germa gemileri diğer tarafta.
Bana göre dediğin olsa ve canlarını kurtarsalar şu ortam için yeterli ama o zaman da hikaye eksik kalacak gibi. Oda yukarıda yazdıklarımın hepsini bir yere bağlamadan arcı bitirmez.

Son düzenleme:
1 numara ve judgeden umut kesmeyen bir ben miyim :/ dahası judgeden bir garuda formu bekliyorum. Ayrıca luffy nin doftan edindindiği meyve uyanışının ilk kısmını burada gösterecek gibi geliyor bana.

1 numara ve judgeden umut kesmeyen bir ben miyim :/ dahası judgeden bir garuda formu bekliyorum. Ayrıca luffy nin doftan edindindiği meyve uyanışının ilk kısmını burada gösterecek gibi geliyor bana.
Yok başkan o Kaido'da gelir.

Luffy, Kaido'nun yanına gidince der ki iyi ki sizle karşılaşmışım. Doflamingo sayesinde uyanışı öğrendim. Falancı sayesinde şu vitese geçtim. Şimdi sıra seni pataklamaya geldi koca oğlan. Gomu Gomu no Awakening ve Kaido vefat.

Sen sormadan söyleyeyim, evet Oda'nın yanında çalışıyorum. Hatta şöyle ifade edeyim ben Hakuba moduna geçince Oda oluyorum.

Umut mu kaldı ikiside patates oldu.
Zaten karşılarındaki adamlar kendilerinden çok güçlü.

Bu Vinsmoke'den ne beklenti varmış.

İlk başta bunlar BigMom'a suikast ile ihanet edecek dendi tersi oldu.
Esir düştüler , numara yapıyor Vinsmoke dendi tersi çıktı.
Judge ağladı , yine altında bir bit yeniği var dendi tersi çıktı herif harbiden ağlamış.
Şimdi dayağı yeyip düştüler , hâlâ kalkıp ters köşe yapacakları bekleniyor.

Ne beklenti bu ben anlamadım .

Eşit: sana yazmadım genel olarak söylüyorum.

Germa 66+ luffy ve tayfası+ kale korsanları +jinbe bu kargaşada pasta kalesinin yıkılışından faydalanıp kaçacaklarsa bırakıp okumayalım bence seriyi. Ben demiyorum ki BM yi indirsinler ama savaşarak işleri belli bir noktaya getirmeleri gerekiyor. Bir de eğer BM nin gücü nasıl gösterildiyse arkadaş 2y sonrası luffy bir çizik bile atamadı. Oysa ki şirohige bile bu kadar güçlü gösterilmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık