Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok başkan o Kaido'da gelir.

Luffy, Kaido'nun yanına gidince der ki iyi ki sizle karşılaşmışım. Doflamingo sayesinde uyanışı öğrendim. Falancı sayesinde şu vitese geçtim. Şimdi sıra seni pataklamaya geldi koca oğlan. Gomu Gomu no Awakening ve Kaido vefat.

Sen sormadan söyleyeyim, evet Oda'nın yanında çalışıyorum. Hatta şöyle ifade edeyim ben Hakuba moduna geçince Oda oluyorum.
Şuraya gelip iki ciddi yorum okuyayım diyorum, bütün modumun içine turp sıkıyorsun. Gomu gomu awakening nedir ya haha :oleyo:

Şimdi bu Luffy Kaido'a gidip " Teach'i önce indirip sonra senin için geleceğim " demesin.

Beklerim.

luffysam

Jinbei cesur biri , bunun güç ile alakası yok.
Katakuri pekâlâ korkabilir BigMom'dan.

BigMom'un çocuklarına otorite kurduğu ve korkuttuğu belli.

Jinbei gibi kaybedecek bir şeyim yok diyen adam korkmaz BigMom'dan.

e ben de yardımcı kaptanlar, kaptanlarının gücünden dolayı korkmazlar diyorum :) demekki dof sağ kol etmez. Zira kaidoudan tırsıyor. O zaman g4 luffy de etmez. Bunun neyini tartışıyorsak..

Marconun savaşta yaptıklarına, katakurinin yaptıklarına, rayin verdiği havaya bak. Bir de dofla luffye?

e ben de yardımcı kaptanlar, kaptanlarının gücünden dolayı korkmazlar diyorum :) demekki dof sağ kol etmez. Zira kaidoudan tırsıyor. O zaman g4 luffy de etmez. Bunun neyini tartışıyorsak..

Marconun savaşta yaptıklarına, katakurinin yaptıklarına, rayin verdiği havaya bak. Bir de dofla luffye?
Korsankral olmayı hedefleyip , dünyayı parçalamaktan bahseden Dof'un , Kaido'dan korkması kaybedecek şeylerinin olmasından.

luffysam

Korsankral olmayı hedefleyip , dünyayı parçalamaktan bahseden Dof'un , Kaido'dan korkması kaybedecek şeylerinin olmasından.
Önemi yok. Sonuçta yardımcı kaptan seviyesinde olsa korkmaz. Hem de it gibi hiç korkmaz. Sen marcoyu wbden it gibi korkarken hayal edebiliyor musun? Zoroyu? Adamın kapasitesi belli yani.

Big mom'ın yenileceğinden şüpheliyim ilerisi için de, luffy'nin yenidiği boss'ların akıbetinin ne olduğunu düşünürsek big mom'a uyarlayamıyorum ölmesi gerekiyor onu tamamen durdurmak için :artiz:

Gönlüm luffylerin kendi başlarına buradan kurtulmasından yana. Ama mangaka çok zor bir duruma soktu herkesi. Ve ne yazık ki bomba bana sadece birkaç saniye zaman kazandıracakmış gibi geliyor. Çünkü bombanın en az etkileyeceği taraf rakip tarafın ağır topları. O birkaç saniye açık kaçmaya yetmez. Üstelik katakuri nin nispeten geleceği görme becerisi de var. Bu durumda birinin gelip dikkati üzerine çekmesi gerekecek. Bu çok güçlü de olabilir mom a şok geçirtecek sıradan biri de olabilir. Lola gibi mesela. Ayrıca şu korku meselesi çok normal. Katakuri ile mom arasındaki seviye ile wb ile Marco arasındaki seviye farkı farklı olamaz bence. Fakat bir dost gibi olan shanks - beckmann yahut baba oğul olan Marco-wb nin birbirlerine bakış açıları mom-katakuri gibi olamaz. Mom hiç düşünmeden kendi adamını yiyen birisi kaido ha keza fizana uçuruyor kendi adamını. Dofun kaidodan korkması çok doğal. Hem güç açısından hem de luffyye kıyasla belki otuz yıllık emeği söz konusu. Her durum ayrı değerlendirme gerekir. O korkmaz öyleyse onun gücü ona yakındır gibi bir düşünce garip duruyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık