Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM tamamen haklı, Luffy Ace vakâsından sonra ders almaksızın söylediği tüm laflarını yiyor, tükürdüğünü yalıyor adeta, E. ODA ise durmaksızın sıvamaya devam ediyor.

BAA da atıp tutuyordu Luffy, NWye girince kıçını tekmeleyecem diyordu, topkek adasında son kazanan ben olacam diyordu, tükürdüğünün hepsini yalayıp yuttu.

Punk Hazardda Yonkonun 4 ünü de indirecem diyordu, Dressrosada Amiral Yonko kim gelirse indirecem kimseden kaçmayacam artık diyordu, önce Fujiden şimdi de BM den ardına bakmadan kaçıyor.

Mangakanin bu sıvamalarına cevabı ise yok bir arkadaşı (Sanji) alıp çikacam, yok dövüşmeye gelmedim, yok aslında hepinizi dövecem ama önce Kaidoyu dövecem 1 2 gün sonra da gelip seni dövecem gibi abuk sabuk açiklamalar, yersen, hala masal anlatmaya devam ediyor E, Oda

Kutudan çikan bombanın aptallıgına, Luffynin tam gücte olmasına rağmen tek yumrukta sönmesinin saçmalığına, Jinbei ve pisiciğin anlamsızca kenarda izlemesine falan değinmiş zaten arkadaşlar.

Öte yandan yorumlarda Dofun Yonko matelerinden zayıf olduğu iddia edilmiş ise de hiçbir gećerliliği olmayan yorumlar olmuş açikcası, Dof u yenebilecek bir Yonko mate yok kesinlikle. En basitinden Dressrosada Dof yerine koyun Katakuriyi bakın ne oluyor. Imkanı yok Dofun etkisinde olması.
:hoo::hoo::hoo::hoo:

Kata alir luffyi.
Luffy'de Ace gibi iki lafa gaza geldi, Koca Ana'ya saldırıyor. Bomba patlamasa olecek haberi yok.

Zoro yu özledim ben sıkmaya başladı bu ark umarım geri sayım olayı koyup 5 bölümde 10 saniyeyi saymayız bitsin artık göreceğimizi gördük, tayfada halletmesi gerekenleri halletti, elbet kaçacaklarını da biliyoruz kaçsınlar da denizciler gelsin sonra :D

Luffy hala artislik peşinde ama tek G4 e yamuldu yeni teknikler hakinin farklı kullanım alanlarını vs görmek güzel olur artık Katakuri bu açıdan oldukça orjinal bir karakter umarım ilerde görmeye devam ederiz.

Luffy'e 2 yıl aradan sonra bir haller olmuş gereksiz bir özgüven gelmiş ama güç konusunda eksik gibi Shabondy de tayfasına kaçın emrini veren Luffy'i özledim.

@Eserovic

Bence Luffy Katakuri'yi aşmış olmasa mangaka Mom'a kafa tutturmazdı.Aynı Marco'yu Kizaru'nun önüne koyduğu gibi koyardı önce onu geç dercesine.

Bence Luffy g4 formunda Katakuri'yi çoktan aştı.Mangaka önce upuzun Dressrosa arcında Dof'u indirtti bir şekilde şimdi de yonkoya geçiş yaptırdı.Yani o ikisi arasında artık başka bir seviye beklemeyin.Başka bir seviye olsa dressrosa bu kadar uzun olmazdı.Bir sağ kol niyetine Dof'u indirtti final vuruşuyla.Bir başkasını indirtmeye kalkmıyor hemen imparatora niyetlenme var artık.Aşağısı kesmiyor luffyi.

Arkadaş kaç tane tayfanın bütün ödülleri gördük? Ki öyle bir şeye gerekte yok. Yani neden böyle bir sınırlama getiriyorsun ki?Usopp trol olsun. Robin'in ödülü Franky'den fazla onda da trol mu var?
İlk Luffy'nin sonra Zoro'nun en sonunda ise tüm tayfanın ödül almasında olduğu gibi sinyaller verilmiştir manga içerisinde. Cp 9 içinde douriki olarak verildi bu. Ancak douriki de tek ölçüt olamaz. Jyabura>Lucci desem mantıklı gelir mi sana?

İlk Luffy'nin sonra Zoro'nun en sonunda ise tüm tayfanın ödül almasında olduğu gibi sinyaller verilmiştir manga içerisinde. Cp 9 içinde douriki olarak verildi bu. Ancak douriki de tek ölçüt olamaz. Jyabura>Lucci desem mantıklı gelir mi sana?
Neyse boşver bıraktı tartışmayı bu konuda kardeşim.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık