Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu 4. Komutan olayı bana kalırsa çok büyütülüyor. Adam yeni dünya giren bir geminin kaptanı. Bi zahmet 4. Komutanı da yensin. Kid in kolunu kimin aldığı bile belli değil. Ya direkt katakuri ile yahut mom ile karşılaştıysa ne diyeceğiz? Bu şekilde güç çıkarımı yapmak doğru değil.
Brulle çok netti bu konuda ''onları ananın dikkatini bile çekemeden uzaklaştırdık''

Brulle çok netti bu konuda ''onları ananın dikkatini bile çekemeden uzaklaştırdık''
Olabilir. Birçok kişi de bu işi becermiş olabilir komutanlardan biri de. Demek istediğim henüz görülmemiş bir şeyden güç çıkarımı yapmak. Örneğin 4. Komutan fiziksel bir dövüşçüdür adam da yenmiştir. Kid e ters bir rakip gelir yenilir. Hani normal değil mi bunlar onu anlamaya çalışıyorum

Olabilir. Birçok kişi de bu işi becermiş olabilir komutanlardan biri de. Demek istediğim henüz görülmemiş bir şeyden güç çıkarımı yapmak. Örneğin 4. Komutan fiziksel bir dövüşçüdür adam da yenmiştir. Kid e ters bir rakip gelir yenilir. Hani normal değil mi bunlar onu anlamaya çalışıyorum
Bu Uruguenin daha çok iş yaptığı gerçeğini değiştirmiyor ki :/ En azından görünen kadarıyla.

Doğru faiz oranı olarak onu kullanıyordurlar. Zaten Franky de antik silah hakkında hatta yapımı hakkında bir iliskisi olmayan biriydi.

Robin Franky'den daha islevselmis demek ki ödülü daha fazla oluyor. Ben zaten sabahtan beri direk olarak güç kıstası yapılmaması gerektiğini savunuyorum. Dediğim hep ihtimallerden bahsetmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık