Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gece gece bizimkilerin nasıl adadan kaçacakları aklıma geldi.
Kale yıkılınca BM tekrar şoka girip öylece kalıcak bizimkilerde katakuri ve diğerleri ile savaşacak aynı dofilamingoda olduğu gibi luffy ve sanji katakuriye dalacak power up uda burdan alacaklar.Güzel bir savaş sonrası bizimkiler yenip adadan ayrılacak
Bm inmedi bari katayı indirek diyorsunuz :DSenaryo çok zorlama.Hem orada smothi,daifuku oven falan da var.Bizimkiler yine alamazlar.Germa zaten saf dışı kaldı.

Abi şu Katakuri ne cool bir şey ya resmen mangaya farklı bir hava katıyor.Luffy ile teke tek savaşmasını isterim, gerçi şu anda luffy'nin g5 açmadan yenmesi imkansız gibi görünüyor.İlk başta Luffy'nin BM ile savaşacağını Sanji'nin Katakuri ile savaşacağını düşünmüştüm ama Luffy şu anda BM ile savaşacak düzeyde değil ve ikisi birleşse bile kata'yı yenemezler.Bizim tayfanın bir yonko ile arasındaki fark çok büyük Kaido ile nasıl savaşacaklar bilmiyorum ama en az 5 yıllık bir eğitim şart tayfaya

Mangaka o bombayı direkt olarak kaçsınlar diye değil zaman kazanırsın diye koymuştur. Yani herkes dip dibe zaten en çok hasırşapkaların zarar görmeyeceği ne malum? Zaten luffy ölü gibi big mom sapasağlam diğer elemanların bazısı yaralı bazısı yakalanmış. Bu yüzden bomba etki edecekse ölümlerini diyelim ki on saniye erteletmeye yarayacak. İşte bu on saniyede öyle biri gelmeli ki ya zorla bu herifleri kurtarmalı ya da mom un direncini kıracak biri gelmeli. Başka şans yok burada. G5 falan hikaye. Sadece bir vuruş şansı kalmış bir adam kaçmak yerine saldırmayı tercih ediyor. Bu da demek oluyor ki sezar ile değil de g4 ile de kaçılma imkanı yokmuş. Mangaka, herkesin kıçları kurtulsun diye luffy yi yine düşüncesiz bencil bir adam olarak gösterdi. Tabii bütün bunlar varsayım. Zira o bir vuruş söylemi eğer ki hakiden bağımsızsa yani o sırada mom bir şey yaptıysa luffy ye en azından herkesi tehlikeye atacağını bile bile ölmeye gitti demeyiz.

Abi şu Katakuri ne cool bir şey ya resmen mangaya farklı bir hava katıyor.Luffy ile teke tek savaşmasını isterim, gerçi şu anda luffy'nin g5 açmadan yenmesi imkansız gibi görünüyor.İlk başta Luffy'nin BM ile savaşacağını Sanji'nin Katakuri ile savaşacağını düşünmüştüm ama Luffy şu anda BM ile savaşacak düzeyde değil ve ikisi birleşse bile kata'yı yenemezler.Bizim tayfanın bir yonko ile arasındaki fark çok büyük Kaido ile nasıl savaşacaklar bilmiyorum ama en az 5 yıllık bir eğitim şart tayfaya
Ne alakasız tahminler olmuş o öyle ya. Ne Luffy'nin, BM'ye; ne Sanji'nin Katakuri'ye gücünün yetemeyeceği belliydi zaten. Onu da geçtim 5 yıllık eğitim ne demek? 5 yıl eğitim alsa direk KK olur zaten önüne gelene tek atar. Hatta 5 yıl eğitim alsa aynı anda iki yonkou falan alacak seviyeye gelir. Adam kaç sene de ne hale geldi. Bir daha düşün derim.

amaneden Sen beni yanlış anladın zaten herkes Luffy'nin BM'yi Sanji'nin Katakuriyi yenemeyeceğini tahmin ederdi hatta tahmin değil bu bariz bir şey ama benim demek istediğim en azından biraz karşı koymalarıydı hadi Sanji'yi geçtim Kataya karşı 30 saniye bile dayanamaz ama Luffy'nin bu kadar güçsüz kalması ne bileyim insanı tereddüte düşünüyor bu herif BM'ye karşı bu kadar ezik kaldıktan sonra Kaido ile nasıl savaşacak onu geçtim nasıl indirecek.

5 yıllık eğitim şart demem yanlış anlaşılmasın o eğitim hemen şimdi olmayacak zaten daha yeni iki yıllık eğitimden çıktılar ve tayfadaki bazı kişilerin daha tüm gücünü bile görmedik bir anda uzun bir eğitim alamazlar olsa olsa 2-3 aylık eğitim falan olur Kaido öncesi ama sorunda burada zaten Luffy'nin bir yonko ile savaşamayacak düzeyden 2 ayda yenecek düzeye çıkması bana saçma geliyor.Tamam Luffy de inanılmaz bir potansiyel var onu biliyoruz ama sonuçta bu yonkolar kaç senedir denizlere hükmetmiş kişiler Kaidonun tam olarak kaç yaş aralıklarında olduğunu bile bilmiyoruz.Ben Luffy'nin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olursa olsun 5 yıl ( 5 yıl olmasa bile en azından 2 yıllık bir süreç daha ) eğitimden sonra ancak bir yonkoyu indirebileceğini düşünüyorum.Çünkü bu iş öyle 2-3 aylık eğitimlerle olacağa benzemiyor 3 aylık eğitimle ancak yonko sağ koluyla eşit savaşacak seviyeye gelir.

Ama ne yazıkki şu anda eğitim alacak durumda değiller Kaido ile savaş kapıda eğitime vakitleri yok odanın nasıl bir senaryo çizeceğini tahmin edemiyorum ama şahsen şu anda Luffy nasıl bir yardım alırsa alsın Kaidoyu indirecekmiş gibi bir hava vermiyor.

amaneden Sen beni yanlış anladın zaten herkes Luffy'nin BM'yi Sanji'nin Katakuriyi yenemeyeceğini tahmin ederdi hatta tahmin değil bu bariz bir şey ama benim demek istediğim en azından biraz karşı koymalarıydı hadi Sanji'yi geçtim Kataya karşı 30 saniye bile dayanamaz ama Luffy'nin bu kadar güçsüz kalması ne bileyim insanı tereddüte düşünüyor bu herif BM'ye karşı bu kadar ezik kaldıktan sonra Kaido ile nasıl savaşacak onu geçtim nasıl indirecek.
Bunun sebebi zaten henüz yumruk atmadan önceki suratına dahi bakılarak anlaşılabilecek olan yorgunluk. Yüksek ihtimalle normal şartlarda savaşırken yenik düşeceği için Oda bunu göstermek istemedi ve hiç kimsenin gücüne laf söyletmedi.
5 yıllık eğitim şart demem yanlış anlaşılmasın o eğitim hemen şimdi olmayacak zaten daha yeni iki yıllık eğitimden çıktılar ve tayfadaki bazı kişilerin daha tüm gücünü bile görmedik bir anda uzun bir eğitim alamazlar olsa olsa 2-3 aylık eğitim falan olur Kaido öncesi ama sorunda burada zaten Luffy'nin bir yonko ile savaşamayacak düzeyden 2 ayda yenecek düzeye çıkması bana saçma geliyor.Tamam Luffy de inanılmaz bir potansiyel var onu biliyoruz ama sonuçta bu yonkolar kaç senedir denizlere hükmetmiş kişiler Kaidonun tam olarak kaç yaş aralıklarında olduğunu bile bilmiyoruz.Ben Luffy'nin ne kadar büyük bir potansiyele sahip olursa olsun 5 yıl ( 5 yıl olmasa bile en azından 2 yıllık bir süreç daha ) eğitimden sonra ancak bir yonkoyu indirebileceğini düşünüyorum.Çünkü bu iş öyle 2-3 aylık eğitimlerle olacağa benzemiyor 3 aylık eğitimle ancak yonko sağ koluyla eşit savaşacak seviyeye gelir.
Bunun için senin de söylediğin gibi öncelikle eski eğitimin meyvelerini görmemiz gerekir. Yine aynı şekilde söylediğin gibi kaç senelik korsanların yanında dünkü çocuğun bu kadar çabuk yükselmesi serinin shounen olmasından kaynaklanan ve seriye bir eksi olarak yansıyan bir durum. Beş sene değil iki sene dersen, bu daha mantıklı bir görüş olacağı için çok da karşı çıkmam, her ne kadar ben böyle bir zaman atlaması beklemiyor olsam da daha kabul edilebilir olur iki sene.
Ama ne yazıkki şu anda eğitim alacak durumda değiller Kaido ile savaş kapıda eğitime vakitleri yok odanın nasıl bir senaryo çizeceğini tahmin edemiyorum ama şahsen şu anda Luffy nasıl bir yardım alırsa alsın Kaidoyu indirecekmiş gibi bir hava vermiyor.
Luffy muhtemelen Kaido'dan önce bir başkasıyla dövüşecektir fakat Doflamingo'dan sonra birkaç gün dinlenmek zorunda kalması, Cracker, ordu, Sanji ve açlığın ardından da g4 ile bir yumruk hale gelmiş olması, öyle bir dövüşün ardından da yine uzun bir süre dinlenmesi gerektiğini gösteriyor bana. Bu sebeple Kaido, Wano'da olmayabilir diye düşünüyorum.

Bu vivre kartlar ne denli tehlikede etki ediyor acaba? Bir yandan düşününce Luffy'nin sıkıntılı durumlarını vivre karttan tespit eden Wano tayfasının bizimkilerin yanına dönmemesi sıkıntı cidden. Kaptanları söz konusu ulan. İşte söz konusu Luffy olunca düştüğü durumlar ne kadar yaşam süresini etkileyebilir ki diye de düşünüyor insan. Ya da Luffy'dir, olur öyle düzelir kafasındalar mı?

Olayların çok daha sıkıntıya gireceğini düşünüyorum. Big Mom iyice kuduracaktır. Bizimkileri kurtarmaya bir isim gelecek bence. Sonraki arc Reveire ise bu geçişi sağlayacak bir isim olmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık