Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 871: Yardır, Caesar!

Bölüm Nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Carrot niye yok yahu, final sahnesi geldi. Yıldırımı o karşılasa fena olmazdı. Sanji yerine onun olanı var gibi.

gelecek bölümden spoilr veriyorum hazır olun. Eğer judge ölmediyse mom bunların kendi klonlarının kendilerini öldürmesi için germa krallığına girer. Sonra judge veya ichji beklenen lafı yapıştırır. "execute order 66" ortalık karışır ve arc biter.

Düştüğü nokta itibarıyla yırtması da pek mümkün gözükmüyor. Bomba'nın patladığı yerde kaldı. Tam da ısınmaya başlamıştım yazık oldu.
Hayır, bombanın patladığı yerde değil, yukarıdaydı. Yani bomba patladığı sırada Stussy tarafından vurulduğu kısımda yatıyordu.

iğrenç bir bölümdü. Tamatebako ile kaçarlarsa daha da iğrenç olacak.

Daha BM ye çizik atamazken kaidou yu nasıl yendirecek çok merak ediyorum

iğrenç bir bölümdü. Tamatebako ile kaçarlarsa daha da iğrenç olacak.

Daha BM ye çizik atamazken kaidou yu nasıl yendirecek çok merak ediyorum
Yenemeyecekler zaten. Kaidou'dan tekleme şov bekliyorum. Luffy yüksekten uçması sonrası gerçekle acı şekilde yüzleşecek ya da Luffy'i yenildi göstermemek için BB'ye ya da CP0'ya falan bastırabilir Wano'yu. Tam böyle herkes güçten düşmüşken onlar için harika bir durum olur. BB Marco'nun meyvesini falan çalar. Bizimkiler de bir şekilde kaçarlar. Buna yakın bir şey bekliyorum ben o Arc'ta.

Gece gece bizimkilerin nasıl adadan kaçacakları aklıma geldi.
Kale yıkılınca BM tekrar şoka girip öylece kalıcak bizimkilerde katakuri ve diğerleri ile savaşacak aynı dofilamingoda olduğu gibi luffy ve sanji katakuriye dalacak power up uda burdan alacaklar.Güzel bir savaş sonrası bizimkiler yenip adadan ayrılacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık