Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raiden Aç o sayfaya tekrar bak :) Ben kaçmayı iki yıl önce bıraktım, Amiralsa yada yonkouysa ne olmuş gerçek bir korsanlar kralı önüne çıkan herkesi ezip geçer diyordu ama biz yanlış anlamış olabiliriz haklısın :hhh:

Plana uyuyor kaçıyor deyin ne diye bu kadar sıkıyorsunuz ve o sayfaya laf atıyorsunuz ? O sayfa Luffy'i yüceltiyor düşürmüyor :artiz:
Yav öyle de 3-5 adamla kendi çöplüğünde tam teçhizat hazır bir imparator ve ordusunu ezip geçerim demedi herhalde değil mi? :D

@SZA

KG islemediden sonrasını okumadım.

@ch3rl0b11n

Nasıl yok? Mom'ın siniri hiç gecmiyor mu? Hadi anlık sinirle hemen pesine düştü, ee sonra? Ya bir hafta içinde yakalayamazsa? Siniri azalmayacak mı? Zaafı olan bölgelere saldırmayacak mı veya rehin almayacak mı?Hadi kendi aklına gelmedi yanındakiler ne güne duruyor? Bahsettiğimiz kişiler Sanji'yi tehdit ile getiren kişiler değil mi? Kozlar elinde, bizimkileri tıpış tıpış ayağına getirir. Ki bu iyi ihtimal, çünkü adam toplayıp gelebilirsin. Direkt adaları yok edip kovalamacaya devam etmesi daha makul. Canı yanmış, can yakması da doğal. Ki partisine gelmeyen adama ne yaptığını gördün. Babasının kafasını yollamış. Luffy'nin yaptığı ise bin beteri. Bunlara rağmen kaçmak, hele hele bunu zafer olarak görmek, akıl alır gibi değil.

@Raiden Aç o sayfaya tekrar bak :) Ben kaçmayı iki yıl önce bıraktım, Amiralsa yada yonkouysa ne olmuş gerçek bir korsanlar kralı önüne çıkan herkesi ezip geçer diyordu ama biz yanlış anlamış olabiliriz haklısın :hhh:

Plana uyuyor kaçıyor deyin ne diye bu kadar sıkıyorsunuz ve o sayfaya laf atıyorsunuz ? O sayfa Luffy'i yüceltiyor düşürmüyor :artiz:
Oda ne çizdiğini unutmasa sıkıntı olmayacak.

Kaç kaç nereye kadar? Birde nereye kaçacaklar :/ Ülkenin ortasında kalenin tepesindesin. Ya puding herkesin hafızaları değiştirecek ki bunun oranı imkansız gibi bişi. Ordakilerden iş çıkmaz zaten. Geriye Doa Doa ve Nikyu Nikyu var kurtarabilecek :/ Yada göklerden gelen bir karar gelcek :a: Savaşsınlar accık. Öyle laf edip edip, karının ağzına girip sonra ''şişmanın plan tutmadı hadi bize eyw'' olmuyor yani. Kan istiyoz.
Savaşsınlar abicim, tabi savaşsınlar. Sizin için sonları böyle olsun. :(

Sonra da böyle olacak. :(
:/

Zag, bak kendin de saymışsın. Bir sürü kaçış yolları var daha.
Ya da göklerden bir karar gelecek, kaderin üstünde bir kader tecelli edecek. Bu halde sadece ölürler. :(

Fena çarpıtılıyor hem de. Adam açık açık korkmuyorum artık onlardan diyor ve korkmuyor da. Mom'un suratına suratına seni gömeceğim dedi zaten çekinmeden. Ama şimdi yapmayacağını da açıkça belirtti. Çünkü bu haliyle yenemez, tayfası yanında değil ve bu bir güç savaşı değil. Adam kaçırma operasyonu, defalarca vurgulandığı üzere. Adamı da haritaları da kaptılar. Dövüşmek için bir neden bile yok. Luffy'nin, kişisel sebebi geçtim, normal bir sebebinin bile olmadığı hangi dövüşe girdiğini gördük ki? Robin de bunu özellikle belirtmişti Dressrosa'da.

Adamlar Ace fanı hacı, karşılarına tanrı dikilse kaçılmayacak onlara göre. :(

Sahte itibarları kaybetsin zaten. Kasıntı sevenler Luffy fanı olmasın en azından.
Balıkadam adasının akibeti, tayfanın sevdikleri, masum insanların yaşam süreleri, ortada kötü bir karakter, tayfaya çektirdikleri falan var ve Luffy'nin dövüşmek için bir nedeni bile yok mu?

Ve Luffy 800 bölümdür böyle bir karakter değildi. Ortada kötü bir durum var. Kötü bir karakter var. Her şeyi bırakıp gidecek mi? Bunun kasıntılık ile ne alakası var ki? :(

3-5 adam dediğin standart tayfasından güçlü baya :(
Yeterli olmaktan çok uzak yine de. Bizim tayfa zaten tırt yonkou karşısında. O yüzden sağdan soldan yığınla adam toplanıyor ya.

Yav olm bu kadınla aynı unvana sahip olan ve denk kabul edilen WB için 100 bin denizci ve 7 shichi'nin toplandığını unutuyorsun sanırsam. Yapma etme. :(

Savaşsınlar abicim, tabi savaşsınlar. Sizin için sonları böyle olsun. :(

:/

Zag, bak kendin de saymışsın. Bir sürü kaçış yolları var daha.
Ya da göklerden bir karar gelecek, kaderin üstünde bir kader tecelli edecek. Bu halde sadece ölürler. :(
Gerekirse ölecek zaten, kimse KK lık kolay demedi :( Hani Kidleri de gördük o kadar plan kurdular bilmem ne yaptılar 3 kişi ittifak oldular bum oldu gitti. Seri böyle mi bitçek :( A: Yonkou gelir döver B: Kaçarsın. Yonkoular hep kazanır :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık