Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy ve yanındakiler kaçsa, Ben tuhaf karşılamam. Adam Sanji'yi almaya gelmişti, aile işi çıktı diye düğüne geldi. Yoksa yürüyüp gidecekti. Aile kurtarma işinde bile Koca Ana ile kapışma durumu yoktu. Bege yüzünden bu gündeme geldi. Plan işe yaramadı, başladıkları noktaya döndüler sadece.
Yalnız tam olarak durum öyle değil, big mom açısından çok daha farklı. Sanjiyi alıp kaçsalar diğer vinsmokelar ölse ve teknolojilerini çalsa pek umursamayabilirdi. Ama şimdi dörtgözle beklediği pastayı mahvettiler ve hayatındaki en değerli kişinin( hayatını onun sözde amacına adamış) son resmini kırıp parçaladılar, bi de yetmezmiş gibi kadının gözüne soktular.

Şu saatten sonra kaçsalar Big Mom adına tuhaf bakmak gerekir.

Yalnız burası kaçması gereken bir yer. Sırf sizin gönlünüz hoş olsun diye kalıp ölecek, tayfasını öldürecek değil. :(
Sanıyor musun ki Luffy geride kalırsa diğerleri gider. Kalıp desek olurlar ve bu halde de hepsi ölür. Tayfanın diğer yarısına da söz vermişlerdi oysa savaşmayıp, Sanji'yi alıp geleceğiz sadece diye.

Kaçacak yerleri kalmaz veya birileri geride kalırsa savaşır anca. Şu an kimse doğrudan tehlikede değil ve hala kaçış yolları var. Kaleyle tepeden atlayıp gidebilirler hızla. Mom da hala şoktayken. Germa gemileri müthiş bir kaçış seçeneği mesela.
Kaçmasına kaçırtır ben ona bir şey demiyorum ki kaçması Luffy için çizdiği imaja ters bir kere be Çerlo. Dressrosa'da istediklerini aldığı artık Dof yetti bu insanlara ızdırap çektiriyor bilmem ne diye kurtarıcılığa soyundu. Mom'un durumu belli, Pedro'nun yıllarını almış yamyam tayfasına bile acıması yok. Tam Luffy'nin nefret edeceği türde biri. Robin Dof için tam Luffy'nin nefret edeceği tipte biri diyordu. Ve ona sebep istediklerini almalarına rağmen Dof'u indirdi bu çocuk. BAA'da meydan okumuş tutsak olduğu halde meydan okumuş ama partisini baltalamış poneglypini çalmış atarını giderini yapmış. Tam Yonkoyu indirmelik kıvama getirmiş müttefik desen germa bege( Yeter mi yetmez) ama sonuçta bir aksiyon içine girmiş fırsat ortada hadi kaçalım mı dicek. Bu yolda yonko indirmek isteyen adam. Benim sevdiğim Luffy bu değil açıkçası kaçması gereken yerleri bilen Luffy burası kaçması gereken yer değil. Burası artık savaşması gereken bir yer bu kadar laf et konuş konuş sonra kaç. Luffy'i pervasızlığı yüzünden sevdik böyle bir şey yaparsa tüm karakterine ters Yonko çok güçlüyse ne olmuş diye dalması şart ciddi bile değil daha ciddileşince gayette Mom'a saldırır çünkü Luffy böyle biri be çerlo.

İman gücüyle (E. oda dayar power up g6 falan açar)
Fairy Tail okumuyoruz.
Bende ineceğini düşünmüyorum ama Luffy şuan normal gücünü sonuna kadar kullanıp katakuriyi yense G5 veya uyanışla tek rakibi BM kalıyor
Luffy, Katakuri'yi yense saatler boyunca yatmak zorunda kalacak hale gelir yüksek ihtimalle. Dof'tan ve krakerden sonra olanlar ortada. BM'ye hayatta gücü yetmez. Zaten bana kalırsa katakulliyi alabilir ve yonkouya bir adımı kaldı. Fakat bu büyük bir adım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık