Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaçış planları yok olsa ne olur, Luffy istese herkesi kollarıyla sararak aşağıya atlar rahat bir şekilde. Al sana kaçış.
Hangi güçle BM'nin ineceğini düşünüyorsunuz bir anlasam.
Bende ineceğini düşünmüyorum ama Luffy şuan normal gücünü sonuna kadar kullanıp katakuriyi yense G5 veya uyanışla tek rakibi BM kalıyor

Fena çarpıtılıyor hem de. Adam açık açık korkmuyorum artık onlardan diyor ve korkmuyor da. Mom'un suratına suratına seni gömeceğim dedi zaten çekinmeden. Ama şimdi yapmayacağını da açıkça belirtti. Çünkü bu haliyle yenemez, tayfası yanında değil ve bu bir güç savaşı değil. Adam kaçırma operasyonu, defalarca vurgulandığı üzere. Adamı da haritaları da kaptılar. Dövüşmek için bir neden bile yok. Luffy'nin, kişisel sebebi geçtim, normal bir sebebinin bile olmadığı hangi dövüşe girdiğini gördük ki? Robin de bunu özellikle belirtmişti Dressrosa'da.

Adamlar Ace fanı hacı, karşılarına tanrı dikilse kaçılmayacak onlara göre. :(

Sahte itibarları kaybetsin zaten. Kasıntı sevenler Luffy fanı olmasın en azından.
Kaç kaç nereye kadar? Birde nereye kaçacaklar :/ Ülkenin ortasında kalenin tepesindesin. Ya puding herkesin hafızaları değiştirecek ki bunun oranı imkansız gibi bişi. Ordakilerden iş çıkmaz zaten. Geriye Doa Doa ve Nikyu Nikyu var kurtarabilecek :/ Yada göklerden gelen bir karar gelcek :a: Savaşsınlar accık. Öyle laf edip edip, karının ağzına girip sonra ''şişmanın plan tutmadı hadi bize eyw'' olmuyor yani. Kan istiyoz.

@Raiden Aç o sayfaya tekrar bak :) Ben kaçmayı iki yıl önce bıraktım, ''Amiralsa yada yonkouysa ne olmuş gerçek bir korsanlar kralı önüne çıkan herkesi ezip geçer'' diyordu ama biz yanlış anlamış olabiliriz haklısın :hhh:

Plana uyuyor kaçıyor deyin ne diye bu kadar sıkıyorsunuz ve o sayfaya laf atıyorsunuz ? O sayfa Luffy'i yüceltiyor düşürmüyor :artiz:

Luffy ve yanındakiler kaçsa, Ben tuhaf karşılamam. Adam Sanji'yi almaya gelmişti, aile işi çıktı diye düğüne geldi. Yoksa yürüyüp gidecekti. Aile kurtarma işinde bile Koca Ana ile kapışma durumu yoktu. Bege yüzünden bu gündeme geldi. Plan işe yaramadı, başladıkları noktaya döndüler sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık