Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boby Funk'ın 2636 seviye üstü iste. Muhtemelen onda da vardı aynı sey, hakili baltayı kırdı.

Yalnız cidden kadının sürekli güçlendiğini düşünenler var la :( 5 yaşında böyleyse mantığı kuruyor adam :( Yahu Shanks da 28 yaşında canavara kol kaptırıyordu ne yapalım? Mom, Shanks'a fark atar falan mı diyelim? Kimi doğuştan canavardır kimisi sonradan canavar olur, önemli olan son halidir. Sanki sürekli gelişti de iki tane yonko tokatlayacak güçte, sakin la. Ne yonkosevicilikmiş be, kadın osursa olay olacak :D

Bu arada ödülü en yüksek olan o olabilir. Kaido için Moria denk dövüşebiliyordu deniyordu, yenilse bile bir süre denk götürmüş sanırım. Yani Kaido, doğuştan canavar değil gibi. Dolayısıyla ödülü Mom kadar erken yaşta almamıştır.

Geçen Kadir'in paylaştığı sahte spoilerda Mom için 3.400,000,000 deniyordu, tutturmuş olabilir. On iki yaşında 500 olsa şu an 68 yaşında, her sene de ortalama 50 m artsa 3.300.000.000 falan oluyor. Bakalım.
Geç de olsa Oda efendi Bigmom'ın hakkını verdiği için oluyor bunlar. Millet coştu bir anda. :D

@ch3rl0b11n
Luffy'nin kaçmayacağım sözü çarpıtılıyor Çerlo. :S Adam herhangi birisinden tırsıp kaçmayacağım manasında dedi onu. (Amiralden kaçmayacağım gibi) Şu anda ise kamikaze saldırısından farkı olmaz kaçmazsa.

@Monkey D. Luffy

Cracker dayanıklılık olarak çok iyi değildi ama gelgelelim bu konuda Daifuku'dan, Oven'dan falan da aşağı olacağını sanmam. Ki Cracker ilk yediği darbede pert oldu. Yani bir şekil sıyrılmazlarsa Katakuri ve Smoothie dışında kimse kalmaz. Ama işte Luffy'i küçümsemek adet herhalde. Başka bir karakter böyle bir güce sahip olsa hıaaaa X çok güjjjlüüü, vuhaaa Y alayına gider diye dolanırlardı buralarda. Bizden biri söz konusu olunca (Zoro hariç) nedense her şey sıradan oluveriyor.
Cracker ile olan dövüşün tamamı gösterilmedi bize. Nereden biliyorsun adam 11 saat dövüşmüş sınırsız sayıda bisküvi üretebiliyor ama dayanıklılığı çok iyi değil öyle mi -Luffy belki de Doffy'e vurduğu King Kong Gun ile vurdu ama işlemedi adama-?
11 saat haşin bir dövüş sonrası elbetteki enerjisi, dayanıklılığı falan düşecekti Cracker'in. Ayrıca Nami ıslatmasa bisküvileri Luffy 11 saat G4 ile hayatta dövüşemezdi Cracker ile -yiyerek enerjisini belli seviyede tuttu-, şu an Luffy diye bir karakter yoktu yani. Luffy'i güçsüz gören yok ama abartmaya da gerek yok. Bazıları istiyor ki Luffy 2 yıl eğitim aldı diye komutan teklesin Yonkou indirsin tek başına. Ne güzelliği kalacak ki öyle manganın? Manganın kendini okutma sebeplerinden biri de ana karakterin göklere çıkarılmaması. Sonunda Luffy KK olur diyemiyorum ben hâlâ. Bizi şaşırtabilir Mangaka.
Kaçma olayına gelirsek Luffy eğlenceli olduğu ve korsanlığı özgür olmak olarak gördüğü için KK olmak istiyor. Planlara da uymaya çalışıyor belli istisnalar dışında;
Sevdikleri tehlike altındaysa ya da biri ona açıkça meydan okumuşsa plan falan dinlemiyor. Burada Luffy duruma kaçma olarak bakmıyor. Sanji ve ailesi kurtarıldı Luffy'nin penceresinden başarılı. BM kaçma Hasır Şapka tarzı bir söylemde bulunursa evet bir dövüş gerçekleşir ya da sevdiklerinden biri tehlikeli duruma düşerse. Ben bunun olacağını sanmıyorum. Büyük dövüşler beklemiyorum bizimkiler kaçacak BM intikamını çok fena alacak.

işleri bayağı zor gibi. tayfanın yarısı da yok. yardım gelmesi gerekiyor ya da bm tayfasında ayrılıklar olmalı.

Çok güzel bölümdü. Big Mom cidden başka seviye. Hikaye olsun, hareketler olsun çok güzel ilerliyor bu arc.Sondaki Big Father da ayrı bir güzeldi.

@ch3rl0b11n
Luffy'nin kaçmayacağım sözü çarpıtılıyor Çerlo. :S Adam herhangi birisinden tırsıp kaçmayacağım manasında dedi onu. (Amiralden kaçmayacağım gibi) Şu anda ise kamikaze saldırısından farkı olmaz kaçmazsa.
Fena çarpıtılıyor hem de. Adam açık açık korkmuyorum artık onlardan diyor ve korkmuyor da. Mom'un suratına suratına seni gömeceğim dedi zaten çekinmeden. Ama şimdi yapmayacağını da açıkça belirtti. Çünkü bu haliyle yenemez, tayfası yanında değil ve bu bir güç savaşı değil. Adam kaçırma operasyonu, defalarca vurgulandığı üzere. Adamı da haritaları da kaptılar. Dövüşmek için bir neden bile yok. Luffy'nin, kişisel sebebi geçtim, normal bir sebebinin bile olmadığı hangi dövüşe girdiğini gördük ki? Robin de bunu özellikle belirtmişti Dressrosa'da.

Adamlar Ace fanı hacı, karşılarına tanrı dikilse kaçılmayacak onlara göre. :(

Luffy arkasına bakmadan kaçarsa büyük itibar kaybeder Op fanları arasında.
Sahte itibarları kaybetsin zaten. Kasıntı sevenler Luffy fanı olmasın en azından.

inecek kaçış planları iptal oldu. mecbur dövüşecekler, mama bu saatten sonra luffy ile ölümüne dövüşür. Luffy de ana karakter olarak öldürülemeyeceğine göre inmesi gerekiyor.
Kaçış planları yok olsa ne olur, Luffy istese herkesi kollarıyla sararak aşağıya atlar rahat bir şekilde. Al sana kaçış.
Hangi güçle BM'nin ineceğini düşünüyorsunuz bir anlasam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık