Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Organ ondan güçlüdür Musti. Adam da zaten organ demiş. Organ, Mom'a bile çok ciddi hasar verir. Ki savaş olacaksa g4 sınırı düşünüldüğünde muhakkak organ veya varsa daha güçlü bir gatling, kullanacaktır.
Sabırla kkg gatling bekliyorum. Efsane olurdu be hacı. :D Yalnız hala Bigmom'ın zarar görmeme meselesini tam bilmiyoruz. Derisi aşırı kalın olduğu için mi yoksa mistik güçlerden dolayı mı zarar görmediği belirsiz. Yani bu nasıl bir şeydir ki normalde çizik almayan bu kadın Carmel'in çerçevesi kırıldı diye sırf dizlerinin üstüne düşmesiyle zarar görüyor?

Şimdi Big Mom vs Big Father mı olacak? Bege şu formuyla Zeus ve Prometheus'tan etkilenmez diye düşünüyorum. Birde BM'in fiziksel saldırılarına dayanabilirse kale oğlan, olmuştur benim için. Yaşama tutunduktan sonra geriye sadece bir kaçış aramaları kalıyor.

Sabırla kkg gatling bekliyorum. Efsane olurdu be hacı. :D Yalnız hala Bigmom'ın zarar görmeme meselesini tam bilmiyoruz. Derisi aşırı kalın olduğu için mi yoksa mistik güçlerden dolayı mı zarar görmediği belirsiz. Yani bu nasıl bir şeydir ki normalde çizik almayan bu kadın Carmel'in çerçevesi kırıldı diye sırf dizlerinin üstüne düşmesiyle zarar görüyor?
Haki olabilir Musti. Doğuştan k.haki varsa pekâlâ b.haki de olabilir. Ruhsal anlamda da zayıf düşünce o koruma kayboluyor olabilir. Aksi takdirde derinin yumuşaması cidden saçma.

Efsane olur. Adamın ciğerini söker o saldırıyla :D

Bölüm çok iyi :) Mama iner diyen biri olarak söylüyorum bunu.

Adaya biri(leri)nin gelmesi farz oldu. Luffy g5 açsa bile Mama'ya karşı şansı yok. Çocuğun şimdiki ödülünü bebekken almış Mama. Aradaki güç farkı muazzam.

Bege başta olmak üzere herkesin yüz ifadesi çok iyiydi.

Luffy fanları yine üzgün :hhh:Luffy'yi şu an için gömmüyorum. Bir sonraki bölümü görelim bi'. Sonrasına bakıcam :ehe:

Komutanlar dizilmiş. Smoothie bile çıkmış piyasaya. Durum fena :fool:

Bege'nin yaptığı kale bir işe yaramaz. Sadece ölümü geciktirici sebep :) Topla tüfekle yonkoudan kaçıldığı nerde görülmüş ?

Mama'nın muhakkak bir handikapı olur yoksa bu bebeler yonkou monkou indiremez diye düşünüyordum fakat Mama'nın kendine geldikten sonra hiçbir handikapı olmayacak. Yani durum çooook fena ve dövüşmekten başka bir seçenek yok.

Ortalığı karıştıracak ya da büyük yardım edecek biri gerek. Yoksa Linlin inmez. Ama inmesi de gerek. Yani biri mutlaka yardıma gelecek gibi duruyor. Yoksa şu seviyede bizimkiler oradan sağ çıkamaz.

Haki olabilir Musti. Doğuştan k.haki varsa pekâlâ b.haki de olabilir. Ruhsal anlamda da zayıf düşünce o koruma kayboluyor olabilir. Aksi takdirde derinin yumuşaması cidden saçma.

Efsane olur. Adamın ciğerini söker o saldırıyla :D
Haki olması da anormal bir durum. Nasıl bir haki ki bu o denli bir savunma savunma sağlıyor? Veletken de bu hakiye sahipmiş hem de. Resmen hayata 100-0 önde başlamış. :D

Bizimkilerin yüz ifadeleri çok iyiydi. Olması gereken çaresiz ve şaşkın-korkmuş bakışlar.

Hele şu komutanların üzerlerine yürürken, bu savaşı kazanmamızın yolu yok, demeleri. Jinbei, Luffy gibi rakibinin gücünü kavrayabilen adamlar bile donup kalıyor. Bu halde savaşmalarının veya savaşıp da kazanmalarının yolu yok gerçekten de. Ya göklerden gelen bir kararla büyük bir yardım damlayacak ya da bir şekilde kaçacaklar.

Mom da tüm nefretini doğrudan bizim tayfaya yönlendirdi. Yani kaçıp gitseler direkt onların peşine düşer öfkeyle, sürekli kovalar. Gidip dünyanın bilmem neresindeki yakınlarını avlamakla uğraşmaz. Bir öfke patlaması var çünkü, yakalayıp doğrudan yok etmeye çalışır.

Bege de rahat yüzü göremeyeceğinden bizimkilere yamayabilir kendini. Kaido için bir müttefik daha oluverir.

Bakalım neler olacak.

Yalnız Koca Ana'nın göz göze yaşabilmek için milleti devleştirmeye çalışması tamamen bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor. Carmel eşit yaşama konusuna vurgu yapmak için "eye-to-eye", yani göz göze yaşamaktan bahsediyor, Koca Ana da bunu "Herkes benim gibi kocaman olursa, göz göze gelebiliriz" diye yorumluyor.
O sahneye iyi güldüm. İnce espri olmuş. O kadar üzerine teori dönen bir konuydu bir de. :D

Ace -kun olacaktı ki burda , herkes kaçarken dönüp " kaçmayacağım" derdi .
Ahahahahaha

Luffy Amiral ve Yonkou 'dan kaçmam dedi , önce Fuji ile didişti dövüş yarım kaldı. Şimdi de Mom ile dövüşecek yarım kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık