Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 868: KX Roketleri

Bölümü nasıl buldunuz?

• Heyecandan yerimde duramadım

Kullanılan: 134 63.2%
  • Eh işte

Kullanılan: 66 31.1%
  • Olmaz olsun böyle bölüm

Kullanılan: 12 5.7%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mont-D'or, Daifuku, Oven falan çöp yani? Kılçık ayıklamak için G4 açılmaz. Nami, Chopper var orada bir işe yarasınlar. Onu geçtim açtı diyelim Katakuri, Smoothie var izin verirler mi vurmasına sanıyorsun? Dediğim gibi seriyi iyi ki Oda çiziyor yoksa Yonkou Arcı falan 10 bölüm sürerdi.
Daifuku ve Oven diğerlerinden farklı. Komutanlardan sonraki en güçlü kişiler.

Fakat diğerleri bu şeytani ordunun parçasıydılar. Jinbei bu ordunun parçasından olan şu krema meyveli adama tek attı. Pedro Tamago'yu kesti biçti. Vito gitti pistol ile Bobbin'i aldı.

Daifuku ve Oven'dan sonrası çöp işte. Oda daha nasıl gösterrsin?

Mont-D'or, Daifuku, Oven falan çöp yani? Kılçık ayıklamak için G4 açılmaz. Nami, Chopper var orada bir işe yarasınlar. Onu geçtim açtı diyelim Katakuri, Smoothie var izin verirler mi vurmasına sanıyorsun? Dediğim gibi seriyi iyi ki Oda çiziyor yoksa Yonkou Arcı falan 10 bölüm sürerdi.
Katakuri'yi bilmem de Smoothie şimdiye kadar hiçbir şey yapmadı. Luffy'nin saldırılarını da hemen algılayabileceğini sanmıyorum. Luffy istese bence gayet de aradaki fazlalıkları çıkarabilir gibi geliyor bana. Daifiku Oven seviyesi adamları da en azından belli bir süreliğine dövüş dışı bırakabilir. Cracker'den dolayı G4 küçük görülüyor olabilir ama Cracker'in meyvesi aşırı tersti Luffy'e. O yüzden o kadar uzadı o dövüş yoksa Cracker'in Luffy'i fiziksel bir dövüşte çok zorlayabileceğini sanmıyorum.

Neyse zaten benim biraz da takıldığım nokta üslubundu.

Fakat diğerleri bu şeytani ordunun parçasıydılar. Jinbei bu ordunun parçasından olan şu krema meyveli adama tek attı. Pedro Tamago'yu kesti biçti. Vito gitti pistol ile Bobbin'i aldı.

Bobbin'i okuyunca bi gülme geliyor nedensiz :D

Bobbin'i okuyunca bi gülme geliyor nedensiz :D
Forumun en sevmediğim yönü şu bak.

2 ay önce şu Bobbin çöp, Vito tek mermiyle bunu alır desen şu forumda deli ilan edilirdin. Maskot yaparlardı seni. Böyle bunu diyen kişi hariç herkes dalga geçerdi.

Şimdi ise ses soluk yok.

Hep bu tarz şeyler oluyor seride. Ama hala aynı şeyleri yapmaya devam ediyor insanlar. Akıllanan yok daha.

Forumun en sevmediğim yönü şu bak.

2 ay önce şu Bobbin çöp, Vito tek mermiyle bunu alır desen şu forumda deli ilan edilirdin. Maskot yaparlardı seni. Böyle bunu diyen kişi hariç herkes dalga geçerdi.

Şimdi ise ses soluk yok.

Hep bu tarz şeyler oluyor seride. Ama hala aynı şeyleri yapmaya devam ediyor insanlar. Akıllanan yok daha.
Eğer dedikleri doğru çıksaydı cümbüşü gör sen :D
Şu bobbinin güçlü denildiği konu nerde ya bakacam :D

KKG big mom a normal halde etki etmez ama katakuriye etki eder. Eşleşme yapılması çok sıkıntı çünkü tamamen çevrilmiş durumdalar. Ennies Lobby gibi ayri mekanlarda ayrı insanlar dovusmeyecek. Bu yüzden kaçış yöntemlerini düşünmek lazım...

Harikaydı bölüm çok beğendim. Aynanın kırılması sahnesinde koptum zaten :D Hala Big Mom sevilmiyor mu onu merak ediyorum.

E kuş gazeteye yazacak diyorsunuz tamam basın özgürlüğü eywallahta BM bunu leblebi niyetine mideye indirir o ne olacak

Bobbin'in haberi yoktu, yanılmıyorsam vuran adam Vito. Haberi yokken Luffy'de öldürülebilir hakili bir mermiyle. Opera savunmasızdı beklemiyordu öyle bir yumruk Jinbei'den. Olası bir dövüş olsaydı yine Jinbei alırdı elbette. Opera'nın normal bir güçte olduğunu düşünüyorum bende. Mont bile meyvesiyle Luffy'nin saldırısını engelleyebilir belki. Tamago'dan emin değilim garip bir meyvesi var kesildikçe güçleniyor gibi gösteriliyor ama tam göremedik gücünü. Ben çöp diyemeyeceğim bu sebeplerden. Onlar çöpse Sanji'de çöp olur öyle de bir durum var.

Neyse zaten benim biraz da takıldığım nokta üslubundu.
Hakaret etmedim ya da aşağılayıcı bir cümle kurmadım haddime değil zaten. Normalde dikkat ederim böyle şeylere sadece fikrimi belirtmeye çalıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık