Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pandora dedi dikkat edersen meyveye özel bi durum olabilir.Ki lawin meyvesine özel bi durumda ölümsüzlük veriyor gördük.
pandora diyor olması ölmediği anlamına mı geliyor. O zamana kadar kimsenin görmediği meyve gücünü ortaya çıkarıyor. yani "Pandoranın kutusu" ateşi söndürmesiyle ortaya çıkıyor. Ölmüştür o ölmüştür.

Big Mom Carmeli yemediyse bile yaşından ötürü eceliyle ölmüştür merak etmeyin :D
Yaw ne alaka.yaşlanmiştir ama köle ticareti yerine ödül avciligina geçmiştir.hem kendi de diyordu birakmaliyim artik bu işi diye.ayrıca kadinlarda kemik erimesi çok hizli oluyor çok yaşlandikça çok kücülüyorlar. Oda bunu çok yerde gösterdi örnek missal amazon lilldeki eski prenses kadin.ha niye gücünü MoMA verdi dersen bende bilmiyorum.heralde vardır bi eksisi.

Yaw ne alaka.yaşlanmiştir ama köle ticareti yerine ödül avciligina geçmiştir.hem kendi de diyordu birakmaliyim artik bu işi diye.ayrıca kadinlarda kemik erimesi çok hizli oluyor çok yaşlandikça çok kücülüyorlar. Oda bunu çok yerde gösterdi örnek missal amazon lilldeki eski prenses kadin.ha niye gücünü MoMA verdi dersen bende bilmiyorum.heralde vardır bi eksisi.
Op evrenine göre yaşı yetmiyor diye biliyorum. @Smoker açıklamıştı.

Çocukların yanında sigara içen anne mi olur, Oda sinyali vermiş önceki bölümden daha yeni fark ettim.

Big Mom'un yanındaki çocuklardan biri de Weevile benziyor (köle çocuk). Weevil'in saçları devlerinkine benziyor.
Edit: Öldülerse teori yalan tabi. Bir de meyve olayı var. Yalan oldu :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık