Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilinç dışına iterek unutmuş ama portre kırılınca delirmiş:p pek mantıklı bulmadım:D
Kadını bilinç dışına itmiyor, kadının ölüm sebebini bilinç dışına itiyor. Onu öldüren kendisi. Araştırsa onu bile öğrenir. İşte o yüzden de aramıyor. Beyin orada buga girmiş.
Yediğini bilmiyor bence, kendinden geçtiğinde içinden ana nereye gidiyorsun diye sorup duruyor. Kadını yedi sonradan yıllarca aradı bulamadı bence :( Hala da kayıp zannediyor.
Ya da reddediyor. İnkar kısmını aşamamış Ana. :oleyo:

Kadını bilinç dışına itmiyor, kadının ölüm sebebini bilinç dışına itiyor. Onu öldüren kendisi. Araştırsa onu bile öğrenir. İşte o yüzden de aramıyor. Beyin orada buga girmiş.

Ya da reddediyor. İnkar kısmını aşamamış Ana. :oleyo:
Gerçi şimdi jeton düştü :D Ruh meyvesi Big Mom da kadını yediğini bilmemesi imkansız gibi.

Wewilin annesi sözde beyazsakalin karisi caramel çikti. İyi yedin bizi oda.:D
Foto koyamiyirum nasil koyuluyor bilmiyorum biri koyarsa iyi olur:D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Carmel'i yemiş olabilir cidden de. Cadı temasına da uygun olur. Hikayede de çocukları yemeye çalışmıyor muydu zaten? Sonracığıma balıkadam arc'ındayken Bigmom'ın, adamlarını yemek istediğini de biliyoruz. Gerçi o konuşmalar ruh verdiği konuşabilen yemekler için de olabilir, bilemedim şimdi.

La caramal ana Edwart Wewilin anasi ayni kişi diyorum hala yenildi diyenler var:D hem ilk ben farkettim herhalde forum bana ödül versin:D ayrıca demek wewilde kandirilmiş çocuklardan.diyorumki ananin çocukluk arkadaşlarindan olmasin mi Wewil yada ananin öz kardeşi çikiyormuş ? Malum oda ayni hayvan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
La caramal ana Edwart Wewilin anasi ayni kişi diyorum hala yenildi diyenler var:D hem ilk ben farkettim herhalde forum bana ödül versin:D ayrıca demek wewilde kandirilmiş çocuklardan.diyorumki ananin çocukluk arkadaşlarindan olmasin mi Wewil yada ananin öz kardeşi çikiyormuş ? Malum oda ayni hayvan.
Dediğini söyleyenler oldu ve ben öyle olduğunu sanmıyorum.

Aralarında bağlantı olma ihtimali yüzde 99'a çıktı da, kendisi mi yoksa akrabası filan mı öğrenicez. Tepkiler bile aynı :D Linlin'de kullandığı yöntemi Weewil'da da kullanıyor. Üst panel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık