Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meyve gücü Big Momda ...bu herşeyi açıklıyor...ortada ölüm var diyebiliriz ama ...seytan meyvesinin güçlerinin boyutlarını bilmiyoruz.Bir şekilde caramel ananin ruh gücü ile Big Momin ruhu birleşmiş olabilir.. .Yondaime hokagenin kyubiyi içine muhirlemesi gibi ....Bir şekilde dovus sonrası caramel ve Big Mom ayrılabilir.Buda Big Momin güçlerini kaybetmesi anlamını taşıyabilir. Sonrada iş saf güce döner Luffy Big Mom i indiriverir

Dediğini söyleyenler oldu ve ben öyle olduğunu sanmıyorum.
Resmen oda gözümüze soktu bence kesin odur ve ileriki bölümlerde illaki lufy sayesinde karşilaşacaklar ve mom lufyi dost edinecek. Bu da demek oluyorki lufy agir hasar alacak ve verecekte ama momu devirmeyecek hatta mom üstün gelecek.Yani hesap açık kalacak. Ama sörf bu bölüme aldanarak konuşursam eğer mom adayi içindekilerle beraber çiğneyerek yer:D

Dediğini söyleyenler oldu ve ben öyle olduğunu sanmıyorum.
aynen bende imkan vermiyorum.
Weevil'in yanındaki kadın farklı birisi. Op'de meyvenin sahibini terk etmesi için kullanıcının ölmesi gerekiyor. WB öldü meyve gitti. Smile Öldü meyve gitti. Burgess Luffy'den meyve çalmak için onu öldürmeye yeltendi. öyle meyve vakumlama yok yani. öldürüp alma olayına şahit olduk hep. Carmel büyük ihtimalle mideye gidip öldü ve meyve Linlin'in oldu.

Meyve gücü Big Momda ...bu herşeyi açıklıyor...ortada ölüm var diyebiliriz ama ...seytan meyvesinin güçlerinin boyutlarını bilmiyoruz.Bir şekilde caramel ananin ruh gücü ile Big Momin ruhu birleşmiş olabilir.. .Yondaime hokagenin kyubiyi içine muhirlemesi gibi ....Bir şekilde dovus sonrası caramel ve Big Mom ayrılabilir
Bi shinsekai no kyojin eksik kalmişti.Kim kimi yerse onun gücünü alsin.Yamyam likta olmasin bi zahmet seride.

:cool:
- Carmel Ana kılıcın önüne atlamayacak ve orada ölmeyecek. Gizemli bir şekilde kaybolacak.
- Carmel Ana harbiden kılıcın önüne atlayarak ölecek fakat BM o an krizde olduğu için bunu hatırlamıyor.
- Ruh meyvesinin bir önceki kullanıcısı Carmel Anadır. Big Mom ölmüştür ve Carmel Ana kendi canı karşılığında kendi ruhunu ya da meyvenin ruhunu Big Moma verip kurtarmıştır. (Ben uyduruyorum tabi bu özellik şeyini fakat olabilir.)
Big Momun Carmel Ananın hayalini gerçekleştirmek istemesi ve Carmel Ananın ortadan kaybolduğunu düşünmesinin sebebi bu olabilir.

Meyve gücü Big Momda ...bu herşeyi açıklıyor...ortada ölüm var diyebiliriz ama ...seytan meyvesinin güçlerinin boyutlarını bilmiyoruz.Bir şekilde caramel ananin ruh gücü ile Big Momin ruhu birleşmiş olabilir.. .Yondaime hokagenin kyubiyi içine muhirlemesi gibi ....Bir şekilde dovus sonrası caramel ve Big Mom ayrılabilir.Buda Big Momin güçlerini kaybetmesi anlamını taşıyabilir. Sonrada iş saf güce döner Luffy Big Mom i indiriverir
Saf Güce gelir ve Luffy bunu indirir mi. La Karı saf gücüyle neler yapıyor bebeyken. Görmüyonuz mu. :(

aynen bende imkan vermiyorum.
Weevil'in yanındaki kadın farklı birisi. Op'de meyvenin sahibini terk etmesi için kullanıcının ölmesi gerekiyor. WB öldü meyve gitti. Smile Öldü meyve gitti. Burgess Luffy'den meyve çalmak için onu öldürmeye yeltendi. öyle meyve vakumlama yok yani. öldürüp alma olayına şahit olduk hep. Carmel büyük ihtimalle mideye gidip öldü ve meyve Linlin'in oldu.
Pandora dedi dikkat edersen meyveye özel bi durum olabilir.Ki lawin meyvesine özel bi durumda ölümsüzlük veriyor gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık