Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 867: Mutlu Yıllar

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aralarında bağlantı olma ihtimali yüzde 99'a çıktı da, kendisi mi yoksa akrabası filan mı öğrenicez. Tepkiler bile aynı :D Linlin'de kullandığı yöntemi Weewil'da da kullanıyor. Üst panel.

Kardeşi veya kuzenidir. Karamel Ana denizcileri desteklemek, onlara adam kazandırmak için koştururken bu gacı da yine WGye çalışmakla birlikte korsanların arasına nifak sokmaya çalışıyordur. İyi ve kötü işler işte. Bu kadın kirli iş yapıyor görünüyor. Bir çocuk bulmuş WG destekli Şiki yapılmış karışan eden yok wb tayfasını avlıyor. Kime yarar WG ye tabi ki :)

Son düzenleme:
Big mom istediği yemeği yemediğinde bir travma yaşıyor. Travmanın seviyesi ace ve dofun ilk h.hakilerini açtıkları olaylardaki duygu yoğunluğuyla aynı gibi görünüyor. Yani bu kadın çocukluğundan beri muhtemelen her istediği yemeği yemeyince h haki salmış ve canavarlarmış. Duygu yuğunluğu ve hakiyi anlayabilirim ama güç konusunda takılıp kaldım. 5 yaşında bir çocuk bir devi tekleyemez yahu. Big mom'ı çıkar yerine kaidou koy o zaman tamam derdim ama big mom dan bunu hiç beklemezdim. Yine de hantal olduğunu düşünüyorum, bakalım.

Bizimkilerin başı fena halde dertte gözüküyor. Geçen hafta normal devleti yendi falan fistan diyebilirdik ama kelimenin tam anlamıyla Şelalesakal'a tek attı Linlin. 5 yaşında bile bu kadar azmanken üstüne meyve + haki + fiziksel gelişim + tecrübe ile geldiği seviyeyi düşününce:oleyo2:. Umarım o roketler ciddi seviyede etkiler çünkü etkilemeden ortalık kan gölüne dönecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık