Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence CC'nin silahını basite alıyorsun, adamın yaptığı kitle imha silahı Minkleri ne hale getirmişti. Elbette senin söylediğin de olabilir ama isabet ettiği takdirde az da olsa işe yarayacağını düşünüyorum.
Pedro sağ çıkmıştı.

En başta Bigmom inse senin yazdıklarından çok övülmesi veya şişirilmesi gerekirdi. Her boss Croco-Lucci-Dofi yenilmeden önce inanılmaz övüldüler bir fan kitlesi oluştu ama Bigmom'ın hiçbirşeyini görmedik övülmeyi bırak bu nasıl yonkou dedik burdan bile Bİgmom'ın inmeyeceği anlaşılabilir aslında.

O değilde bizimki tipalari Takmamis galiba yerde kafasını tutup debeleniyor. Zaten sese aşırı duyarlı. ..

Mama düşmesinde ne olursa olsun diyorsun yani!
Sana bir şey sorucam, bizimkiler bi şekilde oradan kaçarsa dahamı güzel olur?

Arc buraya kadar gelmiş, kadının gelmişini geçmişini her bi şeyini öğrenmişiz. Ortada merak unsuru, gizem vs. hiç bir şey kalmamış ama Mama düşmesin, düşemez!

One Piece'i ilgi çekici hale getiren en önemli şeylerin başında gizem vardır. E. Oda bir şeyleri gizler ve merak unsuru her daim diri kalır, teoriler yazılır, tartışmalar yapılır, böylece takipcilerinin seriiye olan ilgisi süreklilik arz eder. Bunun farkında olan E. Oda bitirmeyeceği neredeyse hiç bir şeyin üzerindeki örtüyü çekmez. Şimdi ise Mama'nın üzerindeki örtüyü çekti, çekmeye de devaam ediyor. Bana kalırsa artık geri dönüş yok, finalini yapar Mama :)
Ben Mom düşmesin demiyorum. Ben Mom böyle düşmesin diyorum aradaki fark bu. Yeter valla yoruldum, kim neye inanıyor, kime ne mantıklı geliyorsa onu düşünsün ne diyeyim.

Kuzuri

Oda beceremedi ben napıyım:ehe:.

2 sene yerine daha uzun bir time skip olsaydı. Onun yerine şimdi bir time skip olsa onu da kabul ederim. Gördüğümüz üzere yonkou seviyesinin bayağı uzağındayız şuan. Mantıklı bir senaryo ve güç dengeleri için bana bir time skip daha şart geliyor. Ha tabi olma ihtimali %! bile değil bana kalırsa. Yani time skip harici anca H.hakının değişik bir gücü veya uyanış kotarır gibi geliyor şu durumu.
One piece teke tek dovus uzerine kurulmus bir dizi degil. Younko
indirilcekse grup halinde yani koalisyonla veya tayfaca indirilmesi gerek. Bu arada time skip felanda olmicak cunku one piece in yarisindan fazlasi bitti.

Anlamıyorum gerçeği söyleyen Zoro fanımı oluyor?Zoro hakkında mesajımı dahi yok denecek kadar azdır,kaldı ki onun fanı olayım.Bana saçma geliyor sadece,herşeyin bal usulü ilerlemesi.Kaido tek başına çaylakların arasına düşer toz eder ortalığı.Bizim süzme salak yanına iki üç kişi alır yonkounun adasına girer ve herşey istediği gibi olur,BM diz çöker.Var mı böyle saçma şey?
KK lık için gerekli olan tek şey "BAL" başka açıklama yok...

One piece teke tek dovus uzerine kurulmus bir dizi degil. Younko
indirilcekse grup halinde yani koalisyonla veya tayfaca indirilmesi gerek. Bu arada time skip felanda olmicak cunku one piece in yarisindan fazlasi bitti.
Time skip olmayacağını olmayacağını ben de biliyorum. Sadece olmasını isterdim dedim.

Tayfayla indirmelerine de karşı değilim. Ancak bir kadına bu kadar handikap verilince hoşuma gitmiyor ne yapayım. Her zehirli roket at hem kadının en duygusal noktasından vur. Hem çok kişi saldır. Ne kadar inmesi için bunlar gerekli olsa bile ben böyle inmesini istemiyorum ve sevmiyorum.

BM handikaplı düşmezse hiç düşmez.Bu handikapla düşmüyorsa diğer yonkou da düşmez.Luffy de bir power up ile yonkou seviyesine çıkacak hali yok.O zaman az önce yazdığım gibi yonkou düşmesini çocuklarımız görür.

Ayrıca tayfanın şu ana kadar ki en amaçsız, en manasız dövüşü oluyor.

Abi gerçekten şu seri keşke hiç 2 yıllık araya girmeseydi. Ne olduysa orada oldu, 2 yıllık aradan sonra seride eski tad kalmadı ya.

Arkadaşlar, ben bu seriyi 2005 yılından beri takip ediyorum.

YONKOU, TANRI gibi bir şeydi lan bu evren için.

Deliricem Allahım, eğer Big Mom düşerse seriyi de net bırakırım bu saatten sonra umrumda olmaz.
Valla arkadaş ben Mama iner diyenlerden biriyim. Iddiamı da bu yönde belirttim. İlk yonkou olduğu için illa ki saçmalıklar olacak, öteki türlü zaten deviremezler bunları diye düşünüyordum ve bu düşüncenin doğruluğunu da bölümler ilerledikçe görüyoruz. Fakat.. Bu kadar saçmalık da fazla be. Dediğin gibi yonkou bu serinin Tanrı'ları demek yahu.

Mama böyle saçma sapan bir şekilde düşecekse düşmesin ben cezamı seve seve çekmeye razıyım. O derece saçma gidiyor şu an olaylar. Umarım sonradan toparlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık