Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca tayfanın şu ana kadar ki en amaçsız, en manasız dövüşü oluyor.

Abi gerçekten şu seri keşke hiç 2 yıllık araya girmeseydi. Ne olduysa orada oldu, 2 yıllık aradan sonra seride eski tad kalmadı ya.

Arkadaşlar, ben bu seriyi 2005 yılından beri takip ediyorum.

YONKOU, TANRI gibi bir şeydi lan bu evren için.

Deliricem Allahım, eğer Big Mom düşerse seriyi de net bırakırım bu saatten sonra umrumda olmaz.

Doğru düzgün yenilme olmaz.G8 felan açmayacaksa tabii.Mantıklı olan zayıflayıp indirilmesi.
Öyle olmayacaksa yenilmesin. Beni hiç tatmin etmez böyle bir dövüş. Ayrıca uyanış veya g5 yeter gibi geliyor bana BM için. G2 ve g3 ile G4 arasındaki fark kadar g5 veya uyanış ile G4 arasında güç farkı olursa yeterli olur zandımca.

Tekrar tekrar söylüyorum.

BM bu şekilde inmeyecek. İnmesinin tek yolu adayı TEACH'in basmasıdır. Ha bu durumda bizimkiler de hayatının dayağını yer, ölümün eşiğine gelir son anda kurtulurlar.

Daha Yonkou gücünde değilken bir Yonkou'yu başka nasıl alabilir ki? Anca böyle. Amiral gücünde olduğu bile belli değilken Yonkou'yu normal şekilde indirecek hali yok ya? Tabi ki gücü kısılacak kadının.

Big Mom'ı böyle indirir. Kaido zamanı daha da güçlenir. Kaido'yu 1'e 1'de indirir. Teach'i 1 e 1'de alır. Hükümetteki en güçlüyü alır, Akainu'yu alır. Ünvan niye gömülüyor BM böyle inerse onu anlamadım.

Luffy seri sonu en güçlü adam olacak ve herkes bu adama ve gücüne saygı duyacak. Nasıl WB Roger'ı kabullendiyse Kaido ve BM da kabullenecek.

Forumdaki Zoro hard fanboyu kabullenemiyor diye ünvanın gömülecek bir şeyi olmuyor.
Bak sözlerinde benim için çelişki var. Nedeni kalınlaştırdığım cümlelerinde. Ben de senin gibi düşünüyorum, Luffy en güçlü kişi olacak evet. Ama yonkouyu böyle saçma sapan indirirse nasıl seri sonunda en güçlü diyeceğim ben bu adama? Olması gereken, bu kadar aşırı fark varken zorlama handikaplarla indirilmesi değil. Arada yine güç farkı olsun, ama şu an bildiğin sıklet farkı yahu. Cracker'i Nami'yle beraber 11 saatte indiriyor bunu unutma.

Ben Luffy fanıyım. Ve seri sonunda Korsanlar Kralı rütbesinin evrendeki en güçlü kişi olacağına inanıyorum. Ama şu tabloda bu kadın inerse, ne unvanın anlamı kalır ne serinin benim için.

Kim gelecek, nasıl gelecek şu saatten sonra? Gelse bile editörlerin dediğine göre çok bölüm kalmamış bitmesine arc'ın. Bunun bir kısmı flashbacke ayrılacak zaten. Gelseler bi kaç bölümde olacak savaşın ne anlamı var? Tek mi atacak gelenler oradakilere?
Mama düşmesinde ne olursa olsun diyorsun yani!
Sana bir şey sorucam, bizimkiler bi şekilde oradan kaçarsa dahamı güzel olur?

Arc buraya kadar gelmiş, kadının gelmişini geçmişini her bi şeyini öğrenmişiz. Ortada merak unsuru, gizem vs. hiç bir şey kalmamış ama Mama düşmesin, düşemez!

One Piece'i ilgi çekici hale getiren en önemli şeylerin başında gizem vardır. E. Oda bir şeyleri gizler ve merak unsuru her daim diri kalır, teoriler yazılır, tartışmalar yapılır, böylece takipcilerinin seriiye olan ilgisi süreklilik arz eder. Bunun farkında olan E. Oda bitirmeyeceği neredeyse hiç bir şeyin üzerindeki örtüyü çekmez. Şimdi ise Mama'nın üzerindeki örtüyü çekti, çekmeye de devaam ediyor. Bana kalırsa artık geri dönüş yok, finalini yapar Mama :)

Bir timeskip ile oldu zaten bu seriye ne olduysa. Balıkadam Adası'ndan beri serinin gittikçe tadı kaçıyor.
Oda beceremedi ben napıyım:ehe:.

2 sene yerine daha uzun bir time skip olsaydı. Onun yerine şimdi bir time skip olsa onu da kabul ederim. Gördüğümüz üzere yonkou seviyesinin bayağı uzağındayız şuan. Mantıklı bir senaryo ve güç dengeleri için bana bir time skip daha şart geliyor. Ha tabi olma ihtimali %! bile değil bana kalırsa. Yani time skip harici anca H.hakının değişik bir gücü veya uyanış kotarır gibi geliyor şu durumu.

Mama düşmesinde ne olursa olsun diyorsun yani!
Sana bir şey sorucam, bizimkiler bi şekilde oradan kaçarsa dahamı güzel olur?

Arc buraya kadar gelmiş, kadının gelmişini geçmişini her bi şeyini öğrenmişiz. Ortada merak unsuru, gizem vs. hiç bir şey kalmamış ama Mama düşmesin, düşemez!

One Piece'i ilgi çekici hale getiren en önemli şeylerin başında gizem vardır. E. Oda bir şeyleri gizler ve merak unsuru her daim diri kalır, teoriler yazılır, tartışmalar yapılır, böylece takipcilerinin seriiye olan ilgisi süreklilik arz eder. Bunun farkında olan E. Oda bitirmeyeceği neredeyse hiç bir şeyin üzerindeki örtüyü çekmez. Şimdi ise Mama'nın üzerindeki örtüyü çekti, çekmeye de devaam ediyor. Bana kalırsa artık geri dönüş yok, finalini yapar Mama :)
Finali yapsın da güzel bir şekilde yapsın diyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık