Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom gerçekten böyle düşerse; E. Oda demek ki artık eskisi kadar iyi olmadığını kanıtlamış olur.

Crocodile bile düşmeden önce ne zorluklar çekti lan bu tayfa. Anası ağladı hepsinin. Zoro delik deşik oldu. Luffy 2 kere ölümün eşiğine geldi. Usopp'un kemikleri kırıldı. Nami'nin ayağı delik deşik oldu, Crocodile Robin'i biçti vs.

Kraliyet askerleri ve devrimcilerden yüzlerce masum insan birbirini öldürdü.

Bi Alabasta'ya bak, bi de bu Arc'a.

Böyle imparator mu düşer? Bu ne la.

Var demedim ki? O yüzden eleştiriliyor dedim.
O fotoğrafın BM için ne kadar değerli olduğunu öğrenirlerse tekrar tamir ederler gibi geliyor bana. Tabi bir yandan fb'si gösterilen hemen hemen herkesin indiğini düşünürsek bir yandan da inecekmiş gibi hissediyorum. Bizimkiler indirmek için saldırsalarda şuan için için çok yetersiz gözüküyorlar. İnmesi için olası bir destek (çok düşük ihtimal), power up, Bm'nin roketler veya resim vasıtasıyla aşırı derecede zayıflaması lazım ki bunlar olsa bile daha 3 kişinin alamadığı Katakuri'nin yanında süs gibi bekleyen Smoothie var. Tabi germa da işin içine dahil olabilir. Belki de hiç beklenmiyecek bir etki kapasitesine sahip bir flashback de var. Bunların üstüne daha birçok olay, senaryo daha yazılabilir. Bu arc en çok merak ettiğim ve heyecanlandığım arclardan biri. Gidişattan gayet memnunum. Bir tek Luffy'nin hareketleri şuanlık beni tatmin etmiyor. Ben korsan Luffy'i değil adam gibi adam olan Luffy'i seviyorum. Umarım BM iyice zayıflayıp yenilmez. Yenilecekse doğru düzgün yenilsin.

O fotoğrafın BM için ne kadar değerli olduğunu öğrenirlerse tekrar tamir ederler gibi geliyor bana. Tabi bir yandan fb'si gösterilen hemen hemen herkesin indiğini düşünürsek bir yandan da inecekmiş gibi hissediyorum. Bizimkiler indirmek için saldırsalarda şuan için için çok yetersiz gözüküyorlar. İnmesi için olası bir destek (çok düşük ihtimal), power up, Bm'nin roketler veya resim vasıtasıyla aşırı derecede zayıflaması lazım ki bunlar olsa bile daha 3 kişinin alamadığı Katakuri'nin yanında süs gibi bekleyen Smoothie var. Tabi germa da işin içine dahil olabilir. Belki de hiç beklenmiyecek bir etki kapasitesine sahip bir flashback de var. Bunların üstüne daha birçok olay, senaryo daha yazılabilir. Bu arc en çok merak ettiğim ve heyecanlandığım arclardan biri. Gidişattan gayet memnunum. Bir tek Luffy'nin hareketleri şuanlık beni tatmin etmiyor. Ben korsan Luffy'i değil adam gibi adam olan Luffy'i seviyorum. Umarım BM iyice zayıflayıp yenilmez. Yenilecekse doğru düzgün yenilsin.
Düşmesini istemiyorum nedense. Bir de bu kadar bölümde Yonko düşerse pek tatmin olmam.

Ayrıca bir yonkou inecek ve bu yonkou inerken tayfanın yarısı orada olmayacak?

E o zaman tayfanın geri kalanı da bu esnada Kaido'yu indirsin.

Öğreniyor emme adamlığını da kaybediyor Şekki-san :(

Nerde yumruğuyla hesabı gören Luffy-kun.
Henüz ortam oluşmadığı için çıkışı yapmadı diye zorluyorum bende. Yoksa Luffy için Mom kim ki? Kalkar karşısına geçer delikanlı gibi balıkadam adası da benim, Sanji'de benim, KK olacak kişi de benim diye saydırır. Gücünden bahsetmiyorum, karakterinden bahsediyorum. Bege, Jinbei hep çeldi bu çocuğun aklını. Fotoğrafın önemi ortaya çıktığında Luffy'nin pişman olacağına inanıyorum. İnanmak istiyorum diyelim.

Merak etme, yağmur avantajına rağmen 11 saattin sonunda, saçma sapan bir şekilde Cracker'i yenen adam, Mama ölüm döşeğinde olsa onu yenemez.

Ben haala birilerini bekliyorum :)
Kim gelecek, nasıl gelecek şu saatten sonra? Gelse bile editörlerin dediğine göre çok bölüm kalmamış bitmesine arc'ın. Bunun bir kısmı flashbacke ayrılacak zaten. Gelseler bi kaç bölümde olacak savaşın ne anlamı var? Tek mi atacak gelenler oradakilere?

Doğru düzgün yenilme olmaz.G8 felan açmayacaksa tabii.Mantıklı olan zayıflayıp indirilmesi.

Düşmesini istemiyorum nedense. Bir de bu kadar bölümde Yonko düşerse pek tatmin olmam.
Ben de istemiyorum. Artık kaçarlar mı yoksa barışırlar mı bilmiyorum ama düşmesin bu kadın. İlla düşecekse de Power up ile düşsün veya takviye kuvvet gelsin. Arc başında aha yonkouya gidiyoruz demiştim ama Cracker vs Luffy'den sonra (eğer daha bizimkilerin gizledikleri güçleri yoksa) yonkou ile bizimkilerin arasındaki farkın çok büyük olduğunu anladım. O yüzden çok güzel bir senaryo ile düşürmediği sürece düşmesini istemiyorum Bm'nin.

Big Mom bu şekilde inerse eğer kusura bakma ama haklı millet. Direk bende gömerim unvanı affetmem. Ama bunda suç hiçbir şekilde karakterin değil, Oda'nın olur sadece. Bu bölüme kadar şişir şişir, saçma sapan handikaplar ve insanlarla indir. Emin ol sen bile tatmin olmazsın böyle bir zaferle. Ama böyle bir şey olacağına inanmadığım için katılmıyorum tabii ki.
Daha Yonkou gücünde değilken bir Yonkou'yu başka nasıl alabilir ki? Anca böyle. Amiral gücünde olduğu bile belli değilken Yonkou'yu normal şekilde indirecek hali yok ya? Tabi ki gücü kısılacak kadının.

Big Mom'ı böyle indirir. Kaido zamanı daha da güçlenir. Kaido'yu 1'e 1'de indirir. Teach'i 1 e 1'de alır. Hükümetteki en güçlüyü alır, Akainu'yu alır. Ünvan niye gömülüyor BM böyle inerse onu anlamadım.

Luffy seri sonu en güçlü adam olacak ve herkes bu adama ve gücüne saygı duyacak. Nasıl WB Roger'ı kabullendiyse Kaido ve BM da kabullenecek.

Forumdaki Zoro hard fanboyu kabullenemiyor diye ünvanın gömülecek bir şeyi olmuyor.

Kuzuri

Yok big mom dusecek yok dusmicek şu sohbete son verin artik keyfini cikarin teoriler hakkinda konusun sonuç hakkinda degil. Bu arada roketler bi ise yaramicak buyuk ihtimal. Sonra big mom roketlerle indi diyip dalga gecerler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık