Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 865: Hey, Anne!

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence BM pert agalar. Bu şekilde inmeye karşı olanları anlamıyorum. Wb 50 handikapla indi. Kimse diyebiliyor mu wb güçsüz ? Herkes ne adamdı diyor. BM dede handikapları sıralıyor işte sonra biraz şow yapar düşer. Kimsenin wb nin düşmesine itirazı olmadığı gibi ilerde bunada olmaz. Bu kadar handikap olmaz şöyle böyle demeyin boşa mf de oldu burdada olabilir. Denizciler karasakal wb yi handikaplarla indirdi sorun yok luffy ilk yonkousunu handikapla indircek bu mu sorun ? Yok böyle kk mi olurmuş şöyleymiş böyleymiş görende sanır seri bitti. Daha bir sürü olay var tatmin oluruz kk lığa illa her arc bizi tatmin mi etmeli bu ne saçma iş ..

Dur naptin sen arci kafanda bitirmissin hemen daha dur daha bisey gormedik.
Bu güne hazırlık yapan BM korsanları değil mi, Germa'dan farksızdılar. Kata hariç ortada kimse bir şey yapmadı. Smothie kulak kapatıyor. Yonkou tarafı tuzağa düşse tamam ama plan kuran ekip bu kadar boşa çıkmaz.

2. Komutan bu halde.:D
Seride o kadar çok şey var ki hocam açıkla açıkla bitmiyor.Yonkou ve tayfası güzelce işlenecek ,devrimciler açıklanacak,Kayıp yüzyıl felan filan derken yazan insan bile şaşakalıyor.
Dofy için harcadı bir sürü vakit. Yonkou şimdilik geçiştiriliyor gibi geliyor bana.

Kuzuri

Bence BM pert agalar. Bu şekilde inmeye karşı olanları anlamıyorum. Wb 50 handikapla indi. Kimse diyebiliyor mu wb güçsüz ? Herkes ne adamdı diyor. BM dede handikapları sıralıyor işte sonra biraz şow yapar düşer. Kimsenin wb nin düşmesine itirazı olmadığı gibi ilerde bunada olmaz. Bu kadar handikap olmaz şöyle böyle demeyin boşa mf de oldu burdada olabilir. Denizciler karasakal wb yi handikaplarla indirdi sorun yok luffy ilk yonkousunu handikapla indircek bu mu sorun ? Yok böyle kk mi olurmuş şöyleymiş böyleymiş görende sanır seri bitti. Daha bir sürü olay var tatmin oluruz kk lığa illa her arc bizi tatmin mi etmeli bu ne saçma iş ..
Yani evet herkez cok erken atip tutiyor bence bu arc daki asil dovus baslamadi bile.

Dert başka, dert KK'nin niteliği falan değil. Dert KK'nın kim olduğuyla alakalı. :/

Aslında bölüm güzel ya Türkçe çevirisini okuyunca detaylı bakmak daha zevkli oldu. Judgenin suratı çok iyiydi. Ayrıca Sanji adamdır. Vinsmokeler artık dövüşür inşallah Yonji ile Smothie olsun ya da Reuji ile ama işte belli olmaz bakalım neler olacak. Ana nasıl çığlık attıysa Luffy saçma sapan şekillere girdi be :D ayrıca Begenin yaptığı Katakuriye karşı saçmalık ama adamlar vakit kazanmaya çalışıyorlar. Logia da olsa kazandılar mı kazandılar. Carmel ana da niye ortadan yok olduysa onu merak ettim. BM da bildiğin travma olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık