Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu da sıcak suyla hallederler ya da çopper veya Luffy yer şekeri.
Ben şimdi kırılan Carmel Ana'dan sonra Mom'ın muazzam dayanıklılığı azalacakmı onu merak ediyorum. Daha önce Carmel'e dokundular diye dizlerinin üzerine kapaklanmış, bu yüzden de yara alnıştı. Şimdi ise dokunmanın ötesinde kırdılar... Bakalım neler olacak.

Tek bana mı ilginç geldi bilmiyorum ama, Brook resmi kırdı. BM gördü ve çıldırıp, öldürmeden sadece -Soul king yaşıyorsun dedi. Öyle öfke ile de söylemiyor, şaşkınlıkla söylüyor. Orayı öyle beklemiyordum cidden. Sonra kayışı sıyırdığında Pastam, Hasır şapka korsanları, Carmel Ana diye sayıklıyor. Brook'a gene bir öfke yok. Mesela Usopp Sugar'ı bayılttığında, Doffy onu tayfa ile beraber saymayıp, ayrıca başına ödül koymuştu. Brook da burada kilit rol oynadı 2 kere. Ama ben BM'den ona karşı gereken tavrı göremedim. Bu kısım bana daha da ilginç geldi bu son sayıyla beraber. Brook eşsiz bir canlı olduğu için hala ona sempati duyuyor olabilir.
Kadın yatağına aldı Brooku daha napsın la :flaugh: Yakında junior Brook dolanırsa ortada şaşırmayın.Brook kaç sene devirmiş hakiki bir korsan bu fırsatı kaçırır mı la hiç :hhh:

Katakuriye karsi dövüşte jinbeiyin suyu büyük avantaj olur. Jinbeiin Luffyyi katakuriye karsi ilk uyarışından beri jinbeiin katakuriye rakip olacagini dusundum hep.
Germanin elinin kolunun sekerlenmesine gelirsek suyla eriyemeyecek kadar beton gibi olmustur muhtemelen. Kafalarina silah dayanmasi Brook un PHda tabanca tufekleri dondurusunu animsatti bana. Brook biraz daha parlasa fena olmaz hani. Kafalarina silah dayanmamis Germalar bi zahmet kurtulmayi basarsinlar.

Atesli elemana gelirsek Sanji de az atesli degil yani, oradan bi sey cikabilir

Jinbeideki herkese anti olma durumu su etkisinin yaninda kullandigi gyojin karatede elemanlari dokunmadan dovmesi var bi de

Bege bu iş oldu dediğine göre, Katakuri, Luffy'nin fotoğrafı gösterdiğini gördü ve BM delirdi. Bundan sonra savaşacakları kesin. Birileri ölmeden bu savaşı kazanmak çok eğreti duracağı için BM kendinden geçtiği sırada kaçsalar daha iyi olurdu. Ama BM'nin adamları salmaz, salsa bile Bege ile yapılmış bir ittifak var. Bege ve Germa ile olacak iş değil aslında ama bakalım. Gönül ister ki Sanji'ye bir şey olsun, Germa katledilsin ve Luffy delirip bir şeyler yapsın.

Kuzuri

Pek sevemedim bölümü. Sanji'nin dayak yemeye devam etmesi ve Judge eziğinin ağlaması bölümü mundar etmiş biraz. Bunları saymazsak cinin haki kullanma durumu (Öyle gözüküyor) benim için ayrıca önemliydi ;)

Brook yine iyiydi. Tayfaya geldiğinden beri yapmadığı kadar faydalı şey yaptı adam. Arc Brook'un mu Sanji'nin mi belli değil.

Bege'nin postası da iyiydi ama sonrasında ne olacağı da önemli.

Eh işte :gamyon:
Yorumlari okudum da sanji neden dayak yiyor diye baya soranlar olmuş. Farkettiysen arc boyunca sanji ezildi ve yerin dibine sokuldu bu beni sanji fani olarak uzen biseydi fakat şöyle birsey de var eger sanji direk olarak gucunu gosterseydi bu one piece izleyicilerini fazla hyplamazdi yani etkilemezdi simdi ezilmesi lazimki sonra gostercegi seyler daha havali ve gosterişli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık