Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BigMom inerse kendi serisinde büyük bir açık bırakır Oda. Bugüne kadar zaten her arcta boss indirtmemesinin sebebi de bu. Luffy BigMomı şu kadroyla indirirse zaten geri kalan hiçbir şey beni ne heyecanlandırır ne de merak ettirir. BigMomı indiren diğerlerini de indirir zaten.
Altyapı falan dedin hatan var. Normalde binbir zorlukla gelirler böyle aşamalara ama burada merkeze kadar direkt BigMom getiriyor bizimkileri. Sonra da zibilyon tane şans faktörünün yanında kendi adamlarının korkudan doğruyu söyleyememe durumu içerden ihanet gibi şeyler ile ayakta kalıyor bizimkiler. Üstüne hala daha BigMom için tehdit olmadıkları kadının ve diğerlerinin tavrından belli. BigMomın en büyük düşmanı ve yenebilmelerinin tek anahtarı kadının kendi öfkesi, daha ne olsun? Odanın tarzıyla uyuşmuyor bu arc bossun inmesi. Orada hatalısın ona göre işlenmedi.
Ona göre işlendi ya da işlenmedi. Oda'nın bileceği iş. İner inmez net konuşmayın diyorum. Hala aynı şekilde yorumlar yapılıyor.

Ona göre işlendi ya da işlenmedi. Oda'nın bileceği iş. İner inmez net konuşmayın diyorum. Hala aynı şekilde yorumlar yapılıyor.
"Odanın bileceği iş" noktasına geleceksek bütün tartışma konularını kaldırıp çöpe atalım, üzerine de açılmasını yasaklayıp "tartışma teklif dahi edilemez" diye madde koyalım site kurallarına. Millet düşündüğünü söylüyor işte. Olursa yanılmamış, olmazsa yanılmış olur ve bu dünyanın sonu değildir. :(

"Odanın bileceği iş" noktasına geleceksek bütün tartışma konularını kaldırıp çöpe atalım, üzerine de açılmasını yasaklayıp "tartışma teklif dahi edilemez" diye madde koyalım site kurallarına. Millet düşündüğünü söylüyor işte. Olursa yanılmamış, olmazsa yanılmış olur ve bu dünyanın sonu değildir. :(
Demek istediğim sizin kendi oluşturduğunuz bir duvar var. Ve bunu seriye dayatıyorsunuz. Sıkıldığım nokta her yorumda böyle olursa seri sıçar. Oda'nın tarzı değil. Felan gibisinden yorumlar. Hani sanki ne olacağından tamamen eminmiş gibi yorumlar yapmanız.

Ayrıca bahsettiğin şeyi sen yapıyorsun. Tartışmayı kısıtlıyorsunuz. Ben emin olmayın diyorum. Bu tartışmayın anlamına gelmiyor. Ama tartışırken düşebileceği olasılığını da unutmayın diyorum.

Düşmüyorsa da bu sizin sunduğunuz sebeplerden değil Oda'nın planından kaynaklıdır diyorum.

Demek istediğim sizin kendi oluşturduğunuz bir duvar var. Ve bunu seriye dayatıyorsunuz. Sıkıldığım nokta her yorumda böyle olursa seri sıçar. Oda'nın tarzı değil. Felan gibisinden yorumlar. Hani sanki ne olacağından tamamen eminmiş gibi yorumlar yapmanız.

Ayrıca bahsettiğin şeyi sen yapıyorsun. Tartışmayı kısıtlıyorsunuz. Ben emin olmayın diyorum. Bu tartışmayın anlamına gelmiyor. Ama tartışırken düşebileceği olasılığını da unutmayın diyorum.

Düşmüyorsa da bu sizin sunduğunuz sebeplerden değil Oda'nın planından kaynaklıdır diyorum.
''Şöyle devam ederse seri için kötü olur'' demek duvar değil görüş. Bence de büyük zarar verir seriye ki ben One Piece'i çok farklı bi yerde tutan biriyim.
Ayrıca şu sorun değil.
İner inmez net konuşmayın diyorum.
Sorun olan şunlar.
Ona göre işlendi ya da işlenmedi. Oda'nın bileceği iş.
Hala aynı şekilde yorumlar yapılıyor.

kimse öyle olacak demiyor zaten olurda luffy bm yi indirise seri bizim gözümüzden düşecek ve şahsen bırakma noktasına gelirim.Bm inmezse de tam olarak bizim söylediğimiz sebepten yonkoular seri boyunca farklı bir seviyedeydi ve bu yavaş yavaş işlendi luffy simdiye kadar karsisina cikan herkesi yendi zaten tek engel yonkou ve amiraller kaldi onlardanda birini yendiği takdirde seri boyunca herkese tek atsa abes kaçmaz bu da serinin büyüsünü bozar.

-Nami nin varlığını unutmayın cracker savaşındaki gibi burda da cok etki edecek ki özellikle winsmoker ailesinin kurtuluşunda onun etkisinin olacagini düşünüyorum. Toplu bi yıldırım yada yağmur gelecek o masanın üstüne.
-Chopper hiçbir halta yaramıyor bruleyi yakaladi bi bunun dışında varlığı neredeyse yok denecek kadar az.
-Carrotta aynı şekilde gezmeye gelmiş havasindalar.
-pedro bi nebze iyi en azindan kendini feda etmek istiyor.
-Brook adamın dibi.

Geçen arc ussop ve franky şimdi brook ve nami baya ön plana çıktılar artik chopperda varlik göstermeli.

-Nami nin varlığını unutmayın cracker savaşındaki gibi burda da cok etki edecek ki özellikle winsmoker ailesinin kurtuluşunda onun etkisinin olacagini düşünüyorum. Toplu bi yıldırım yada yağmur gelecek o masanın üstüne.
-Chopper hiçbir halta yaramıyor bruleyi yakaladi bi bunun dışında varlığı neredeyse yok denecek kadar az.
-Carrotta aynı şekilde gezmeye gelmiş havasindalar.
-pedro bi nebze iyi en azindan kendini feda etmek istiyor.
-Brook adamın dibi.

Geçen arc ussop ve franky şimdi brook ve nami baya ön plana çıktılar artik chopperda varlik göstermeli.
Nami hemen klima aygıtını çıkardı ortaya. Sanji ile birlikte aileye büyük yardım edecektir. Öncesinde bir Judge fb'si bekliyorum. Bu adamı boşuna ağlatmadılar.

Adam sanjiyi ezdiği yetmedi ailesini de eziyor arkadaş tutamıyoruz. Öldür adamı sen de kurtul biz de kurtulalım bu ne.

Not: İchi'nin karizma hala ayakta bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık