Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence o durumda yardım isteyecek adam bu planı bildiği için daha önceden bu duruma düşmemek için birşeyler yapardı.
O kadın zaten oraya öleceğini bile bile gitti niye yardım istesin ki? Kendi ağzıyla germanın sonu gelsin elleme diyen birine böyle bir tespit yapmak biraz acaip.
Nami her şeyin farkında olarak tayfadan kaçtı, sonra ağlayarak yardm istedi.
Robin her şeyin farkında olarak sonuna gitti ve sonra ağlayarak yardım istedi.
Sanji her şeyin farkında olarak buralara geldi ama o da ağlayarak yardım istedi.
.....................

Sana bin tane daha farklı farklı örnek sayabilirim ama gerek yok biliyorsun zaten. Çok değişik bir şey değil, Oda'nın hep yaptığı bir şey için olabilir diyorum.

Germa ile cc aynı anda yürümez bence. Nasıl usop frankyden önce çakma gemi tamiri yapıyorsa . Franky ninde çakma Vegapunkluğu bitmeli artık gerçek vegapunk gelmeli tayfaya bu ya cc olcak yada germa müttefik olcak . İkisi birlikte luffyden ayrı devam etseler dicem ama çok kötülük olur o zamanda kurtardığına deymez germayı. Nasıl olcak acaba

Nami her şeyin farkında olarak tayfadan kaçtı, sonra ağlayarak yardm istedi.
Robin her şeyin farkında olarak sonuna gitti ve sonra ağlayarak yardım istedi.
Sanji her şeyin farkında olarak buralara geldi ama o da ağlayarak yardım istedi.
.....................

Sana bin tane daha farklı farklı örnek sayabilirim ama gerek yok biliyorsun zaten. Çok değişik bir şey değil, Oda'nın hep yaptığı bir şey için olabilir diyorum.
Olası bir kurtarma işleminde tabi ki duygu patlaması yaşayabilir ağlayabilir ona birşey demiyorum. Benim lafım daha çok şu mesajına hitabendi.

O ağlak ifade ile Reiju'yu da kaybettik. İlk girdiğinde güçlü bir profili vardı, şu an prenses olmaktan bir adım uzakta. Oda yine bir karakteri ele ayağa düşürdü. Tasuketee diye ağlaması yakındır. Cilt kapağında veriyor mesajı.
Öleceklerini bile bile oraya gidip oturması, forumun ve okurun gözünde pislik damgası yiyen Vinsmokelerin ortadan kaldırılmasına seyirsiz kalacağını öğrendik ve gördük. Şahsen kendi aileside olsa ortadan kaldırılmasını istemesi ve onları bir pislikten farksız görmesi Reijuyu ele ayağa düşürmez. İstediği kadar ağlayıp zırlasın genede düşmez.
Babasının genleriyle oynamasına rağmen genede bu kararları vermeside ayrı bir + gözümde.

Olası bir kurtarma işleminde tabi ki duygu patlaması yaşayabilir ağlayabilir ona birşey demiyorum. Benim lafım daha çok şu mesajına hitabendi.

Öleceklerini bile bile oraya gidip oturması forumun ve okurun gözünde pislik damgası yiyen Vinsmokelerin ortadan kaldırılmasına seyirsiz kalacağını öğrendik ve gördük. Şahsen kendi aileside olsa ortadan kaldırılmasını istemesi ve onları bir pislikten farksız görmesi Reijuyu ele ayağa düşürmez. İstediği kadar ağlayıp zırlasın bundan genede düşmez.
Babasının genleriyle oynamasına rağmen genede bu kararları vermeside ayrı bir + gözümde.
O mesajın sonundaki fotosoplanmış resmi görmedin mi ? Yavaş yavaş gerçekleşmeye başlamış bir olayla dalga geçiyorum sadece. Çok ciddi bir şekilde Reiju tam bir rezalet, ölsün ! demiyorum.

Yardım istemesi muhtemel. Çok güçlü bir imaj çizerek girmişti ama büyük hasırşapkalara muhtaç karakterler listesine adını yazdırmak üzere. Benim yazdıklarım bunun üzerine bir şeydi, ciddi bir şey değil :p

Oven'in meyve Don Accino'nun meyvesinin neredeyse aynısı, hatta aynısı denebilir.

Sonunda kapak hikayesi, Farul reyizi gördük !! Brook'un kafayı mı kestiler :oleyo: Kimse de birleştirmedi adamı. Linlin dost düşman herkesi paket etse keşke. Judge :/ Ağladıktan sonra patlar diye bekledim ama beklemekten yoruldum. Patla artık :/
Don Accino filler karakterdi. Bazı arkadaşlar çıkıp aman onun üzerinden değerlendirme yapmasın.

Attığın linkte .zip.html den önceki kelimeyi görünce vazgeçtim okumaktan.:)Şaka biyana f3na değil edit ama Tombe'nin editde bir başka oluyor :sapkali:Yinede eline emeğine sağlık :good:
Bilinçli takipçiler kaliteden anlar :cool:
O son sayfa pek belli değil. Ama şu sahnede babasına sitem ederken dokunsan ağlarım ifadesine sahip. Netice de yardım isteyecek gibi. Ağlaması işin ekstrası olur, Oda seviyor ağlatarak yardım istetmeyi :D

Bunu @Shiki mi yapmış. Arka plan olmamış ama gelecek vadedebilir.

Don Accino filler karakterdi. Bazı arkadaşlar çıkıp aman onun üzerinden değerlendirme yapmasın.

Wikia'da meyveler için az farkla aynı yazıyor. Oven ısıyı başka nesnelere aktarabiliyor ama Don Accino sadece kendi ısınabiliyordu. Oven biraz daha avantajlı.

Resim @Shiki 'den değil, manga denizinden. Onunkini de okudum, fontları abartmasa idare ederdi :rolleyes:

Yahu benimki telefonla yapıldı, yani çay kahve içerken yaptım:D profesyonel ekipmanımız yok:p

Wikia'da meyveler için az farkla aynı yazıyor. Oven ısıyı başka nesnelere aktarabiliyor ama Don Accino sadece kendi ısınabiliyordu. Oven biraz daha avantajlı.

Resim @Shiki 'den değil, manga denizinden. Onunkini de okudum, fontları abartmasa idare ederdi :rolleyes:
Geri bildiriminiz değerlendirilecektir sayın 2. müşteri:p gelecek hafta parodi versiyon düşünüyorum:ehe: o saatlerde iş olmasa:D

Manga denizi ise pek şaşırtmadı o zaman. İnsan biraz özenir ya neyse konuşmayayım daha fazla başka yere kayar. @Shiki istersen seni Tortuga Unıversıtye alalım :D

Kaido trollemesine ağlıyor. Tüm adanın birlik olup düşmesini sağladığı adama, "Jokercik ne vardı az daha güçlü olsaydın" diyor. Judge gibi ezik olduğu için ağlamıyor :( Hele kötü olduğu halde, şerefsizin flama tutanı olduğu halde Mama'dan onur-dürüstlük beklemesi de ezikliğin tam dibi.
Ne trolü gayet ciddi adam hayalleri yıkıldı diye ağlıyor ne trolü. Judge şimdi 2 Bölüm sonra sekerden kurtulup esir alanlari tokatlarsa ne olcak sonuçta Sanjiyi zorlanmadan yenen adam bu hemen gömmeyin herifi. Ayrıca Niji sanjiyi döverken falan üzerlerinde savaş kıyafetleri yoktu. Reijunun zehir çekmesi kiyafeti ile ilgili değil. O yüzden diğer kardeşlerin güçleride ates elektrik gibi güçler daha cok vücutla ilgili. Ayrıca adamlar nor.al insan degiller ufaklıklarıni hatırlayın. Bence ajitasyon yapıyor Oda eğer show yaptırası varsa yaptırır.
Yonko tayfasından daha azı beklenemezdi, her karakter için özendiği belli oluyor. Keşke WB tayfasını da bu denli detaylı işleyebilseydi, Vista'nın altındakiler pek etki yaratamamıştı. Umarım Marco reyiz döndüğünde onlara da hakettikleri değeri verir.
O biraz en iyilerin savaşıydı belli ortalamanın altindaki karakterler genelde teklendi. Ama Muhakkak değinilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık