Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence burda Luffy sadece kelimeyle güvenmiyor.Lawdan her hangi bir tehlike sezmediginden güveniyor.Vahşi hayvan kokusu almıyor yani.
Ben hala tayfası olmasa Luffy'nin kolay kandırılabilecek birisi olduğunu düşünüyorum, en yakın olaya bakarsak Puding gibi birinin niyeti sezemedi ve tuzağa düştü. Herhangi basit bir yalanla Luffy'ye tuzağa çekmek seri sonuna kadar mümkün olacak gibi gözüküyor:)

Görünmez Senfoni ne olabilir Nami bilmeyip soruyor .Chopper kulak tıkacı tahmini yapıyor.Begenin içinde Absalom olabilir mi?Pudingde Naminin thriler barktaki gelinlikli haline benziyor.
Son sayfada Jajji kendine gelme aşamasında gibi .Bende piskopata bağlamasını bekliyorum güç olarak olmasa bile tavır olarak
Sanjiye dalan cinin gözlerinde hipnoz yeteneği olabilir.
Bide Bigmomum purolu müttefiği hogbacka benziyor
Oraklı olandada hogback zombileri gibi numara var.
Moria gelse iyi olur.

Son düzenleme:
Görünmez Senfoni ne olabilir Nami bilmeyip soruyor .Chopper kulak tıkacı tahmini yapıyor.Begenin içinde Absalom olabilir mi?Pudingde Naminin thriler barktaki gelinlikli haline benziyor.
Son sayfada Jajji kendine gelme aşamasında gibi .Bende piskopata bağlamasını bekliyorum güç olarak olmasa bile tavır olarak
Moria gelse iyi olur.
Düşünmesi bile eğlenceli. Ama Moria gibi kibirli ve egolu biri, Bege ile yararına nasıl bir anlaşma yapar onu düşünüyorum.

Moria gelse iyi olur.
Çığlık meselesi anlaşılmasın diye kulak tıkacı demiyor. Görünmez Senfoni diyor.

Bege Luffy'den aldı gazı Katakuri'ye atar yapıyor.BM zayıflamadan,Germa tam güçle savaşa katılmadan BM inmesi imkansız olduğu için Oda bir şekilde kılıf uyduracaktır.Arc sonu da BM iner.

sanji'ye power up babasından gelecek gibi bakalım güzel bölümdü hele sondaki bege'nin lafı efsaneydi.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık