Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga denizi ise pek şaşırtmadı o zaman. İnsan biraz özenir ya neyse konuşmayayım daha fazla başka yere kayar. @Shiki istersen seni Tortuga Unıversıtye alalım :D
Editçi abimiz; biz adabı da editi de iyi biliriz :D üniversite bize gelmez:p

Şuan 2 müşterim (@Eustass Captain Kidd , @Riful ) var, anlaşma durumu olabilir aslında..:p öhüm öhüm (pardon):cool: Parodi bölüm yaptığımda yayınlarsanız; ben de müşterilerime sizin bölümleri veririm:ehe:

Bİ düşünün; olmadı İnsan Kaynakları müdürümüz @Shakky ile irtibata geçebilirsiniz:p

Son düzenleme:
Ne trolü gayet ciddi adam hayalleri yıkıldı diye ağlıyor ne trolü. Judge şimdi 2 Bölüm sonra sekerden kurtulup esir alanlari tokatlarsa ne olcak sonuçta Sanjiyi zorlanmadan yenen adam bu hemen gömmeyin herifi. Ayrıca Niji sanjiyi döverken falan üzerlerinde savaş kıyafetleri yoktu. Reijunun zehir çekmesi kiyafeti ile ilgili değil. O yüzden diğer kardeşlerin güçleride ates elektrik gibi güçler daha cok vücutla ilgili. Ayrıca adamlar nor.al insan degiller ufaklıklarıni hatırlayın. Bence ajitasyon yapıyor Oda eğer show yaptırası varsa yaptırır.
Kaido Luffy, Law neden böyle yaptınız ? Kötülerin dünyasında bile tekere çomak çomak sokmak yoktur, uhuhu diye ağlamıyor. Düşmanlarımı yenecektim ben diye de ağlamıyor :)

Kardeşlere lafım yok. Ichiji'yı Judge'dan güçlü bekliyorum hatta. Bu kadar ezik olduktan sonra isterse Mama'yla teke tek atsın Judge. Beklentilerim vardı ama benim için bitti bu adam artık. Elveda Jajji :ühü:

Don Acchino da eline aldığı bir şeyleri eritiyordu. Adam magmada yüzüyordu daha ne olsun :D
Aradaki farkı bende tam anlamadım. Biri aktarır öteki aktaramaz diye geçiyor. Dediğin gibi Don Accino'da aktarabiliyor esasında.

Bu adamı Oda kendi tasarlamış. Yeni dünyaya koy sırıtmaz, meyvesi çok iyiydi. Keşke filler olmasaydı da ailesi ile korsan avlasaydı yeni dünyada, Hakiki Korsan Avcısı Don Accino :D

Aradaki farkı bende tam anlamadım. Biri aktarır öteki aktaramaz diye geçiyor. Dediğin gibi Don Accino'da aktarabiliyor esasında.

Bu adamı Oda kendi tasarlamış. Yeni dünyaya koy sırıtmaz, meyvesi çok iyiydi. Keşke filler olmasaydı da ailesi ile korsan avlasaydı yeni dünyada, Hakiki Korsan Avcısı Don Accino :D
Bence pratikte aynı işi görüyor o meyveler; biri fillerde diğeri mangada var. Mangada aynı meyveyi başkasına yazamazdı; o da böyle yaptı:)

Aslında aynı değil. Atsu Atsu no Mi diğer nesneleri ısıttığı zaman eritiyor, formunu bozuyor. Netsu Netsu no Mi ise eritmeden işi transferi yapabiliyor.

Aslında aynı değil. Atsu Atsu no Mi diğer nesneleri ısıttığı zaman eritiyor, formunu bozuyor. Netsu Netsu no Mi ise eritmeden işi transferi yapabiliyor.
Isı transferi sonrası yeterli ısı gönderilirse o da erir.

Merak konusu; maksimum sıcaklıkları ne bu iki meyvenin? Biri magmada geziyor diğeri aşçı gibi duruyor. Sıcaklık farkından güç farkı doğar.

3 sıcak adam gördük anlaşılan :)
En sıcağı Akainu ise Donda ezik bir karakter olduğuna göre 3.sırayı alır
Eee ne de olsa diğeri Yonkonun adamı :p
Çıkarımın böylesi:D

Zaten bizim tayfanın olduğu yerde böyle arap saçının olmaması düşünülemezdi:)
Bütün işleri nasıl toplarlayacaklar asıl mesele o
Birde Zorolar falan yok asıl cümbüş öyle kopardı o alanda
Al sana Kaidoyu indirmek için ittifaka 3.tayfa
"Kale Korsanları + Mugivara Korsanları + Kalp Korsanları"
2 tayfanın maça yemezdide 3 tayfa olabilir :D

Isı transferi sonrası yeterli ısı gönderilirse o da erir.

Merak konusu; maksimum sıcaklıkları ne bu iki meyvenin? Biri magmada geziyor diğeri aşçı gibi duruyor. Sıcaklık farkından güç farkı doğar.
Bu meyve o dediğin durumu engelliyor olabilir. Yani temas ettiği cismi çok yüksek sıcaklıklara çıkarsa da, o cisim deforme olmuyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık