Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji demir maskeliyken Judge: ne seni kurtarayım mı, sen oğlum değilsin , sen zayıfsın ...

Kendi ablukadayken Judge:BigMom ne olursun birşeyler söyle bizi deşecekler BigMom, elin ayağın öpem. Bak ağlıyorum burdayım, burda BigMom gör bizi , kıyma bize , ben kendime ettim, ben beni, vay ben kendimi...

Devran döner.

Güzel ama bana niyeyse yavan geldi bu bölüm.

Bu arada kesin dövüş devam ederken FırınAdam bi darbeyle Vinsmokeların masasının ortasına düşecek ve o sıcaklıkla bunların şekeri eriyecek. Sonra gör eyleyelim eğlenceyi :/

İkinci kez aynı şeyi yaşayacağız ana kendini kaybedecek derken, tahminim aynı şeyi Roger Poneglyph'leri araklerken olmuştur. Ve bu çığlık olayı ile can verdiklerinin hepsi ölüyor olmasın, çocukları falanda veya çocukları ile oradaki korkan herkesin ruhlarını çekiyor gibi bir şeyler.

Son düzenleme:
İkinci kez aynı şeyi yaşayacağız ana kendini kaybedecek derken, tahminim aynı şeyi Roger Poneglyph'leri araklerken olmuştur. Ve bu çığlık olayı ile can verdiklerinin hepsi ölüyor olmasın, çocukları falanda veya çocukları ile oradaki korkan herkesin ruhlarını çekiyor gibi bir şeyler.
yok 1 yıl önce bege tanık olmuş ya, biri resime ellemiş. Ondan bahsediyorlar.

hep beraber göreceğiz sanjinin değerini ailesi görecek ve sonunda germa 66 hasır şapkaların dostu olacak belki çok iyimser bir bakış açısı ama bu duruma sanji kalsa luffy kayıtsız kalmaz

Bu zamana kadarki okudugum En heyecanli bölümlerden biriydi.Seri en heyecanlı yerinde

Tametabako kutusu okadar gösterdi nerde açılacak merak ediyorum doğrusu..

Luffy caramel resmini eliyle tuz buz edince big mom suratinin hali görmeye deger olacak.Karakuri nin yuz ifadesi Bege in deyimiyle beyaza donmusse işede yaricak gibi....

Benim anlamadığım Jinbei pedroyu yanina cagirdi katakutiye karşı ama jinbeiyle pedronun dovustukleri adamlar nereye gitti ey ODA :/

Bizimkilere suan sayica adam lazim oda en yakin Vinsmoklar müttefik olabilir...

Acaba Bege in katakulliye 'tek yapabildigin azda olsa gelecegi görmek' lafindan sonra Vinsmoke ları göstermesi bigmomin adamlarinin ellerindeki seker silahlarini manipüle ettigi anlamına mi geliyor.keske oyle olsa ☺

eger oyleyse..Bege in yaptığı plana luffygil dahil.olmadan once soyle düşünmüş olabilirs. Vinsmoke ları kurtararak ortaligi daha karistirdiktan sonra sivismasina yarayabilir.tabi disardaki Vinsmoke orduyu da dahil ederse daha güzel olur.Hem bisekilde kavgaya dahil olmasi lazım vinsmoke larin Tam teçhizatlı bilimin gücünü görmek lazim :D

Bak söyledinde aklıma geldi oda tayfada herkesin zaafını gösterdi. Luffy et , nami hazine , chopper övülmek şeker tam kesin hangisi bilemiyorum, brook külot :) , sanji kadınlar , zoro yön duygusu labirent :) , usop korkaklık , robin ve franky aklıma gelmiyor. Ama zaaf diyorsam büyük bir zaaf yani zoroyu sakeyle kandıramazsın mesela. Böyle bir geçiş arcı yapar mı oda herkesin zaafıyla yüzleştiği. Böyle bir teori yapsanız güzel olur. Bide zaafları 1 anda düşünmeden yazdım aklınıza gelen varsa yazın. Ama sağlam zaaf olsun dediğim gibi

Robinin tarihi eserlere karşı zaafı var gökyüzü adasında antik binalar zarar görmesin diye bölgeden uzaklaşana kadar dövüşmemişti.

brook ve BM evlenecek ;

-ikisi de yaşıt
-meyveleri uyumlu
-BM brookla kibar konuşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık