Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arc'ın prensesi belli oldu hatta. :)
Güzel yorum.
Luffy ve Bege'nin Yonkouya karşı bu kadar rahat olması hoş değil.

Luffy Edward reisi çabuk unutmuş. Karşıdaki bir sinirlense o zaman bu pervasız tavırları görecek.
WBnin yüzüne karşı ''kk sen değil ben olacağım'' diye bağırdı herif.
İlgi çekici tek kısım Judge abdisinin zırlaması oldu. Spoilerda da yazmıştım. Vinsmoke bebelerine kızmam ben artık. Pislik olmaları onların suçu değil. Tüm suç ağlak babalarında.
Bunu tee ne zaman dedim de Sanjiyi koruyorum diye kabul etmek istemeyen çoktu.
Smoothie nerede la? Çarşı pazar karıştı bu kadın hala yok piyasada.
O bekliyor önce herkes hevesini alsın sonra paketlerim diye. Brook olayı malum.
Mötiş bölüm olmuş. Judge'ın ağlaması ile gençlerin tepkisizliği iyiydi. Koca adamı ağlatarak bu duygu olayına her zamanki tarzıyla sert bir vurgu yapıyor bence.

Mom'un evlatları fel fena. Öne çıkan ikisi de rakiplerini egale etmeyi başardı bir nevi.
Katakuri'nin karşısına üç kişinin dikilmesi bir mesaj olabilir.

Ve tabi ki Kapak, bahsedilmeden geçilmez. Bizim filodan en sevdiğim Cavendish reyiz, gemisiyle bile yakıyor. Yelkenlere bile dantel germişler ya ahahaha. Korsan flamalarını da çok beğendim. Resmen at kafası. :D
Bu arada ilk onun gösterilmesi ince bir mesaj. Filonun en güçlüsü Cavendish. :a:

Bence Katakuri'nin Bege'ye Hasır Şapkaları öldür demesi, gelecekte sadece Luffy'nin bir tehlike oluşturacağını gördüğünden değil. Gelecekte Bege'nin ihanetini de görüyor büyük ihtimal, Bege'yi test etmek için böyle bir şey söylüyor sanki. Haftaya bacağı yapıştırır suratına. Ama Bege'nin hakkını yemeyeyim, iyi hesap etti Katakuri'yi.

Anladık ki fotoğrafın öyle fiziksel bir zararı yok, resimdeki sadece çok değer verdiği birisi Mom'ın. Brook'a bile Sen onun kim olduğunu biliyor musun şeklinde çıkışıyorsa Mom, kilit isim olabilir cidden. Carmel bizimkilerin tanıdığı biri çıkarsa ortam yumuşayabilir. Her şekilde kim olduğunu öğreneceğiz gibi.

Cin çok sağlam cidden. Vücudu koka mı onu ben de çözemedim. Denildiği gibi silahı da kaplaması gerekirdi sanki öyle bir durumda. Kokasız bir silahla vurmaktansa kokalı yumrukla vurması daha mantıklı olurdu sanki, gerek duymazdı elindeki silaha. Ama cinin bu şekilde tasarlanıyor oluşu ilginç. Bir yandan düşününce Dof'un bile full kokalı iki adamı varsa Mom'ın olmaması için bir sebep yok. Daifuku'dan kaynaklıysa kokayı silaha yüklememiş olabilir. Ulan Oda bilerek yapıyorsun bunu resmen, millet çıldırsın diye.

Caesar'ı gittikçe yol yapıyor, kalbinin sesini dinliyor ulan herif. Caesar tayfada gençler ben size diyeyim :good:

Vinsmoke'lardan en başından beri ilgimi çeken Niji'ydi. Replikle farkını koymuş, güldürdü herif. Sanji bunların hayatını kurtarınca empati, duygu takviyesi ortaya çıkar mı merak konusu.

Ve şu bölüm itibariyle Katakuri kadar Smoothie'de gözüme girdi. Kadın müthiş üşengeç, keyifçi. Rahatına bakıyor ulan resmen ahahah. O değil şu saate kadar Oda'nın kadını saklaması hayra alamet değil pek. Belli ki rolünü hazırlıyor kadının. Smoothie'de fena şekil yapacak. :a:

Genie ve Djinn farkını araştırıyorum hala. Anladığım kadarı ile Genie olarak tabir edilenler lambada yaşayan ve ölümlü bir efendiye hizmet eden cinlermiş. Djinn ise bizim buralarda gezen, milleti çarpan ya da kadınlara sarkıntılık eden cinler.

Köken araştırması bakımından Genie her şeyi yapmaya muktedir olsa da, emir gelmeden yapamazmış. Ayrıca varlığı lambasına bağlıymış. Yani lambadan ayrılamaz, ona bağlı yaşarmış. Djinn ise özgür, görünmez olabilir ve istediği her şeyin kılığına girebilirmiş. Cin türleri içerisinde en güçlü olanlar Djinn sınıfındaymış. Çünkü bu cinler düşük seviye melek olarak tabir ediliyormuş.

Evet öyle. :a:
Güç sırası gibi düşünmemek lazım biraz da buna sebep attım. Cavendish bizim filonun en güçlüsü bence de. Ama sıralama bu panellere göre olur, güce göre değil. :)

Sırf filo da değil. Cavendish > Zoro aynı zamanda. :cool:
Cavendish>>Zoro :a:

Evet işte daha o zamandan güç sıralamasını da belirtmiş. Sıralama değişmeyecek yani. :)

Bege'nin içinden sürpriz birileri çıkmadığı sürece destek gelebileceğini düşünmüyorum ben. Mom'un bölgesinin yani o adalar zincirinin merkezinde değiller mi şu an? O yolu katetmek kolay olmasa gerek.
O yolu katetmek elbetteki kolay değil ama bildiğimiz kadarıyla Tüm Kek'e ulaşmak isteyenleri durduracak bir güç yok, çünkü hepsi merkezde. Tüm Kek'e gelmek isteyen kişi yeterince güçlü ise sorun yaşamayacaktır ve dediğin gibi, Bege'nin sona sakladığı birileri de olabilir, baksana kendine ne kadar güveniyor!
Oruç reis, Bonney gibi isimlerin gelmesini bekliyordum ama yaprak kımıldamış değil hala. Bigmom ile bağlantılı isimler bunlar.
Caesar ne yapar bilinmez ama şu an için ayna dünyasına girip, kaçmaları mümkün değil. CC yapacağını yaptı, adamları ölüme terk etti desek yeridir. Eee şimdi ne olacak? Sonuna kadar savaşacaklar ve illaki bi taraf kaybedecek. Peki ya oradaki güç Mom ve adamlarına karşı savaşıp, kazanmak için yeterli mi? Sanmam.. Benim haala umudum var birilerinin geleceğiyle ilgili.Bu arada, Bonney ve Oruç yetermi ki? :)

Big Mom delirince tayfasından birilerini pert edecek bence. Denge böyle sağlanacak.

Bu arada BM tayfasına tek atabilir gibi. Çünkü anneleri ya. Anneden korkulmaz mı? Hem de terlikle falan gelirse? :D Smoothie'yi tekler belki tüm ömrünü alarak. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık