Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pudding i öldürmeye çalışmaları tam bir saçmalık. Artık bunun gibi saçma şeylerden kurtuması lazım serinin. Her arc kötü kız imana mı gelir? Bide sanji getiriyor hep nedense:artiz:

Pek sevemedim bölümü. Sanji'nin dayak yemeye devam etmesi ve Judge eziğinin ağlaması bölümü mundar etmiş biraz. Bunları saymazsak cinin haki kullanma durumu (Öyle gözüküyor) benim için ayrıca önemliydi ;)

Brook yine iyiydi. Tayfaya geldiğinden beri yapmadığı kadar faydalı şey yaptı adam. Arc Brook'un mu Sanji'nin mi belli değil.

Bege'nin postası da iyiydi ama sonrasında ne olacağı da önemli.

Eh işte :gamyon:

Judge ve oğulları hiç bir şey yapmadan ölümü kabullenmeleri çok saçma, bence bunun altından birşey çıkıcak.

Judge ve oğulları hiç bir şey yapmadan ölümü kabullenmeleri çok saçma, bence bunun altından birşey çıkıcak.
Çünkü birşey yapamıyorlar.

Girişte tecizatlarını ve silahlarını almışlar. Ellerini de şekerle yapıştırmışlar.
Şu an tam kurbanlık koyun pozisyonundalar.

Judge biliyor Mom'un gücünü , zaten başından beri diyordu Sanji'e düğünü bozma o koca karı bize neler yapar diye.

Yani Vinsmoke Bigmom korsanları karşısında dişe dokunur tipler değil. Jajji ölümü kabullenmiyor , zaten ağlayıp birşeyler söyle Mom diye yalvarması durumun vahimliğinin göstergesi.

Judge gibi birinin bu tarz oyunlara gelmemesini isterdim eğer her şey böyle devam edecekse.
Fikir ve Siyaset adamı olarak düşünmüştüm ama herif hırsları olan kavgacı bir adam çıktı. E elinden hırsını ve kavgasını aldığında ise dımdızlak bir kaybeden kaldı. Zayıflar nasıl öleceklerini bile seçemezler. Ölmeyeceksiniz ama Sanji'ye muhtaç olmanız tam bir klişe oldu bizim için. Gelecek bölüm winsmoke'ların kurtuluşu falan olur herhalde :/

• Brook bir altın gibi parlarken Sanji yerin dibine giriyor. Brook'a bi haki yakışırdı bu ara.
  • Jinbei'nin kolları sıvaması, atılgan adam(zoro) eksikliğini kapattı. Zoro'yu aramadım bu arc açıkçası.
  • Pedro o adamı tutar, işe yarar adamların olması çok güzel bir şey.
  • BM iptal, hâlâ bir yonkou gücünü göremedik.
  • Bege ihanet etmezse diğer hiç bir nova etmez diye düşünüyorum. Bege=Mini Teach. Gereksiz dövüşlerden kaçtığı gibi gerektiğinde posta koymaktan da çekinmiyor. Başlardaki negatif duygularımı sildi açıkçası
  • Winsmoke'lar hayal kırıklığı oldu. Hep bir plan vardır diye düşünüyorduk. Görünen o ki elimizde patladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık