Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mötiş bölüm olmuş. Judge'ın ağlaması ile gençlerin tepkisizliği iyiydi. Koca adamı ağlatarak bu duygu olayına her zamanki tarzıyla sert bir vurgu yapıyor bence.

Mom'un evlatları fel fena. Öne çıkan ikisi de rakiplerini egale etmeyi başardı bir nevi.
Katakuri'nin karşısına üç kişinin dikilmesi bir mesaj olabilir.

Ve tabi ki Kapak, bahsedilmeden geçilmez. Bizim filodan en sevdiğim Cavendish reyiz, gemisiyle bile yakıyor. Yelkenlere bile dantel germişler ya ahahaha. Korsan flamalarını da çok beğendim. Resmen at kafası. :D
Bu arada ilk onun gösterilmesi ince bir mesaj. Filonun en güçlüsü Cavendish. :a:

Germa ordan kurtulunca şov yapacak dediydi dersiniz :a: (Baba hariç :( )

Brook süperdi, Bigmom ne yapıyor hala anlayabilmiş değilim şimdiye en azından bir kişi indirmeliydi :bilmem:

Puding gibi kilit birini(mom kendine dikkat et diye sağlam uyarmişti) bile bu denli kolay harcayabiliyorlarsa yanlış rapor veren herkesin kellesi gidecek. Brulee gidecek. Cracker e ne olduğu da anlaşılmış oldu sanirim. Snack'in intikam için gelebileceğine dair umudum var.

Ve tabi ki Kapak, bahsedilmeden geçilmez. Bizim filodan en sevdiğim Cavendish reyiz, gemisiyle bile yakıyor. Yelkenlere bile dantel germişler ya ahahaha. Korsan flamalarını da çok beğendim. Resmen at kafası. :D
Bu arada ilk onun gösterilmesi ince bir mesaj. Filonun en güçlüsü Cavendish. :a:
Ama en son gösterilen hep en güçlü olur. :(

Filoyu zaten güce göre sıralamış bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık