Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 864: Vinsmoke Ailesi'ni Katletme Komplosu

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 124 57.7%
  • İyi

Kullanılan: 68 31.6%
  • Az İyi

Kullanılan: 23 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    215
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BM çarkıfelek oynatacak bizimkilere büyük ihtimal :)
Hayır.. CC vicdana gelemezse, Mama düşecek. Aksi halde oradan bi tanesi bile canlı kurtulamaz.

Ayna dünyası dışında bizimkileri sağ salim kurtaracak bir kaçış yolu göremiyorum. Bana göre destek gelecek.. gelen destek de Mom'ı düşürmeye yetecek diyorum :)

Hayır.. CC vicdana gelemezse, Mama düşecek. Aksi halde oradan bi tanesi bile canlı kurtulamaz.

Ayna dünyası dışında bizimkileri sağ salim kurtaracak bir kaçış yolu göremiyorum. Bana göre destek gelecek.. gelen destek de Mom'ı düşürmeye yetecek diyorum :)
Bege'nin içinden sürpriz birileri çıkmadığı sürece destek gelebileceğini düşünmüyorum ben. Mom'un bölgesinin yani o adalar zincirinin merkezinde değiller mi şu an? O yolu katetmek kolay olmasa gerek.

Oruç reis, Bonney gibi isimlerin gelmesini bekliyordum ama yaprak kımıldamış değil hala. Bigmom ile bağlantılı isimler bunlar.

Daifuku sanırım Big Mom'ın 5. Adamı. Yani beyazsakal için düşünürsek Vistaya yakın güçte olmalı. Eğer Sanji bunu yenerse bence güç seviyesi olarak gayet iyi seviyede olur. Kaidou'dan da komutan yenerse tamamdır:D
Vista, Mihawk'ı tutabiliyordu, Daifuku'nun ona pek de yakın olduğunu sanmam. Bence:

Kaptanlar:

WB 10
Kaido 9.5
Shanks 9
Mom 8.5

Tayfalar:

Marco 10
King-Beckman 9.5
Katakuri-Jozu-Quenn-Roo 9
Smoothie-Jack-Thatch-Yasopp 8.5
Cracker-Vista-Kaido'nun dördüncüsü-Shanks'ın dördüncüsü 8
Snack-Ace-Kaido'nun beşincisi-Shanks'ın beşincisi 7.5
Daifuku-Shanks'ın,WB'nin ve Kaido'nun altıncısı 7

Dediğin gibi Daifuku beşinci adam ise sağlamdır, 500-600 de ödülü vardır ama bence sıralamada da gösterdiğim üzere Vista belirgin olarak üsttedir.

Vista, Mihawk'ı tutabiliyordu, Daifuku'nun ona pek de yakın olduğunu sanmam. Bence:

Kaptanlar:

WB 10
Kaido 9.5
Shanks 9
Mom 8.5

Tayfalar:

Marco 10
King-Beckman 9.5
Katakuri-Jozu-Quenn-Roo 9
Smoothie-Jack-Thatch-Yasopp 8.5
Cracker-Vista-Kaido'nun dördüncüsü-Shanks'ın dördüncüsü 8
Snack-Ace-Kaido'nun beşincisi-Shanks'ın beşincisi 7.5
Daifuku-Shanks'ın,WB'nin ve Kaido'nun altıncısı 7

Dediğin gibi Daifuku beşinci adam ise sağlamdır, 500-600 de ödülü vardır ama bence sıralamada da gösterdiğim üzere Vista belirgin olarak üsttedir.
Bence senin dediğin kadar fark yoktur. Mesela Big Mom tayfasını en güçsüz kabul edelim. En güçlüsü de beyazsakal tayfası olsun. Bu durumda Beyazsakalın her tayfa üyesi kendi dengi olan Big Mom'ın tayfa üyesini yenebilmeli. Mesela 3. Adamlar kapıştığında beyazsakal tayfasından olan yenebilmeli. Buraya kadar seninle aynı fikirdeyiz. Ama beyazsakalın 3. Adamı big Mom'ın 2. Adamını yenerse bu iki tayfa arasında denklikten bahsedilemez. Ve bize şu ana kadar gösterilen kadarıyla yonkoular tayfaları denkler. Ama senin yazdıklarına göre beyazsakalın 6. Elemanı Linlin'in 3. Elemanını alabiliyor. Ben bunun mümkün olacağını düşünmüyorum. Yani Vista Daifukudan bir tık güçlüdür ama Snack'i yenemez. Eğer Sanji Daifuku'yu yenerse Vista seviyesine gelir ve aynı şekilde Snack'i yenemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık